رویدادی برای جذب سرمایه استارتاپ ها

به گزارش گردشیا، با عقد قراردادهای دوجانبه، رویداد همتاگزینی فناوری در تبریز به اتمام رسید.

رویدادی برای جذب سرمایه استارتاپ ها

به گزارش گردشیا، رویداد همتاگزینی فناوری از سوی سازمان تجاری سازی فناوری و اشتغال دانش آموختگان جهاد دانشگاهی (ستفا)، سازمان فناوری اطلاعات ایران و یک شرکت تامین مالی، با حضور سرمایه گذاران ملی و استارتاپ های فعال و منتخب استان های مختلف کشور در شهر تبریز برگزار گردید.

این رویداد همزمان با هفتمین نمایشگاه نوآوری و فناوری ربع رشیدی تبریز (رینوتکس 2019) و در راستای اجرای طرح کارگزاری و توانمندسازی استان های کشور، روز پنحشنبه 16 آبان برگزار گردید.

رویداد همتاگزینی فناوری گردهمایی تخصصی شرکت ها، سرمایه گذاران حقیقی و حقوقی و گروهی از استارتاپ های برتر است که در این رویداد از بین دهها طرح دریافتی، 10 استارتاپ برتر به ارائه طرح های خود به بیش از 20 سرمایه گذار ملی و منطقه ای بصورت جلسات رو در رو پرداختند.

این رویداد جهت تسهیل امر جذب سرمایه و ایجاد زمینه رشد برای استارتاپ های رجحان که احتیاج به جذب سرمایه دارند، تدارک دیده شده بود و در آن استارتاپ ها فرصت ارائه محصولات (کالا و خدمات) خود را به شبکه سرمایه گذاران در جلسات دو یا چند جانبه بدست آورند.

بنا بر اعلام روابط عمومی ستفا، در انتهای این رویداد قرار داد و تفاهم نامه همکاری بین فناوران و سرمایه گذارن در حضور معاون مالی استاندار آذربایجان شرقی، مدیر کل دفتر هماهنگی فراسازمانی ارتباط با صنعت و دانشگاه وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات ، رئیس جهاد دانشگاهی استان و بعضی از مدیران کل استانی تبادل شد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 8 دی 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: gardeshia.ir شناسه مطلب: 669

به "رویدادی برای جذب سرمایه استارتاپ ها" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رویدادی برای جذب سرمایه استارتاپ ها"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید