وزیر نیرو: مبالغ قبوض آب و برق به طور کامل در اختیار وزارت نیرو قرار می گیرد خبرنگاران

به گزارش گردشیا، وزیر نیرو با اشاره به مسائل درآمدی وزارت نیرو گفت: با تصویب مجلس شورای اسلامی، مبالغ قبوض آب و برق به زودی به طور کامل در اختیار وزارت نیرو قرار می گیرد.

وزیر نیرو: مبالغ قبوض آب و برق به طور کامل در اختیار وزارت نیرو قرار می گیرد خبرنگاران

به گزارش گروه سیاسی خبرنگاران، اردکانیان عصر شنبه در بازدید از موزه آب استان یزد با اشاره به هفته چهل و چهارم پویش هرهفته الف. ب. ایران گفت: از ابتدای امسال وعده ما اجرای 250 طرح در این پویش بود که تا امروز 294 طرح عظیم در حوزه های مختلف آب و برق به بهره برداری رسیده است.

وی اعلام کرد: در این پویش در استان یزد 390 میلیارد تومان سرمایه گذاری اجرا شده است که امروز با حضور معاون اول رئیس جمهور، چهار طرح مهم در حوزه آب و برق در این خطه به بهره برداری رسید.

اردکانیان ادامه داد: در شرایط جنگ مالی و تحریم ها نشان دادیم که کشور قادر به برنامه ریزی دقیق در به ثمر رساندن طرح زیر ساختی است.

وزیر نیرو ادامه داد: طرح ها ما متکی به منابع دولتی نیست بلکه از طرق مختلف با مشارکت مردم، بخش خصوصی، سرمایه گذاری بانک ها و … تامین اعتبار و یکی پس از دیگری افتتاح می گردد.

اردکانیان عنوان نمود: این طرح ها نقش مهمی در تامین منابع زیرساختی لازم برای طرح های توسعه کشور دارد.

وی اعلام کرد: پویش هر هفته الف. ب. ایران مطابق برنامه ریزی اجرا شده تا انتها سال ادامه خواهد داشت و سعی شده با توجه برنامه دیگری که از اول دی ماه برنامه ریزی شده، طرح های بیشتر در ابتدای سال 1400 به بهره برداری برسد.

وزیر نیرو عنوان نمود: با یاری دولت در لایحه بودجه و مصوبه مجلس شورای اسلامی و شورای نگهبان که قانون بزودی ابلاغ می گردد، گشایش خوبی از ابتدای سال 1400 در زمینه دسترسی کامل به منابع درآمدی وزارت نیرو ایجاد می گردد.

وی یادآور شد: به این ترتیب پول آب و برق که مردم پرداخت می نمایند همانطور که قرار بوده و است در اختیار شرکت های وزارتخانه برای اجرای طرح و باز پرداخت های بدهی قرار می گیرد.

در این مراسم موزه آب که در یکی از خانه های قدیمی یزد به نام خانه کلاهدوز ها راه اندازی شده، افتتاح شد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 7 فروردین 1400 بروزرسانی: 7 فروردین 1400 گردآورنده: gardeshia.ir شناسه مطلب: 1644

به "وزیر نیرو: مبالغ قبوض آب و برق به طور کامل در اختیار وزارت نیرو قرار می گیرد خبرنگاران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "وزیر نیرو: مبالغ قبوض آب و برق به طور کامل در اختیار وزارت نیرو قرار می گیرد خبرنگاران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید