مجذوب کننده ترین فرودگاه های جهان را می شناسید

به گزارش گردشیا، فرودگاه های مجذوب کننده جهان به مکان هایی بدل شده اند که نیمی از شور و شوق مسافرت را به خود اختصاص می دهند. اگر با برترین فرودگاه های جهان آشنا شوید، به خوبی درمی یابید که گذراندن وقت و زمان در این فرودگاه ها دست کمی از گشت و گذار در یک شهر زیبا را ندارد. این فرودگاه ها امکاناتی در اختیار مسافران قرار می دهند که باعث می گردد، مسافران بخشی از سفرشان را در محیطی جالب و راحت بگذرانند. در ادامه از مجذوب کننده ترین فرودگاه های جهان در مجله گردشگری خبرنگاران برای تان خواهیم گفت:

مجذوب کننده ترین فرودگاه های جهان را می شناسید

1.فرودگاه مونیخ، آلمان

فرودگاه مونیخ، یکی از برترین فرودگاه های جهانست. تصور کنید که در فاصله دو پرواز، اوقات تان را در فرودگاهی بگذرانید که مجهز به مطب دندان پزشک، زمین گلف، دفاتر حساب داری و انواع امکانات دیگر است. با ورود به فرودگاه مونیخ، انگار به یک شهرک کوچک با امکانات متنوع وارد شده اید. چه چیزی از این بهتر؟ بلیط هواپیما را مقرون به صرفه بخرید.

2.فرودگاه بین المللی این چِئون، کره جنوبی

روزانه حددو 96 هزار مسافر در فرودگاه این چِئون کره جنوبی تردد دارند. حتی اگر این افراد از فرودگاه خارج نشوند، اطلاعات بسیار کاملی درباره کشور کره جنوبی به دست می آورند. زیرا در این مکان، موزه تاریخی و اطلاعات کاملی درباره کشور کره به مسافران ارائه می گردد. در فرودگاه این چئون، پایکوبی سنتی کره هم به نمایش گذاشته می گردد و علاقمندان می توانند، شیوه ساخت بعضی از صنایع دستی کره ای را در فاصله میان پروازهای شان از متخصصان یاد بگیرند.

3.فرودگاه بین المللی هنگ کنگ، چین

50 میلیون نفر مسافر در سال از فرودگاه بین المللی هنگ کنگ به نقاط مختلف جهان سفر می نمایند. این فرودگاه در سال 2011 به عنوان برترین فرودگاه جهان شناخته شد. از جمله امکانات مفرح و بی نظیر این مکان که آن را در شمار مجذوب کننده ترین فرودگاه های جهان قرار داده است باید به امکان پرواز و کنترل هواپیما در اتاقک مجازی خلبان اشاره نمود. فرودگاه های استانبول

4.فرودگاه بین المللی سانفرانسیسکو، کالیفرنیا

در طراحی و ساخت این فرودگاه به رفاه حال مسافران و سرگرم شدن آنها توجه بسیاری شده است. در این مکان، نمایشگاه های مختلفی برگزار می گردد. موزه هوا فضا و آکواریوم های موجود در آن هم برای سرگرم کردن مسافران بسیار جالب و قابل توجه هستند. زمین بازی موجود در فرودگاه بین المللی سانفرانسیسکو هم آن را به یکی از مجذوب کننده ترین فرودگاه های جهان بدل نموده است.

5.فرودگاه زوریخ، سوئیس

در فرودگاه زوریخ هم امکانات متنوعی به مسافران ارائه می گردد. در اطراف فرودگاه زوریخ، محیط طبیعی حفاظت شده ای وجود دارد که در آن حیوانات و گیاهان مختلفی نگهداری می شوند. با وجود چنین محیط جالبی در اطراف فرودگاه زوریخ به سادگی می توانید از فرودگاه، یک عدد دوچرخه کرایه کنید و به گشت و گذار در این ناحیه بپردازید. فرودگاه دنیزلی

در آخر مجذوب کننده ترین فرودگاه های جهان

مجذوب کننده ترین فرودگاه های جهان با امکاناتی که ارائه می نمایند به بخش مهمی از سفر گردشگران و مسافران بدل شده اند. دیگر می توان روی آنها به عنوان قسمت شیرینی از سفر حساب کرد و صرفا جایی خسته نماینده و کسالت آور برای گذران فاصله دو پرواز نیستند. علاوه بر مواردی که در این لیست بیان شد، فرودگاه های دیگری هم در نقاط مختلف جهان مانند سنگاپور، چین، هلند و… هم وجود دارد که برای مسافران مجذوب کننده هستند و اوقات خوشی را برای آنها رقم می زنند.

منبع: مجله دور و نزدیک
انتشار: 18 دی 1400 بروزرسانی: 18 دی 1400 گردآورنده: gardeshia.ir شناسه مطلب: 2044

به "مجذوب کننده ترین فرودگاه های جهان را می شناسید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مجذوب کننده ترین فرودگاه های جهان را می شناسید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید