پاییز سال جاری منتظر این فیلم ها باشید

به گزارش گردشیا، فصل فیلم های تابستانی رو به سرانجام است و راستش را بخواهید تابستان پر رکودی برای فیلم ها بود. اما پاییز با دستی پر در راه است و با نگاهی به عناوین فیلم ها متوجه می شویم بازیگری های عالی و فیلم هایی با بوی اسکار انتظارمان را می کشند.

پاییز سال جاری منتظر این فیلم ها باشید

فیلم های عظیمی که برای پاییز سال جاری پیش بینی می شوند عبارتند از The Magnificent Seven Snowden به کارگردانی الیور استون و نقش آفرینی تام هنکس در فیلمی به کارگردانی کلینت ایست وود به نام Sully.

فیلم های کوچکتری هم در این میان هستند که می توانند مورد توجه باشند نظیر The Birth of a Nation و The Light Between Oceans.

در ادامه فیلم هایی را به شما معرفی می کنم که قرار است در ماه های آینده اکران شوند و نباید از دستشان دهید.

The Light Between Oceans - دوم سپتامبر

مایکل فاسبندر و آلیسیا ویکاندر در این فیلم نقش زوجی را بازی می نمایند که روزی نوزادی را درون یک قایق و کنار یک جسد پیدا می نمایند، آنها تصمیم می گیرند این کودک را عظیم نمایند تصمیمی که عواقب ویرانگری را برایشان به همراه دارد. این فیلم برگرفته از رمان استدمن با همین نام است و از نظر جلوه های بصری فوق العاده است.

Max Rose - دوم سپتامبر

بعد از فیلم The King of Comedy مارتین اسکورسیزی در دهه 80 این اولین فیلمی است که جری لوئیس در آن نقش اصلی را دارد. این بازیگر افسانه ای 90 ساله با نمایشی احساسی و دراماتیک نقش موزیسین جازی را بازی می نماید که درگیر مرگ همسرش و امکان اینکه این زن به او وفادار نبوده شده است.

Morgan - دوم سپتامبر

در تریلر این فیلم کیت مارا (Fantastic Four) را میبینیم که نقش یک عیب یاب شرکت های عظیم را دارد و باید تصمیم بگیرد موجود آزمایشگاهی که ساخته اند (یک انسان که حالا خطرناک شده) باید نابود شود یا خیر.

Yoga Hosers - دوم سپتامبر

کوین اسمیت به سراغ ساخت فیلم های کم خرج رفته و در Yoga Hosers دخترش هارلی کوئین اسمیت به همراه دختر جانی دپ یعنی لیلی رز دپ را به عنوان بازیگر انتخاب نموده. البته جانی دپ نیز در این فیلم بازی می نماید. داستان فیلم دو دختر را دنبال می نماید که با نازی های مینیاتوری ساخته شده از سوسیس مبارزه می نمایند!

Author: The JT LeRoy Story نهم سپتامبر

به مدت یک دهه جی تی لیروی دنیا ادبیات را با داستان های کثیف دوران کودکی خود گرفتار نموده بود. این فیلم به سرگذشت نویسنده کتاب و ماجراهایی که داشته می پردازد.

Sully نهم سپتامبر

کاپیتان خطوط هوایی آمریکا چلسی سولنبرگر پس از اینکه پیروز می شود هواپیمایش را طی یک فرود اضطراری در رودخانه هودسن پایین بیاورد خیلی سریع تبدیل به یک قهرمان می شود. اما کلینت ایست وود کارگردان فیلم Sully نشان داده علاوه بر ستایش او درگیر نقدها فراوانی نیز شده است. تام هنکس نقش کاپیتانی را در این فیلم بازی می نماید که می تواند برایش جوایزی را به همراه داشته باشد.

Blair Witch شانزدهم سپتامبر

آدام وینگارد سازنده فیلم های ترسناک در ساخته جدیدش به سراغ یکی از قاتلا افسانه ای به نام Blair Witch رفته است. در این فیلم سه دانشجو برای تحقیق درباره Blair Witch به شهری کوچک می فرایند و مدارکی جمع آوری می نمایند اما وقتی در جنگل جهت خود را گم می نمایند همه چیز تغییر می نماید و وحشت را تجربه می نمایند.

Bridget Jones Baby شانزدهم سپتامبر

بریجت جونز (با بازی رنه زلوگر) وارد 40 سالگی خود شده و در این سن پس از جدایی از مارک دارسی دوباره مجرد شده است. او تصمیم می گیرد روی شغل خود به عنوان یک فراوری نماینده خبر تمرکز کند. اما در این میان متوجه می شود باردار شده و حالا باید ببیند پدر بچه مارک دارسی است یا آمریکایی که به تازگی با او ملاقات نموده بود.

Snowden شانزدهم سپتامبر

الیور استون کارگردان فیلم Snowden نگاهی نموده به کارهای ادوارد اسنودن (با بازی جوزف گوردون) کسی که یکی از ننگین ترین افشاگری های تاریخ آمریکا را رقم زد.

The Dressmaker بیست و سوم سپتامبر

کیت وینسلت نقش یک خیاط لباس های زنانه را بازی می نماید که به شهر کوچکش در استرالیا باز می شود تا اشتباهات گذشته اش را درست کند اما در این میان سبک مد و لباس را نیز در شهر متحول می نماید.

