سلامتی و پزشکی

خبرنگاران شهرستان دزفول با کمبود نیروی پرستار روبه رو است

اهواز - خبرنگاران - فرماندار دزفول گفت: خستگی کادر بهداشت و درمان دزفول در پذیرش تعداد بالای بیماران مبتلا به کرونا موجب شده تا این شهرستان در بحث پرستار با کمبود نیرو روبه رو باشد.

24 اردیبهشت 1400

چرا سریال رعد و برق از کنداکتور رمضان حذف شد؟

تهران (پانا) - سریال رعد و برق به دلیل سنگینی پس تولید، از کنداکتور حذف شد و شبکه پنج سیما ضمن عذرخواهی از مخاطبان یک سریال چینی جاگزین کرد.

19 اردیبهشت 1400

دلیل فوت نادر دست نشان تعیین شد

دکتر ضیاءالدین اولادی در مورد درگذشت نادر دست نشان گفت: حدود یک ساعت پیش شادروان نادر دست نشان دچار ایست قلبی شدند و از جهان رفتند. ابتدا افت فشار و بعد کاهش ضربان که در نهایت به ایست قلبی وی منجر شد. بیمار به مدت دو هفته درگیر بیماری کرونا بود، بر اثر فشار...

18 اردیبهشت 1400

اظهارات جدید عراقچی درباره نشست امروز برجام

به گزارش خبرنگاران، عباس عراقچی معاون سیاسی وزیر امور خارجه کشورمان ریاست هیأت ایرانی را در این گفت وگوها بر عهده دارد.

16 اردیبهشت 1400

افزایش 28درصدی تعرفه خدمات تشخصی و درمانی در سال 1400

تهران (پانا) - با امضای معاون اول رئیس جمهوری، تعرفه خدمات تشخیصی و درمانی در سال 1400 ابلاغ شد.

13 اردیبهشت 1400

خبرنگاران شرایط شهرستان کنگاور هم قرمز شد

کرمانشاه - خبرنگاران - رییس کمیته اطلاع رسانی ستاد کرونا دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی روز شنبه 14 فروردین شرایط شهرستان کنگاور را از لحاظ شیوع کرونا قرمز اظهار داشت.

9 اردیبهشت 1400

25 نکته برای انتخاب محضر عقد مناسب در تهران

روز ازدواج برای هر جوانی بهترین روز زندگی محسوب می گردد؛ هنگامی که عروس و داماد در کنار یکدیگر در محضر عقد حاضر می شوند و یا بر سر سفره عقد می نشینند، بهترین خاطره زندگی برایشان رقم می خورد.

7 اردیبهشت 1400

سامانه ای برای مانیتورینگ سیستم های صنعتی طراحی شد

به گزارش خبرنگاران به نقل از معاونت علمی و فناوری، علی جمالیان رئیس هیئت مدیره یک شرکت دانش بنیان گفت: این شرکت در چهار گرایش برق، الکترونیک، فناوری اطلاعات و تأسیسات حرارتی و برودتی فعال است. هدف عمده شرکت به کارگیری فناوری های نوین موجود در دنیا برای...

5 اردیبهشت 1400

آزاده نامداری برای دخترش نامه خداحافظی نوشته بود

تهران (پانا) - به دنبال ورود تیم جنایی در خانه آزاده نامداری، هنگام تحقیقات، آنها دفتری را در اتاق دخترش گندم پیدا کردند.

4 اردیبهشت 1400

65 میلیون نفر در چین واکسن کرونا دریافت کردند

به گفته مقامات چینی تا به امروز نزدیک به 65 میلیون نفر در این کشور پیروز به دریافت واکسن کرونا شده اند.

