آمادگی بازگشت فضانورد ناسا به زمین

به گزارش گردشیا، فضانورد ناسا که در ایستگاه فضایی بین المللی اقامت دارد، با انتشار توئیت و پوشیدن ماسک آمادگی خود برای بازگشت به زمین را نشان داد.

آمادگی بازگشت فضانورد ناسا به زمین

به گزارش خبرگزاری اقتصاد ایران, به نقل از دیجیتال ترندز، کریس کسیدی، فضانورد ناسا که اکنون 6 ماه است در ایستگاه فضایی بین المللی اقامت می نماید، با پوشیدن ماسک آمادگی خود برای بازگشت به زمین را نشان داد.

او روز گذشته در توئیتی نوشت: ماسک زدن در@Space-Station(ایستگاه فضایی بین المللی)! خودم را برای واقعیت جدید و روز چهارشنبه آماده می کنم که به زمین برمی گردم.

کسیدی همراه آناتولی ایوانیشین و ایوان واگنر روز چهارشنبه به زمین برمی گردند و کپسول حامل آنان در قزاقستان فرود می آید. او در مدت 6 ماه اقامت خود در ایستگاه فضایی آزمایش علمی مختلفی انجام داد از جمله فعالیت های حیاتی مربوط به نگهداری ایستگاه طی 4 پیاده روی فضایی.

همچنین او از ارتفاع 250 مایلی زمین، بعضی طوفان های قدرتمند را رصد و اقداماتی برای یافتن نشتی هوا در ایستگاه فضایی بین المللی انجام داد.

کریس کسیدی و دو فضانورد دیگر در آوریل 2020 میلادی به فضا سفر کردند. هرچند در زمان سفر آنها نیز اپیدمی کووید19 در سراسر دنیا گسترده شده بود، اما اوضاع به وخامت اکنون نبود.

منبع: اقتصاد ایران
انتشار: 28 آبان 1399 بروزرسانی: 28 آبان 1399 گردآورنده: gardeshia.ir شناسه مطلب: 1386

به "آمادگی بازگشت فضانورد ناسا به زمین" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آمادگی بازگشت فضانورد ناسا به زمین"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید