دردنامه باشگاه ذوب&zwnj آهن درباره اتفاقات اخیر این تیم

به گزارش گردشیا، باشگاه ذوب آهن درخصوص اتفاقات اخیر این باشگاه بیانیه ای را صادر کرد.

دردنامه باشگاه ذوب&zwnj آهن درباره اتفاقات اخیر این تیم

به گزارش خبرنگاران، باشگاه ذوب آهن پس از اتفاقات اخیر این باشگاه که منجر به حواشی زیادی در این تیم شد بیانیه ای صادر کرد. در این بیانیه آمده است:

علم بهتر است یا ثروت؟

این موضوع کلیشه ای تمام معلمان انشاء بود. پارادوکسی خاتمه ناپذیر که امروز تغییر یافته، معلمان دیگر باید بگویند بنویسید: در مسابقه نتیجه بهتر است یا اخلاق؟

در عصر کرونازده، روزهای سختی را می گذرانیم؛ روزهایی که همه از همدلی می گویند و همراهی و حمایت از یکدیگر تا از این بحران بگذریم و اما انگار ورزش هم که خود مادر اخلاق و جوانمردی است کرونا گرفته است. فشار بر تیم ذوب آهن بسیار سنگین است، باید با کرونا دست و پنجه نرم کند و علاوه بر کرونا، فشار مسابقات را تحمل کند و در کنار همه این ها ناداوری ها را ببیند لبخند بزند و دم هم برنیاورد وگرنه باید تاوان بدهد. این ها همه را دلسرد و نگران کرده است؛ هر چند که مجموعه ذوب آهن و تیم فوتبال باشگاه در برابر همه این معضلات، امید، ایمان و کوشش را سرلوحه خود قرار داده است اما برخوردهایی احساسی و قهری با قضایا و مسائل تیم ذوب آهن و کادر فنی با اخلاق تیم شرایط را دوچندان سخت کرده است.

به راستی اگر باشگاه یا فرد دیگری جز از تیم ذوب آهن بود آیا واکنش بهتری به این همه کم لطفی، فشار و از دست دادن امتیازات به واسطه اشتباهات داوری و تبعیض ها انجام می داد، آیا چنین برخورد شدیدی هم با آنها می شد؟ جای سوال است که آیا ذوبی ها حق اعتراض به شرایط را ندارند؛ آن هم بعد از چند بازی که حرف حسابشان به هیچ گوش شنوایی نرسید. با شرایط مشکل دار و حضور در مسابقه در حالی که بعضی بازیکنان تیم خود را به دلیل کرونا در اختیار ندارند در حالی که تیم دیگری فقط به دلیل ترس از کرونا مسابقه اش لغو می گردد و بعد هم به خاطر دست گرمی و بدون توجه به منافع ملی و مسائل احتمالی اصرار به برگزاری مسابقه اش با تیم ذوب آهن دارد.

بهتر بود به جای برخورد قهری با ذوب آهن، با دعوت از این افراد به درد دل آنها گوش می دادید و توجه ویژه ای به شرایط خاص پیش آمده برای تیم ذوب آهن اصفهان با بیش از 50 سال حضور در میادین ورزشی می کردید. تیمی که سرلوحه کار و حضورش در میادین ورزشی اخلاق بوده و هست و هیچگاه جز به فوتبال پاک فکر نکرده است، قضاوت را در این زمینه به مردم شریف ایران، طرفداران، کارشناسان و اصحاب رسانه و خبرنگاران می سپاریم.

امیدواریم مسئولین مربوطه با نگاهی بازتر و دیدی وسیع تر و توجه به مفهوم اتحاد و همدلی که سرلوحه قانونی و بنیان اتحادیه ها و تشکیلات ورزش است به شرایط خاص باشگاه مردمی و با اخلاق ذوب آهن بنگرند. باشگاهی که جز با دید مثبت و وسیع مادر صنعت کشور، شرکت سهامی ذوب آهن اصفهان برای یاری به توسعه ورزش قهرمانی و همگانی پا در عرصه ورزش کشور نگذاشته است. فراموش نکنیم با شرایط ویژه فعلی اکنون بیشتر به همدلی احتیاج داریم تا برخورد قهری و بهترین راه چاره همان اصل همیشگی ورزش، جوانمردی و ایجاد وفاق و همدلی است.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 16 دی 1399 بروزرسانی: 16 دی 1399 گردآورنده: gardeshia.ir شناسه مطلب: 1487

به "دردنامه باشگاه ذوب&zwnj آهن درباره اتفاقات اخیر این تیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دردنامه باشگاه ذوب&zwnj آهن درباره اتفاقات اخیر این تیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید