مقاله: شخصیت اصلی فیلم جدید مجموعه ماسک یک زن است

به گزارش گردشیا، این فیلم سینمایی صندلی جیم کری به عنوان یک بازیگر سطح اول را مستحکم کرد. در فیلم ماسک جیم کری نقش استنلی ایپکیس کارمند ساده بانک را بازی می کرد که به وسیله یک ماسک به گانگستری بی پروا و خشن با صورتی سبز تبدیل می شد. شمایل او با آن صورت سبز و کت زرد رنگ حتی پس از سال ها نیز در ذهن بسیاری از علاقه مندان این اثر سینمایی باقی مانده است.

مقاله: شخصیت اصلی فیلم جدید مجموعه ماسک یک زن است

پیروزیت گسترده ماسک باعث شد یک مجموعه کارتونی و یک بازی ویدیویی براساس این شخصیت خلق گردد. با این وجود دنباله سینمایی ماسک که در سال 2005 ساخته شد و پسر ماسک (Son of the Mask) نام داشت بدون جیم کری و با بازی جیمی نمایدی ساخته شد. فیلمی که به هیچ وجه حتی نتوانست به پیروزیت های فیلم قبلی نزدیک گردد و شکست آشکار آن باعث شد کل مجموعه و طرح های توسعه ای مربوط به آن متوقف شوند.

باید دید آیا ماسک می تواند یک بار دیگر بدون جیم کری و احتمالا با یک هنرپیشه زن پیروزیت های فیلم سال 1994 را تکرار کند؟

گرچه ریچاردسون دقیقا از فردی که وارث ماسک سبز خواهد بود اسم نبرده اما شرح داده که به دنبال یک کمدین فیزیکال در نقش اصلی است. در بخشی از این مصاحبه ریچاردسون مدعی شده فعلا قصد نام بردن از او (Her) را ندارد و با توجه به استفاده از کلمه Her رسانه ها دریافته اند که نقش اصلی مد نظر این هنرمند یک بازیگر زن است.

منبع مقاله: شخصیت اصلی فیلم جدید مجموعه ماسک یک زن است

انتشار: 27 آبان 1400 بروزرسانی: 27 آبان 1400 گردآورنده: gardeshia.ir شناسه مطلب: 1989

به "مقاله: شخصیت اصلی فیلم جدید مجموعه ماسک یک زن است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مقاله: شخصیت اصلی فیلم جدید مجموعه ماسک یک زن است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید