جزییات محدودیت های ورزشی سراسر کشور تا 12 دی

به گزارش گردشیا، در هفته جاری فعالیت مراکز تمرین و انجام مسابقات ورزشی در تمامی شهرهای کشور مجاز است، 108 شهر با محدودیت استخرهای سرپوشیده، باشگاه های ورزشی ورزش های پربرخورد و نیز باشگاه های ورزشی سالنی و 330 شهر نیز صرفا با محدودیت باشگاه های ورزشی ورزش های پربرخورد و باشگاه ورزشی سالنی روبرو خواهند بود.

جزییات محدودیت های ورزشی سراسر کشور تا 12 دی

به گزارش خبرنگاران، طبق آخرین شرایط مربوط به نقاط مختلف کشور از نظر شیوع ویروس کرونا، در حال حاضر رنگ هیچ شهری قرمز نیست، این در حالی است که 108 شهر در شرایط نارنجی و 330 شهر در شرایط زرد قرار دارند و هفته پیش رو را باید مطابق شرایط و قوانین تعریف شده پشت سر بگذرانند.

مناطق قرمز

براساس تصمیم ستاد ملی مقابله با کرونا در مناطق قرمز، مشاغل گروه دو، سه و چهار تعطیل است که طبق تقسیم بندی اجرا شده در حوزه ورزش شامل تعطیلی مراکز تمرین و انجام مسابقات ورزشی، استخرهای سرپوشیده، باشگاه های ورزشی ورزش های پربرخورد از جمله کشتی، کاراته و جودو و نیز باشگاه ورزشی سالنی می شود. بنابراین همانند هفته گذشته شاهد این هستیم که مشاغل گروه 2 در بخش ورزش یعنی مراکز تمرین و انجام مسابقات ورزشی می توانند در تمامی شهرهای کشور، فعالیت کنند.

مناطق نارنجی

طبق اعلام سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا، در شرایط نارنجی یا سطح هشدار 2 که حدود 108 شهر یا شهرستان جزو این محدوده هستند، محدودیت های مشاغل سطح 3 و 4 در اجرا می شود؛ بنابراین استخرهای سرپوشیده به عنوان گروه شغلی سه و باشگاه های ورزشی ورزش های پربرخورد از جمله کشتی، کاراته و جودو و نیز باشگاه ورزشی سالنی به عنوان گروه شغلی چهار در مناطق نارنجی مجاز به فعالیت نیستند.

مناطق زرد

همچنین طبق اعلام، نقاطی نیز که در شرایط زرد قرار دارند سطح شغلی 4 در آن ها محدود خواهد بود که شامل باشگاه های ورزشی ورزش های پربرخورد از جمله کشتی، کاراته و جودو و نیز باشگاه های ورزشی سالنی است.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 12 بهمن 1399 بروزرسانی: 12 بهمن 1399 گردآورنده: gardeshia.ir شناسه مطلب: 1533

به "جزییات محدودیت های ورزشی سراسر کشور تا 12 دی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جزییات محدودیت های ورزشی سراسر کشور تا 12 دی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید