همراه اول پیروز به دریافت بالاترین نشان مسؤولیت اجتماعی ایران شد

به گزارش گردشیا، در دومین جشنواره روابط عمومی و مسؤولیت اجتماعی، همراه اول پیروز به دریافت نشان عالی مسؤولیت اجتماعی 6 ستاره و از مدیرعامل این اپراتور به عنوان سفیر و مروج مسؤولیت اجتماعی تقدیر شد.

همراه اول پیروز به دریافت بالاترین نشان مسؤولیت اجتماعی ایران شد

به گزارش انتخاب به نقل از شرکت ارتباطات سیار ایران، دومین دوره جشنواره روابط عمومی و مسؤولیت اجتماعی عصر امروز دوشنبه 31 مرداد 1401، با حضور روابط عمومی سازمان ها و شرکت های پیشرو در زمینه مسؤولیت اجتماعی، در مرکز همایش های بین المللی صداوسیما برگزار گردید.

در مراسم امروز پس از سخنرانی هوشمند سفیدی دبیر جشنواره و رئیس خانه روابط عمومی ایران، پیغام تسوکو سوقی هارا رئیس انجمن بین المللی روابط عمومی قرائت شد و پروفسور وی آن ویزر رئیس انجمن بین المللی مسؤولیت اجتماعی صنفی سخنرانی کرد.

در این جشنواره که هدف از برگزاری آن یاری به توسعه فرهنگ سرآمدی سازمانی و مدل تعالی و سرآمدی به وسیله روابط عمومی عنوان شده، ممیزی، ارزیابی و تقدیر از سازمان های فعال در زمینه مسؤولیت اجتماعی در سه سطح در حال رشد، رشد یافته و پیشرو نیز انجام شد.

طبق تعریف این جشنواره، مسؤولیت اجتماعی یکی از مفاهیم بنیادی سرآمدی است که معمولا پیاده سازی آن بر عهده روابط عمومی است؛ در واقع روابط عمومی سرآمد، به فراتر از وظیفه سازمانی خود عمل نموده و در نقش یک شهروند سازمانی مسؤول، به عملکردی فراسازمانی می اندیشد و یاری می نماید تا سازمان متبوع با انسجام لازم و قاطعیت بیشتر به سمت سرآمدی و انجام مسؤولیت اجتماعی حرکت کند.

مسؤولیت اجتماعی شرکت ها که به آنالیز نقش و مسؤولیت آنها در اجتماع و توجه به ارزش های اخلاقی می پردازد، با یاری به جامعه به مسؤولیت حفظ و نگهداری استانداردهای زندگی در آن محیط و جامعه توجه دارد و در این راستا با اتخاذ تاکتیک های لازم و به وسیله یاری های فراتر از مسؤولیت قانونی به رشد و قوام محل و جامعه فعالیت خود به وسیله حامی گری و انجام اقدامات لازم می پردازد.

با همین رویکرد، همراه اول به عنوان نخستین و بزرگترین اپراتور تلفن همراه کشور که در راستای تحقق منظره خود، فعالیت های مسؤولیت اجتماعی اش را ذیل سه محور حمایتگری و اسپانسرینگ، فعالیت های بشردوستانه و محیط زیست تعریف نموده، توانست در این جشنواره در دو بخش مستقل نشان برتر رویداد را کسب کند.

منبع: انتخاب
انتشار: 26 آذر 1401 بروزرسانی: 26 آذر 1401 گردآورنده: gardeshia.ir شناسه مطلب: 2302

به "همراه اول پیروز به دریافت بالاترین نشان مسؤولیت اجتماعی ایران شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "همراه اول پیروز به دریافت بالاترین نشان مسؤولیت اجتماعی ایران شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید