سازگاری بیشتر مدرسه سازی با هوشمندسازی نظام آموزش کشور

به گزارش گردشیا، تهران (پانا) - معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده تاکید کرد باید مدرسه سازی را بیشتر با هوشمندسازی نظام آموزش کشور سازگار کنیم. دسترسی دانش آموزان به مدارس مجازی یعنی تبلت ها بسیار مهم است که باید در فعالیت خیرین لحاظ شود.

سازگاری بیشتر مدرسه سازی با هوشمندسازی نظام آموزش کشور

با ما همراه باشید و درباره وبلاگ ساعت اینترنتی بیشتر بدانید.

معصومه ابتکار در بیست و دومین جشنواره خیرین مدرسه ساز کشور با هدف تکریم از 1000 خیر مدرسه ساز ضمن تشکر از اقدام خوب آموزش و پرورش در قدردانی از خیرین مدرسه ساز اظهار کرد: اگر بتوانیم از افرادی که کار ارزشمند انجام می دهند تکریم کنیم، منشا امید، انرژی مثبت و رویش های نوین است که می تواند آینده را روشن کند.

وی اظهار امیدواری کرد این تکریم باعث توسعه کار خیر شود و ثمرات و برکات آن برای کشور باقی بماند و افزود: باید مدرسه سازی را بیشتر با هوشمندسازی نظام آموزش کشور سازگار کنیم. دسترسی دانش آموزان به مدارس مجازی یعنی تبلت ها، بسیار مهم است که باید در فعالیت خیرین لحاظ شود.

ابتکار با تاکید براینکه از کار و فعالیت خیرین در مدارس باید قدردانی شود ادامه داد: خیرین عدالت جنسیتی را درنظر بگیرند و برای توسعه و ساخت مدارس جدید به این موضوع اهمیت داده شود. سیاست دولت دوازدهم نیز عدالت جنسیتی است که به مفهوم واقعی دسترسی به خدمات آموزشی برای تمام دختران و پسران محقق شود.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 28 اسفند 1399 بروزرسانی: 28 اسفند 1399 گردآورنده: gardeshia.ir شناسه مطلب: 1625

به "سازگاری بیشتر مدرسه سازی با هوشمندسازی نظام آموزش کشور" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سازگاری بیشتر مدرسه سازی با هوشمندسازی نظام آموزش کشور"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید