مسمومیت سریالی دانش آموزان به سمیرم و کاشان رسید

به گزارش گردشیا، پس از آنالیز و معاینات، 3 نفر از دانش آموزان با حال مساعد ترخیص و 6 نفر دیگر نیز جهت درمان تکمیلی به بیمارستان سمیرم منتقل شدند.

مسمومیت سریالی دانش آموزان به سمیرم و کاشان رسید

اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان درباره اخبار منتشر شده در مورد دانش آموزان سمیرمی و کاشانی توضیحاتی ارائه کرد.

به گزارش ایسنا؛ براساس این اطلاعیه، صبح امروز (شنبه، 13 اسفند) در مدرسه بانو امین شهر حنای شهرستان سمیرم، 9 نفر از دانش آموزان یکی از کلاس های این مدرسه با ابراز علائمی از قبیل سردرد و حالت تهوع از مسؤولان مدرسه درخواست آنالیز و معاینه را داشتند که با همکاری مرکز بهداشت و اورژانس تحت آنالیز قرار گرفتند و به مرکز بهداشت شهر حنای سمیرم منتقل شدند.

پس از آنالیز و معاینات، 3 نفر از دانش آموزان با حال مساعد ترخیص و 6 نفر دیگر نیز جهت درمان تکمیلی به بیمارستان سمیرم منتقل شدند.

لازم به ذکر است، دلیل این موضوع در حال آنالیز است.

در ادامه این اطلاعیه آمده است: در هنرستان کتابچی شهر کاشان نیز صبح امروز پس از ورود دود ناشی از آتش در مجاورت مدرسه به داخل یکی از کلاس های درس، تعدادی از دانش آموزان برای اطمینان از این موضوع که دچار مشکل خاصی نشده باشند، برای آنالیز های بیشتر از طریق اورژانس به بیمارستان منتقل شدند و تحت معاینات پزشکی قرار گرفتند.

به گزارش ایسنا و به نقل از اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزشو پرورش استان اصفهان، لازم به ذکر است، والدین و دانش آموزان از توجه به اخبار کذب و شایعات که با هدف ایجاد دلهره، استرس و سلب اعتماد از محیط آموزشی در حال انتشار است پرهیز نموده و آرامش خود و بچه ها را حفظ نمایند.

منبع: عصر ایران
انتشار: 14 اسفند 1401 بروزرسانی: 14 اسفند 1401 گردآورنده: gardeshia.ir شناسه مطلب: 2342

به "مسمومیت سریالی دانش آموزان به سمیرم و کاشان رسید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مسمومیت سریالی دانش آموزان به سمیرم و کاشان رسید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید