یخ کشی: تا مدالم را نگیرم باورم نمی شود مشکل حل شده، مهمتر از مدال برای من رنکینگ بود

به گزارش گردشیا، عضو تیم ملی کشتی آزاد در جهانی 2018 بوداپست گفت: من هنوز هم نمی دانم دقیقا چه اتفاقی رخ داد، فقط می دانم خیلی بدشانسم.

یخ کشی: تا مدالم را نگیرم باورم نمی شود مشکل حل شده، مهمتر از مدال برای من رنکینگ بود

محمدباقر یخ کشی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی گردشیا در خصوص اینکه بهروز نعمتی بعد از سفر سوئیسش گفت مدال طلای او در جام ساساری بازگردانده می شود، گفت: من هنوز هم نمی دانم دقیقا چه اتفاقی رخ داد، فقط می دانم خیلی بدشانسم. تا زمانی هم که مدال را نگیرم باورم نمی شود مسئله حل شده است. این مدال برایم آنقدر ارزش ندارد، مسئله رنکینگ بود که اول شدن در جام ساساری روی رنکینگم تاثیر خوبی داشت.

وی در خصوص اینکه گفته می شود شانس بهنام احسان پور برای رسیدن به دوبنده وزن 61 کیلوگرم بیشتر از اوست، گفت: من و بهنام اهل یک روستا، فامیل و دوست هستیم. هیچ مسئله ای با هم نداریم. واقعا کادرفنی تیم ملی هر چه صلاح بداند به آن احترام خواهم گذاشت. بهنام احسان پور قبلا هم مدعی تیم ملی بود اما به دلیل مشکلاتی که داشت، یک مدت تمرین نکرد و حالا دوباره تمرینات منظمش را آغاز کرده و قطعا مربیان تیم ملی کشتی گیری که بیشتر و بهتر می تواند به تیم ملی کمک کند را انتخاب خواهند کرد. ما همه سرباز تیم ملی هستیم و وظیفه مان فقط کشتی دریافت است.

این کشتی گیر بهشهری وزن 61 کیلوگرم تاکید کرد: من هنوز شرایط سنی کشتی دریافت در رده سنی امید را دارم. البته ممکن است نظر کادرفنی این باشد که در یکی از دو تورنمنت یاشاردوغو و لهستان کشتی بگیریم و بعد از این انتخاب انجام می شود. غلامرضا محمدی هم به ما در اردو گفته و هم در مصاحبه هایش که تیم ملی اعزامی به جهانی قزاقستان هنوز انتخاب نشده، به همین دلیل همه کشتی گیران باید برای رسیدن به دوبنده تیم ملی تلاش کنند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 15 مرداد 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: gardeshia.ir شناسه مطلب: 291

به "یخ کشی: تا مدالم را نگیرم باورم نمی شود مشکل حل شده، مهمتر از مدال برای من رنکینگ بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "یخ کشی: تا مدالم را نگیرم باورم نمی شود مشکل حل شده، مهمتر از مدال برای من رنکینگ بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید