طراحی گرافیکی و چاپ

اورفنادرین Orphenadrine

این دارو برای درمان همه انواع بیماری های پارکینسونی مورد استفاده قرار می گیرد. اگر چه تأثیر این دارو نسبت به داروهای ضد پارکینسونی کمتر است ولی به خاطر اینکه عوارض این دارو نسبت به داروهای دیگر خیلی کمتر می باشد، مورد کاربرد قرار می گیرد. بعلاوه در...

12 مهر 1400

تور فرانسه: معرفی چند کلیسا در پاریس

پاریس مرکز فرانسه در شمال این کشور و در کرانه رود سن قرار گرفته است و یکی از مراکز اصلی فرهنگی و سیاسی اروپا و دیدنی ترین شهر دنیا محسوب می گردد.

26 شهریور 1400

سرپرست وزارت آموزش و پرورش: مدارس تدریجی بازگشایی می شوند

سرپرست وزارت آموزش و پرورش گفت: حضور در مدارس به صورت تدریجی است و هدف ما در کنار کاهش دغدغه های خانواده ها و همکاران، جلوگیری از به خطر افتادن دانش آموزان و ارتقای کیفیت آموزشی است.

19 شهریور 1400

مصیح جعفرزاده این روز ها مادر موفقیت ایران است

خبرگزاری خبرنگاران- آشنایی با مصیح جعفرزاده ؛ استاد و مدرس موفقیت و نویسنده کتاب های کار آفرینی و قانون جذب ثروت در ایران.

30 مرداد 1400

شعر خیام سرشار از چرایی است

به گزارش خبرنگار خبرنگاران در خراسان رضوی، سومین جلسه از سلسله نشست های از هفت شهر عشق تا هزار وادی اندیشه به میزبانی حامد مهراد، دانشجوی دکتری ادبیات فارسی از دانشگاه فردوسی مشهد به عنوان دبیر جلسه، برگزار گردید. پس از پرداختن به عطار در دو نشست قبلی،...

29 اردیبهشت 1400

چگونه رایگان تبلیغ کنید!؟

صاحبان کسب و کار همیشه در پی تبلیغات رایگان می باشند و علاقه مند هستند تا شیوه های جدید بازاریابی رایگان را بیاموزند .

21 اردیبهشت 1400

96 درصد مبتلایان کرونا این علائم طولانی مدت را دارند

مبتلایان کرونا بسیاری از علائم مشابه مانند درد بدن، سرفه، مسائل تنفسی و مسائل بویایی و چشایی را تجربه نموده اند، اما بعضی علائم پس از بهبودی کرونا دیرپا هستند و به سادگی برطرف نمی شوند.

19 فروردین 1400

در طرح گرنت، حمایت از ترجمه منوط به چاپ است

به گزارش خبرنگاران ، نشست سهم نشر ایران در صنعت نشر جهانی از سلسله نشست های تخصصی نخستین نمایشگاه مجازی کتاب تهران با حضور علی فریدونی، مدیرکل دفتر مجامع تشکل ها و فعالیت های فرهنگی و دبیر طرح گرنت، علی عسگری، کارشناس نشر بین الملل و دبیری علیرضا نوری...

10 بهمن 1399

چاپگر سه بعدی با قابلیت های ویژه

چاپگر سه بعدی موسوم به 3 Snapmaker 2.0 یک چاپگر ماژولار است که ترکیبی از امور مانند چاپ، حکاکی و طراحی را ترکیب می نماید.

2 دی 1399

جلوگیری سامانه جامع انبارها از احتکار وقاچاق کالا

رئیس سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان گفت: پس از ابلاغ شیوه نامه بازرسی از انبارها و مراکز نگهداری کالا، تا به امروز بیش از 100 هزار و 698 بازرسی از انبارها و مراکز نگهداری کالا در سراسر کشور اجرا شده است.

30 آبان 1399

پیش بینی مرگ و میر ناشی از کرونا با مدل محاسباتی

پژوهشگران آمریکایی، یک مدل محاسباتی ابداع نموده اند که می تواند به پیش بینی مرگ و میر بیماران مبتلا به کووید-19 یاری کند.

11 آبان 1399

فراخوان پذیرش مقاله در فصلنامه دانشجویی روزگاران

انجمن علمی دانشجویی تاریخ دانشگاه اصفهان در نظر دارد ویژه نامه فصلنامه روزگاران را منتشر کند.

8 آبان 1399

شرق: دولت مقصر اصلی افزایش نقدینگی و تورم است

رقم نقدینگی به خاطر سوءمدیریت دولت احتمالا به 3 هزار هزار میلیارد تومان در سرانجام سال جاری می رسد.

30 مهر 1399

دستکشی که زبان اشاره را به زبان گفتار ترجمه می نماید

پژوهشگران آمریکایی، نوعی دستکش ابداع نموده اند که می تواند زبان اشاره را به زبان گفتار ترجمه کند.

10 شهریور 1399

گوشی جذاب موتورولا One Fusion رسماً معرفی گردید

پس از معرفی گوشی One Fusion+ برند موتورولا که این روزها با پشتیبانی شرکت لنوو در بازار فعالیت می نماید گوشی خوش ساخت، جذاب و خوش قیمت One Fusion را معرفی نموده است. همانطور که از نام این گوشی معین است با ویژگی هایی پایین تر (البته نه چندان زیاد) با نسخه قبلی...

8 شهریور 1399

آمریکا: خبری از نفت و پول در صورت حضور حزب الله در دولت نیست

ایسنا نوشت: مسؤولان ارشد آمریکایی اظهاراتی را به صورت مستقیم و صریح علیه حزب الله مطرح نموده و موضع خود را نسبت به لبنان این گونه عنوان نموده اند که در دوره میشل عون و یا در صورت حضور حزب الله در دولت، استخراج نفت در لبنان صورت نمی گیرد و صندوق بین المللی...

2 شهریور 1399

ناشران تمایلی به چاپ مجموعه شعر نوجوان ندارند

حسین تولایی در گفت وگو با خبرنگاران ، درباره آثار در دست انتشارش گفت: تعدادی مجموعه شعر آماده چاپ برای نوجوانان دارم که هنوز منتشر نشده اند. یکی از آن ها فردا پلاک فرد نام دارد که شامل 17 شعر از آثار قدیمی من با مضامین شهری است که آن را به تهران تقدیم کرده...

20 مرداد 1399

احساسات منفی اشتها را افزایش می دهند

پژوهشگران اتریشی در پژوهش جدید خود، ارتباط میان اشتها و میزان غذا خوردن هر فرد را با احساسات منفی او مورد بررسی قرار دادند.

14 مرداد 1399

بنیانگذار انتشارات جاویدان درگذشت

محمود علمی؛ بنیانگذار انتشارات جاویدان در سن 95 سالگی چشم از دنیا فروبست.

14 مرداد 1399

2014 خونین ترین سال در تاریخ خاورمیانه بوده است

به گزارش خبرنگاران، روزنامه فایننشال تایمز چاپ انگلیس در گزارشی گفت که سال 2014 یکی از خونین ترین سالها در تاریخ خاورمیانه بوده است.

6 تیر 1399
تعداد: (36)