فرهنگ و هنر

تعبیر خواب جنگ - جنگ کردن در خواب چه مفهومی دارد؟

با تعبیر خواب جنگ کردن، تعبیر خواب رفتن به جبهه جنگ، تعبیر خواب ارتش در حال جنگ و تعبیر خواب پیروز شدن و شکستن خوردن در میدان جنگ آشنا شوید.

12 آذر 1399

گزیده بهترین اشعار ابوسعید ابوالخیر

ابوسعید ابوالخیر عارف و شاعر نامدار ایرانی قرن چهارم و پنجم هجری است. در ادامه گزیده بهترین اشعار ابولسعید ابوالخیر جمع اوری شده است.

10 آذر 1399

دلشدگان برای نابینایان منتشر می گردد

تهران (پانا) - در پی درگذشت محمدرضا شجریان، سوینا نسخه ویژه نابینایان فیلم سینمایی دلشدگان ساخته علی حاتمی را با صدای شبنم مقدمی منتشر می نماید.

21 آبان 1399

تعبیر خواب بستنی

با تعبیر خواب بستنی خوردن، تعبیر خواب خریدن بستنی، تعبیر خواب بستنی ترش، تعبیر خواب آب شدن بستنی در مجله اینترنتی خبرنگاران همراه ما باشید.

12 آبان 1399

کلوزآپ کیارستمی در فهرست 25 فیلم برتر خارجی سینما

فیلم کلوزآپ در فهرست 25 فیلم برتر غیرانگلیسی زبان تاریخ سینما از سوی نشریه Far Out قرار گرفت.

10 آبان 1399

فیلم کو وادیس، آیدا؟ داستان کشتار سربرنیتسا را تاثیرگذار و جدی روایت می نماید

در سومین روز از جشنواره ونیز 2020 فیلم کو وادیس، آیدا؟ (?Quo Vadis, Aida) به کارگردانی یاسمیلا ژبانیچ نمایش داده شد و حالا نخستین نقدها و آنالیز های این فیلم منتشر شده است.

27 مهر 1399

کارت راهنمایان گردشگری تا پایان سال تمدید شد

معاون گردشگری وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی خبر داد: اعتبار کارت راهنمایان گردشگری برای کاهش مراجعات حضوری، تا پایان امسال تمدید شد.

23 مهر 1399

کهن ترین ساختمان کفش ملی هر روز پیرتر می گردد

ایسنا/ براساس آخرین خبرهای بدست رسیده، کهن ترین ساختمان کفش ملی هر روز پیرتر می گردد.

16 مهر 1399

بحران کشورهای عرب حوزه خلیج فارس 3 ماه قبل از ایجاد، طراحی شده بود

کتاب نفت و خون، کوشش بی رحمانه محمد بن سلمان برای قدرت جهانی از بردلی هوپ، روزنامه نگار آمریکایی و جاستین شک، مشاور اقتصادی مطالبی را از به قدرت رسیدن محمد بن سلمان و در کنار آن، برنامه ریزی های وی در بحران میان کشورهای عربی حوزه خلیج فارس با قطر پرده...

15 مهر 1399

خبرنگاران مرکز نوآوری اجتماعی احسان در دانشگاه سیستان و بلوچستان راه اندازی شد

زاهدان- خبرنگاران- مرکز نوآوری اجتماعی احسان با حضور رییس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) ، استاندار و جمعی از مسولان در مرکز فن آوری و نوآوری دانشگاه سیستان و بلوچستان افتتاح شد.

14 مهر 1399

عدم الزام خرید لباس فرم جدید برای مدرسه

مدیرکل دفتر انجمن اولیاء و مربیان وزارت آموزش و پرورش درباره تهیه لباس فرم مدارس در سال تحصیلی جدید گفت: با توجه به شرایط موجود نیازی به تهیه لباس فرم نیست. با همه مشکلاتی که در ایام کرونا برای مردم ایجاد شده، درست این است که ما دیگر مشکل جدیدی برای مردم...

13 مهر 1399

طراحی داخلی و بازسازی دفتر لاسینجر در سوئیس

ما در شرکت بازسازی ساختمان خبرنگاران کوشش میکنیم برترین و به روز ترین پروژه های معماری در زمینه های مختلف و در کاربری های تجاری ، بازسازی منزل و دکوراسیون اداری را برای شما عزیزان معرفی و به اتفاق هم آنها را آنالیز کنیم که در خلال همین مقاله ها و پروژه...

11 مهر 1399

دستگیری 6 حفار غیرمجاز در ملایر

فرمانده یگان حفاظت میراث فرهنگی همدان از دستگیری شش حفار غیرمجاز در شهرستان ملایر خبر داد.

8 مهر 1399

خبرنگاران اجرای طرح نمایش نما با شعار هر روز یک تئاتر

تهران - خبرنگاران - مدیرکل امور سینمایی و تئاتر کانون پرورش فکری بچه ها و نوجوانان از شروع طرح نمایش نما با موضوع اکران بر خط فیلم های نمایشی بچه ها از تاریخ 15 مردادماه 1399 با شعار هر روز یک تئاتر به عنوان جدیدترین طرح این کانون برای همراهی هرچه بیشتر بچه...

7 مهر 1399

مشاور امنیت ملی کاخ سفید خواهان سرانجام دخالت های خارجی در لیبی شد

مشاور امنیت ملی کاخ سفید با صدور یک بیانیه ضمن تاکید بر اینکه درگیری ها در لیبی برنده نداشته است، خواهان توقف دخالت خارجی و کوشش برای انتها دادن به بحران لیبی شد.

5 مهر 1399

برف و خون برابر گرما و کسالت روزهای تابستانی ، سه رمان جنایی از نویسندگان اسکاندیناوی

نوردیک نوآر یا داستان های جنایی اسکاندیناوی سرگرمی خوبی برای روزهای تابستانی است. ماندن در خانه برای خیلی ها حوصله سربر است اما اگر به خواندن رمان های جنایی علاقه دارید، سه رمان جنایی سرگرم کننده از سه نویسنده اهل اسکاندیناوی را پیشنهاد می کنیم.

5 مهر 1399

اعلام برگزاری کارگاه مجازی مجسمه سازی

ایسنا/ براساس آخرین خبرهای بدست رسیده، برگزاری کارگاه مجازی مجسمه سازی صورت می گیرد.

4 مهر 1399

معرفی آثار بخش شهدای مقاومت پروژه چهار فصل تئاتر ایران

اسامی نویسندگان و آثار پذیرفته شده هیئت علمی فصل چهارم از دور نوین پروژه جامع ملی چهارفصل تئاتر ایران تحت عنوان شهدای مقاومت اعلام شد.

30 شهریور 1399

چرا نمایندگان مجلس به عضویت در کمیسیون قضایی و حقوقی تمایل ندارند؟

فقط هفت نماینده مجلس شورای اسلامی به عضویت کمیسیون قضایی و حقوقی درآمده اند.

29 شهریور 1399

فراوری محتوای آموزشی ویژه دانش آموزان فاقد دسترسی به فضای مجازی

خبرنگاران/فارس مدیرکل آموزش و پرورش فارس با تاکید بر لزوم پیش بینی لازم برای برگزاری کلاس های درس به صورت غیر حضوری به دلیل شیوع ویروس کرونا، گفت: از اولویت های مهم ما فراوری محتوای آموزشی به صورت خود آموز، بویژه برای دانش آموزانی است که به فضای مجازی...

23 شهریور 1399
تعداد: (188)