2 اردیبهشت 1400

برنامه های سازمان فرهنگی هنری برای نیمه شعبان اعلام شد

معاون فرهنگی سازمان فرهنگی هنری در تشریح برنامه های نیمه شعبان با عنوان صبح امید گفت: با توجه به شرایط موجود و جلوگیری از شیوع ویروس کرونا، برنامه های نیمه شعبان در فضای مجازی و حقیقی با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار می شود.

28 فروردین 1400

فرهنگ و خلاقیت در بازیابی گردشگری پساکرونا موثر هستند

ایسنا/ براساس آخرین خبرهای بدست آمده، فرهنگ و خلاقیت در بازیابی گردشگری پساکرونا موثر هستند.

22 فروردین 1400

توصیه هایی برای تشخیص آلرژی فصلی از کرونا

تهران (پانا) - بیماری کووید-19 و آلرژی ها اغلب دارای علائم مشابهی هستند که سرفه خشک، گلو درد، سردرد و سخت نفس کشیدن از جمله آنهاست.

21 فروردین 1400

درخواست تزریق واکسن کرونا برای کارتن خواب های پایتخت

تهران (پانا) - مدیرعامل سازمان رفاه، خدمات و مشارکت های اجتماعی شهرداری تهران از ارسال نامه ای به ستاد کرونای تهران برای تزریق واکسن به کارتون خواب های پایتخت اطلاع داد.

21 فروردین 1400

96 درصد مبتلایان کرونا این علائم طولانی مدت را دارند

مبتلایان کرونا بسیاری از علائم مشابه مانند درد بدن، سرفه، مسائل تنفسی و مسائل بویایی و چشایی را تجربه نموده اند، اما بعضی علائم پس از بهبودی کرونا دیرپا هستند و به سادگی برطرف نمی شوند.

19 فروردین 1400

کارناوال های نوروزی در منطقه21 به راه افتادند

عبور کاروان های نوروزی از محله های 13گانه منطقه21، اقدامی نمادین در راستای گرامیداشت اعیاد خجسته شعبانیه و نوروز 1400 است.

13 فروردین 1400

طرح مجلس برای تغییر ماهیت اتاق ایران در تناقض با سیاست های کلی اصل 44 است

پیشنهاد اصلاح قانون اتاق بازرگانی از سوی تعدادی از نمایندگان به طرح تبدیل شده است اما نمایندگان بخش خصوصی در اتاق ایران، مدت هاست که درخواست اصلاح قانون فعلی اتاق که در سال 1369 به تصویب رسیده است، را ارائه داده اند. در نشست اخیر کمیسیون مالی نیز به پیشنهاد...

8 فروردین 1400

آمار کرونا در ایران 28 بهمن ، 8011 بیمار جدید شناسایی شد

به گزارش خبرنگاران، سیما سادات لاری سخنگوی وزارت بهداشت، درباره آخرین آمارهای کرونا در کشور طی 24 ساعت گذشته، گفت: از دیروز تا امروز 28 بهمن 1399 و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، 8 هزار و 11 بیمار جدید مبتلا به کووید19 در کشور شناسایی شد که 690 نفر از آنها بستری...

6 فروردین 1400

خبرنگاران اتاق تشریح کالبدنما برای آموزش مجازی دانش آموزان در همدان افتتاح شد

همدان- خبرنگاران- مدیرکل آموزش و پرورش استان همدان از راه اندازی و افتتاح نخستین اتاق تشریح مجازی کالبدنما برای آموزش دانش آموزان در پژوهش سرای پروفسور حسابی شهر همدان اطلاع داد.

5 فروردین 1400

نگاه مردم به عملکرد دولت روحانی

معاون اول رئیس جمهوری در سیزدهمین جشنواره تجلیل از کارآفرینان برتر کشور به دستاوردهای دولت در دو دوره اخیر اشاره نمود و خطاب به منتقدان و مخالفان دولت گفت: منابع و دارایی های ملت ایران را در بخش های کلیدی نظیر میادین مشترک نفتی و گازی می بردند و حالا...

5 فروردین 1400
تعداد: (331)