The Magnificent Seven بیست و سوم سپتامبر

دنزل واشنگتون شماری از بدترین مردان غرب را گرد هم آورده تا از یک روستا در برابر دزدها محافظت نمایند (این فیلم نسخه وسترن شده هفت سامورایی اثر کارگردان اسطوره ای ژاپنی آکیرا کوروساوا است). کریس پرات، اتان هاوک و وینسنت دی اونفریو نیز در این فیلم درخشیده اند.

Storks بیست و سوم سپتامبر

لک لکی که برای یک کمپانی بسیار عظیم بسته تحویل می دهد اشتباه عظیمی مرتکب می شود و ماشینی را فعال می نماید که دختر بچه ای بسیار با نمک را فراوری می نماید. حالا او باید دختر بچه ها را به یک خانواده برساند.

Queen of Katwe بیست و سوم سپتامبر

در این فیلم به کارگردانی میرا نیر، دختری جوان از اوگاندا تبدیل به استاد شطرنج دنیا می شود. این فیلم با درخشش بازیگرانی همچون لوپیتا نیونگو و دیوید اویلوو همراه است.

American Honey سی ام سپتامبر

American Honey سال جاری در جشنواره کن برنده جایزه هیئت داوران شد، این فیلم نگاهی دارد به دختری که همه چیز را کنار می گذارد تا به گروهی ملحق شود که در غرب میانه به فروش مجلات مشغولند. فیلم نگاهی دارد به زیر پا گذاشته شدن حقوق افراد اما در آن می توان فرایند از دست رفتن معصومیت را نیز دید.

Deepwater Horizon سی ام سپتامبر

مارک والبرگ در فیلمی نقش آفرینی می نماید که در آن انفجار دکل حفاری عظیمی باعث عظیمترین و بدترین نشت نفت در تاریخ آمریکا می شود.

Masterminds سی ام سپتامبر

این فیلم یکسال به دلیل مسائل اقتصادی کمپانی فراوریش کنار گذاشته شده بود. Masterminds بر اساس دزدی سال 1997 از بانک لومیس فارگو ساخته شده است که در زمان خود دومین دزدی عظیم پول در تاریخ آمریکا به حساب می آمد. زاک گالیفیاناکیس، کریستن ویگ، اوون ویلسون، جیسون سودیکیس، کیت مک کینون و لسلی جونز در این فیلم درخشیده اند.

Miss Peregrines Home for Peculiar Children سی ام سپتامبر

این فیلم برای کارگردانش تیم بورتون مانند دوخت سفارشی است. پسری جهتش به یک خانه خاص می افتد که پر است از بچه هایی که هر کدام قدرتی خاص دارند.

The Birth of a Nation هفتم اکتبر

این فیلم پیروز به دریافت جایزه عظیم داوری و جایزه تماشاگران در جشنواره سال جاری فیلم ساندنس شد. نیت پارکر کارگردان این فیلم خود در آن بازی هم می نماید و نقش برده ای را بر عهده دارد که هماهنگ نماینده انقلابی علیه برده داران در ویرجینیا است.

The Girl on the Train هفتم اکتبر

امیلی بلانت نقش یک زن را که به تازگی طلاق گرفته را بازی می نماید. در این فیلم امیلی بلانت شیفته یک مورد مرموز یک فرد ناپدید شده می شود، The Girl on the Train اقتباسی است از یک رمان پرفروش با همین نام.

The Accountant چهاردهم اکتبر

بن افلک پس از بت من حالا در این فیلم نقش حسابداری را بازی می نماید با مهارت های خاص. دنیای جنایتکاران وقتی به یاری اقتصادی احتیاج دارد او برایشان به یاری جعل اسناد صورت حساب های اقتصادی درست می نماید و اگر احتیاج باشد با آدم کشی هم مسئله ای ندارد.

In a Valley of Violence بیست و یکم اکتبر

تی وست کارگردانی است که بیشتر به خاطر فیلم های ژانر وحشتش معروف است اما این بار به سراغ فیلم های وسترن رفته. در این فیلم که قسمتی از آن John Wick است و قسمتی هم Unforgiven اتان هاک و جان تراولتا ایفای نقش می نمایند.

Jack Reacher: Never Go Back بیست و یکم اکتبر

تام کروز به نقش پلیس نظامی ارتش آمریکا بازگشته. او در این فیلم خود را سرگردان میان مورد های حل نشدنی می یابد که تنها خودش قادر به حل کردنشان است.

A Monster Calls بیست و یکم اکتبر

در این فیلم احساسی پسری را خواهید دید که با یاری یک غول درختی می خواهد به مقابله با بیماری سختی که مادرش دارد برود. این فیلم همراه است با درخشش لیام نیسون، سیگورنی ویور و ستاره فیلم Rogue One فیلیسیتی جونز.

The Eagle Huntress بیست و هشتم اکتبر

یکی از دلهره آور ترین تجربه های فیلم در پاییز شاید همین فیلم مستند باشد که در مغولستان گرفته شده. فیلم به روایت دیزی ریدلی است با آهنگی از sia. این مستند تمرینات دختر 13 ساله ای را دنبال می نماید که می خواهد در 12 نسل تبدیل به اولین دختر شکارچی عقاب شود.

Inferno بیست و هشتم اکتبر

تام هنکس به نقش رابرت لانگدون که او را از فیلم The Da Vinci Code می شناسید بازگشته. فیلم جدیدی که تام هنکس در آن بازی می نماید سرشار است از تقابل بدی ها و خوبی ها.

منبع: زندگی روز
انتشار: 27 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: gardeshia.ir شناسه مطلب: 1039

به "پاییز سال جاری منتظر این فیلم ها باشید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پاییز سال جاری منتظر این فیلم ها باشید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید