طراحی گرافیکی و چاپ

چرایی سفر پامپئو به جمهوری های سابق شوروی

وزیر خارجه آمریکا در سفر دوره ای خود به اوکراین، بلاروس، قزاقستان و ازبکستان، با وجود خودداری از حمله مستقیم به مسکو، ولی در واقع کوشش کرد تا متحدین روسیه در حوزه نفوذ شوروی سابق را تا جای ممکن از این کشور دور سازد.

22 بهمن 1398

فارس من، باید چاپ مقاله در مجلات داخلی یا خارجی جزء اختیارات دانشگاه باشد

نایب رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه چاپ مقاله در مجلات داخلی یا خارجی باید جزء اختیارات دانشگاه و تشخیص اساتید مربوط به این فعالیت باشد، گفت: ایجاد محدودیت مشکلاتی را به وجود می آورد.

21 بهمن 1398

مسکو، جزو 10 شهر برتر دنیا در جذب گردشگر در سال 2019

در حالی که شهردار پایتخت روسیه از درآمد گردشگری در بودجه مسکو ابراز رضایت می نماید، این شهر تاریخی در سال 2019 در فهرست 10 شهر برتر دنیا قرار گرفته و به عنوان بهترین مقصد توریستی نیز شناخته شده است.

17 بهمن 1398

چاپ کتاب زعفران گلخانه ای توسط جهاد دانشگاهی فارس

خبرنگاران/فارس کتاب زعفران گل خانه ای توسط جهاد دانشگاهی استان فارس چاپ شد و در دسترس عموم علاقه مندان نهاده شد.

10 بهمن 1398

قدیمی ترین ابزار علمی دنیا

بعضی از ایشان فن اسطرلاب را شریف ترین شاخه ریاضی و اسطرلاب را شریف ترین ابزار علم نجوم می دانستند؛ به طوری که درستی این علم به درستی کارکرد اسطرلاب است و دقت محاسبات نجومی وابسته به آن.

21 دی 1398

اجرای 30 پروژه عمرانی در بافت فرسوده پایتخت

علی اکبری گفت: با توجه به عقب ماندگی در حوزه نوسازی بافت فرسوده نیازمن ورود جدی دولت هستیم.

16 دی 1398

توانمندی ایران در رونق زیست بوم دانش بنیان محور همکاری های بین المللی است

معاون علمی و فناوری در نمایشگاه فناوری های پیشرفته چین گفت: ایران به سوی گذار از اقتصاد منبع محور و دانش بنیان شدن حرکت نموده و این پیشرفت ها زمینه ای برای توسعه همکاری های بین المللی است.

15 دی 1398

تغییر جهت، هزینه خط لوله انتقال گاز ایران به عمان را بالا برد

پس از تغییر جهت خط لوله انتقال گاز ایران به عمان، برای عدم عبور از آبهای امارات، هزینه احداث این خط لوله بالاتر رفته و به حدود 1.5 میلیارد دلار رسیده است.

25 آبان 1398

نمایشی از ایران در جشنواره کانادایی به روی صحنه می رود

نمایش ایرانی حضور غیاب به کارگردانی رضا بصیرزاده به عنوان یکی از 15 نمایش اصلی پذیرفته شده در جشنواره تئاتر فرینج وینزور کانادا به روی صحنه می رود.

21 آبان 1398

چرا تکولوژی اتاقک استراحت در کانادا مرسوم شده است؟ ، همه چیز درباره یک مد جالب و آرامش بخش در محیط کار

اتاقک استراحت یا کپسول هوشمند انفرادی که برای خواب افراد طراحی شده ، پدیده ای نسبتا جدید است که نخستین بار توسط شرکت گوگل معرفی گردید. این کپسول ها یا اتاقک ها شامل یک جایگاه و درپوشی می شوند که فرد با قرار دریافت در آن از دنیای پیرامون فارغ شده و احساس...

20 آبان 1398

با شهر جنگلی چین آشنا شوید

علی رغم پیشرفت روزافزون شهرها، بشر سعی داشته تا با طبیعت در تعامل باشد. به همین دلیل با معرفی شهر جنگلی چین همراه باشید.

19 آبان 1398

بازسازی خانه های فرسوده، یک آپارتمان چطور دو برابر می گردد؟!

نمونه بازسازی که امروز برای شما در نظر گرفتم یک آپارتمان قدیمی در شهر پاریس است. این آپارتمان با وجود ویژگی های مثبت بسیار زیاد و پتانسیل بالا از نظر معماری، به دلیل قدیمی بودن ظاهر نامناسب و تخریب شده ای پیدا نموده بود که مالک آن را بسیار ناراضی نشان...

17 آبان 1398