آشپزی

بازدید از پانزده شهر اروپایی در شش هفته

اگر قصد سفر به اروپا را دارید و نگران برنامه ریزی برای سفرتان هستید، بهتر است همین حالا نگرانی را کنار بگذارید؛ می دانیم که شهرهای فوق العاده بسیار زیادی در این قاره برای بازدید وجود دارند، اما ما در این نوشتار سعی داریم دیدنی ترین شهرهای اروپا را در...

14 بهمن 1398

گشت و گذاری رومانتیک در 10 دهکده دلربای اروپا (قسمت اول)

سفر به قاره زیبای اروپا با وجود زیبایی های طبیعی و تاریخی برای هر فردی شبیه آرزو است. در این میان، گریز به دهکده های زیبا و عاشقانه اروپا جذابیت ویژه ای به همراه دارد.

4 بهمن 1398

7 تجربه عملی آشپزی که می توانید در تایلند امتحان کنید

تایلند یکی از مقاصد گردشگری آسیایی است که علاوه بر جاذبه های دیدنی، با ارائه تجربه منحصربه فرد آشپزی، سفری متفاوت و جالب را برای گردشگران رقم می زند.

16 آذر 1398

11 جای دیدنی جورج تاون پنانگ که حتما باید ببینید

پنانگ یکی از ایالت های مالزی است که در سال های اخیر مورد توجه گردشگران قرار گرفته است. جورج تاون، مرکز ایالت پنانگ که در شمال جزیره پنانگ واقع شده، جاهای دیدنی زیادی دارد که در ادامه به شما معرفی می کنیم.

4 آبان 1398

یک برنامه سفر عالی 5 روزه به تایلند

راهنمای سفر 5روزه به تایلندپیش تر از این، برای شما از تمام جاذبه های تایلند گفته ایم و تور تایلند هم که برای افرادی که قصد سفر به این کشور را دارند، قابل خریداری است. با این وجود، بسیاری از افراد و گردشگران علاقه ای به سفر با گروه های ناآشنا و تور را ندارند....

3 شهریور 1398

انتقاد انجمن تالاسمی از افزایش هزینه خرید تجهیزات مصرفی+ پاسخ مسئولان

رئیس هیئت مدیره انجمن تالاسمی ایران با ابراز نگرانی از آنچه که خروج تجهیزات مصرفی بیماران تالاسمی از پوشش بیمه خواند، گفت: به همین دلیل بیماران باید ماهانه حدود 45 هزار تومان بیشتر بابت این تجهیزات بپردازند.

8 بهمن 1397

ساماندهی واردات اندام های تکثیری گل و گیاه در کشور

مدیرکل دفتر امور گلخانه ها، گیاهان دارویی و قارچ خوراکی گفت: حمایت های حاکمیتی به تولیدکنندگان باعث ساماندهی واردات اندام های تکثیری گل و گیاه در کشور شد.

12 آبان 1397