روانشناسی

بخاطر نوعدوستی در خانه بمانیم

ویروس مخوف کرونا، دشمنی که راه مقابله با آن جمع شدن و مبارزه کردن نیست بلکه رعایت بهداشت فردی در خانه نشستن و مراقبت کردن و خود قرنطینگی است.

3 فروردین 1399

ظهر وقت مناسبی برای جر و بحث است!

کاهش انرژی و خواب آلودگی در زمان ناهار اجتناب ناپذیر است و احتمالاً باقی مانده زیستی تکامل در نزدیکی خط استواست که آنقدر گرم بود که مانع از فعالیت فرد در میانه روز می شد.

22 اسفند 1398

شکست های تکراری بلای جان تکواندوکاران، چاره کار چیست؟

به گزارش خبرنگاران، مرحله نهایی رقابتهای گرندپری در سال 2019 به مدت دو روز با حضور 128 تکواندوکار از 42 کشور به میزبانی روسیه در سالن دینامو شهر مسکو برگزار گشت. مسابقاتی که تیم ایران با چهار تکواندوکار در آن شرکت کرد و تنها پیروز به کسب یک مدال نقره شد. در...

5 بهمن 1398

7 مهارت اجتماعی مهم که باید به فرزندان خود بیاموزیم

مجله دیجی کالا - تارا قهرمانی: رشد مهارت های اجتماعی بچه ها به آن ها اجازه می دهد ارتباط لذت بخش تری با هم سن وسالان خود داشته باشند. اما مزایای آموزش مهارت های اجتماعی به بچه ها بیش از این است.

2 بهمن 1398

رواج تک فرزندی در جامعه

استاد دانشگاه فرهنگیان چهارمحال وبختیاری درباره رواج تک فرزندی گفت: بسیاری از والدین به دلیل ترس از طلاق، که امروزه بیشتر به چشم می خورد، ترجیح می دهند از فرزندآوری زیاد بپرهیزند تا فرزندانشان درگیر تبعات سوء جدایی پدر و مادر نشوند.

1 بهمن 1398

ضرب و شتم پزشک و پرستار توسط همراهان یک بیمار

با فوت یک بیمار کهنسال در بخش داخلی بیمارستان امام رضا (ع)، همراهان او پزشک معالج را مورد فحاشی و ضرب و شتم قرار دادند.

27 دی 1398

6 علت سردرد و راه های درمان آن ها

سردرد یکی از رایج ترین مشکلاتی است که مردم به صورت روزمره از آن شکایت می نمایند. بعضی از افراد در دوره خاصی از زندگی خود سردرد شدید را تجربه می نمایند و بعضی دیگر دچار سردردهای گاه و بی گاه می شوند. هر کسی ممکن است دچار سردرد گردد و هیچ تفاوتی ندارد که چه...

21 دی 1398

9 دلیل افزایش وزن ناخواسته!

در این مطلب با 9 دلیل افزایش وزن ناخواسته بیشتر آشنا می شویم.

1 آذر 1398

پیشنهادهایی برای فربه شدن گردشگری

یک کارشناس حوزه بین الملل و گردشگری گفت:با توجه به اهمیت نقش رسانه در معرفی تصویر مثبت از ایران، ضرورت راه اندازی تلویزیون گردشگری ایران به زبان انگلیسی و ترجمه آن به زبان های دیگر ضروری است.

24 آبان 1398

چرا تکولوژی اتاقک استراحت در کانادا مرسوم شده است؟ ، همه چیز درباره یک مد جالب و آرامش بخش در محیط کار

اتاقک استراحت یا کپسول هوشمند انفرادی که برای خواب افراد طراحی شده ، پدیده ای نسبتا جدید است که نخستین بار توسط شرکت گوگل معرفی گردید. این کپسول ها یا اتاقک ها شامل یک جایگاه و درپوشی می شوند که فرد با قرار دریافت در آن از دنیای پیرامون فارغ شده و احساس...

20 آبان 1398

سیریگو: با شکست انگلیس پاسخ نقدها را دادیم

خبرنگاران: سنگربان دوم تیم ملی ایتالیا تأکید کرد آتزوری با پیروزی مقابل انگلیس تا حدودی پاسخ انتقاداتی که از این تیم می شده را داده است.

7 آبان 1398

بیماران در کشور بیش از حد ام آر آی و سی تی اسکن می شوند

رئیس پژوهشکده فناوری های نوین پزشکی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی گفت: نقشه برداری از مغز جنبه درمانی ندارد و یک تکنولوژی برای شناخت بیماری ها است.

23 مهر 1398

درگزنی: نیوزیلند را دست کم گرفته بودیم، برابر ویتنام از پیش بازنده نیستیم

بازیکن سرعتی تیم ملی بانوان زیر 23 سال کشورمان گفت: ما نیوزیلند را دست کم گرفته بودیم این در حالی است که آنها برای شکست تیم ایران خود را آماده نموده بودند.

10 مهر 1398

درمان نفخ معده؛ از یوگا تا ماساژ شکم

وب سایت فرادید: بسیاری از افراد در شرایط گوناگون از نفخ شکم شکایت دارند. نفخ معمولا در زمان هایی رخ می دهد که در معده احساس پری و تنگی می گردد. این مسئله معمولا به علت افزایش میزان گاز ها در قسمتی از دستگاه گوارش بروز می نماید. نفخ کردن باعث می گردد شکم بزرگتر...

10 مرداد 1398

توسعه جامعه در گروی توزیع عادلانه اطلاعات

بیست و هفتم اردیبهشت ماه روز جهانی روابط عمومی و ارتباطات است. امروزه ارتباطات نقشی حیاتی در دوام و بقای سازمان ها دارد و سازمانی پیروز تر است که با استفاده از ابزار و فنون نوینِ ارتباطی و اطلاعاتی، نقش خود را در جامعه پررنگ تر کند.

31 تیر 1398