دارندگان قبوض حج تمتع سال 99 بخوانند

به گزارش گردشیا، پیش اطلاعیه سازمان حج و زیارت با عنوان فراخوان دارندگان قبوض حج تمتع سال 1399 با ذکر موارد مهمی برای شرکت در مراسم حج تمتع سال آینده و معین اولویت ها منتشر شد.

دارندگان قبوض حج تمتع سال 99 بخوانند

به گزارش خبرنگاران به نقل از میزان، پیش اطلاعیه سازمان حج و زیارت در مورد فراخوان دارندگان قبوض ودیعه گذاری حج تمتع سال 1399 منتشر شد.

در اطلاعیه سازمان حج و زیارت آمده است: مقدمات برگزاری مراسمحج تمتع سال 1399 فراهم شده و سازمان حج و زیارت برای حضور حجاج عزیز کشورمان در این مراسم عبادی و سیاسی برنامه ریزی لازم را در دستور کار دارد. لذا به اطلاع دارندگان قبوض ودیعه گذاری علی الحساب حج تمتع تا 15 اردیبهشت 86 (سپرده گذاری در یکی از شعب بانک ملی ایران) می رساند، چنانچه تا به امروز اقدام به به روزرسانی و تکمیل اطلاعات خود ننموده اند، لازم است با مراجعه به سامانه https://reserve.haj.ir در این خصوص اقدام و کد پیگیری دریافت کنند.

سازمان حج و زیارت در ادامه این اطلاعیه آورده است: در ضمن زمان بندی و نحوه مراجعه اولویت های فوق الذکر (در قالب اولویت های اصلی و ذخیره) و اسامی و مشخصات کاروان ها برای انتخاب و ثبت نام در دهه اول اسفند امسال اعلام خواهد شد. بدیهی است، در صورت عدم انتخاب و ثبت نام در کاروان ها توسط مشمولین تشرف در زمان بندی اعلام شده، سازمان اولویت های ذخیره (اولویت های از نیمه اول اردیبهشت 1386 به بعد) را به صورت روزشمار فراخوان خواهد کرد.

اطلاعیه مذکور تاکید نموده است: مجددا یادآوری و تاکید می کند کلیه دارندگان قبوض ودیعه گذاری علی الحساب حج تمتع با مراجعه به سامانه نسبت به تکمیل و به روزرسانی اطلاعات خود اقدام کنند. در ضمن سایر جزئیات تکمیلی در این خصوص در اطلاعیه های بعدی سازمان به اطلاع واجدین شرایط خواهد رسید.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 12 فروردین 1399 بروزرسانی: 21 مهر 1399 گردآورنده: gardeshia.ir شناسه مطلب: 906

به "دارندگان قبوض حج تمتع سال 99 بخوانند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دارندگان قبوض حج تمتع سال 99 بخوانند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید