جزئیات میزان افزایش حقوق کارمندان دولت در لایحه سال 99

به گزارش گردشیا، خبرنگاران: عضو هیات رییسه کمیسیون تلفیق بودجه سال 99 از نحوه افزایش حقوق در سال 99 خبر داد.

جزئیات میزان افزایش حقوق کارمندان دولت در لایحه سال 99

به گزارش خبرنگاران به نقل از خانه دولت، علی اصغر یوسف نژاد عضو هیات رییسه کمیسیون تلفیق بودجه سال 99 درباره نحوه افزایش حقوق و مزایا در سال 99، گفت: براساس تصمیم کمیسیون دولت در سال آینده باید از محل ردیف خاص نسبت به ترمیم دریافتی رتبه بندی معلمان تا سقف افزایش متوسط امتیازات مربوطه در قانون اقدام کند.

نماینده مردم ساری در مجلس به مصوبه دیگر کمیسیون تلفیق اشاره کرد و افزود: دولت باید در سال 99 از محل منابع ردیف خاص نسبت به تامین تفاوت تطبیق حکم حقوق و مزایای کارکنان و بازنشستگانی که میزان دریافتی آنها کمتر از دو میلیون و 800 هزار تومان است، اقدام کند، مشروط بر آنکه این افزایش نسبت به سال 98 بیش از 50 درصد نشود، همچنین دولت نسبت به متناسب سازی حقوق بازنشستگان به نحوی که دریافتی کمتر از 6 میلیون تومان را شامل شود، اقدام کند.

این نماینده مردم در مجلس دهم افزود: دولت در سال آینده باید برای افزایش حقوق کارکنان دولت در حد منابع موجود از ردیف خاص برای کارکنانی که حقوق و مزایای آنها کمتر از 6 میلیون تومان باشد، اقدام کند.

عضو هیات رییسه کمیسیون تلفیق لایحه بودجه سال 99 درباره میزان بنزین نوروزی، گفت: براساس تصمیم کمیسیون تلفیق لایحه بودجه سال99 مقرر شد؛ علاوه بر سهمیه ماهانه برای تعطیلات سال نو یا تعطیلات تابستان60 لیتر بنزین به خودروهای سواری اختصاص یابد.

منبع: اقتصادنیوز
انتشار: 28 فروردین 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: gardeshia.ir شناسه مطلب: 972

به "جزئیات میزان افزایش حقوق کارمندان دولت در لایحه سال 99" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جزئیات میزان افزایش حقوق کارمندان دولت در لایحه سال 99"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید