امیر واحدی: نیروی هوایی در تراز انقلاب با بهره گیری از جوانان محقق می گردد

به گزارش گردشیا، فرمانده نیروی هوایی ارتش با اشاره به تأکید فرمانده معظم کل قوا بر ایجاد نیروی هوایی دانشمند در تراز جمهوری اسلامی، گفت: این امر باید با توجه ویژه به جوانان محقق گردد.

امیر واحدی: نیروی هوایی در تراز انقلاب با بهره گیری از جوانان محقق می گردد

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری، امیر حمید واحدی فرمانده نیروی هوایی ارتش در بازدید از بیمارستان بعثت این نیرو، ضمن ملاقات با رئیس و کارکنان بیمارستان، با اشاره به فرمایش فرماندهی معظم کل قوا در بیانیه گام دوم انقلاب، گفت: بر اساس فرمایش فرماندهی معظم کل قوا، توجه ویژه به جوانان در همه حوزه ها باید مورد توجه قرار بگیرد.

وی اضافه نمود: یکی از فرمان ها و اوامر فرماندهی معظم کل قوا در حکم اینجانب به نام یک سرباز، ایجاد نیروی هوایی دانشمند در تراز جمهوری اسلامی ایران بوده است که این امر باید با توجه ویژه به جوانان محقق گردد.

در ادامه این بازدید، فرمانده نیروی هوایی ارتش با تأکید بر ضرورت تکریم مراجعه کنندگان بیمارستان به ویژه خانواده های شهدا، جانبازان، ایثارگران و بازنشستگان گفت: اگر ارتباط بین فرماندهان و کارکنان رابطه ای از جنس صداقت و همدلی باشد، قطعاً در حوزه بهداشت و درمان با به کارگیری دانش، نیروی انسانی و تجهیزات، همه فعالیت ها و ارائه خدمات با شور و اشتیاق مضاعف انجام خواهد شد که ثمره آن رضایتمندی خدا و همه بیماران و مراجعه کنندگان خواهد بود.

در این مرنام، رئیس اداره بهداشت و درمان نیروی هوایی ارتش و صمدی رئیس بیمارستان بعثت این نیرو، گوشه ای از عملکرد و فعالیت های این بیمارستان در ایام کرونا را ارائه کردند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 5 آبان 1400 بروزرسانی: 5 آبان 1400 گردآورنده: gardeshia.ir شناسه مطلب: 1964

به "امیر واحدی: نیروی هوایی در تراز انقلاب با بهره گیری از جوانان محقق می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "امیر واحدی: نیروی هوایی در تراز انقلاب با بهره گیری از جوانان محقق می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید