اخبار اقتصادی

گزینه ای جز انقلاب در مصر نداریم

به گزارش خبرنگاران به نقل از عربی 21، مختار کامل معارض مصری گفت که چاره ای جز انقلاب علیه اوضاع مالی و سیاسی در این کشور باقی نمانده است.

6 آذر 1399

پایگاه آلمانی: ترامپ نتوانست ایران را وادار به مذاکره کند، سیاست او به بن بست رسیده است

ایرنا نوشت: تارنمای آلمانی بنیاد سیاسی سبز با مقصر دانستن دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا برای ایجاد تنش در روابط با ایران نوشت، وی در سیاستی که علیه ایران اتخاذ نموده به بن بست رسیده است.

5 آذر 1399

تخصیص ارز ترجیحی برای تامین کالاهای اساسی تا انتها سال

به گزارش خبرنگاران، محمدرضا پورابراهیمی با اشاره به جلسه بعدازظهر امروز (سه شنبه) کمیسیون اقتصادی، گفت: طبق گزارش های ارائه شده، براساس تصمیم دولت، موضوع تخصیص ارز ترجیحی برای تامین کالاهای اساسی تا خاتمه سال جاری، استمرار خواهد داشت.

4 آذر 1399

تصمیم ترامپ برای برکناری وزیر دفاع و روسای سیا و اف بی آی

منابع نزدیک به رییس جمهوری آمریکا گفته اند که او فهرست بلندبالایی را شامل مدیر اف بی آی، رییس سیا و وزیر دفاع خود برای اخراج در صورت پیروزی در انتخابات ریاست جمهوری پیش رو آماده نموده است.

3 آذر 1399

صادرات 60 هزار تن تخم مرغ در نیمه اول سال

خبرنگاران : از ابتدای سال جاری تا انتها شهریورماه جاری 60 هزارتن تخم مرغ به کشورهای هدف صادر شده است.

2 آذر 1399

ایدۀ ایجاد یک جامعۀ بشری با سرنوشت مشترک در سایۀ تنش های کنونی چین و آمریکا

رابرت لارنس کان در برنامه دیده بان شبکه سی جی تی اِن چین به تشریح دیدگاه های خود دربارۀ ایجاد یک جامعۀ بشری با سرنوشت مشترک در سایۀ تنش های کنونی میان چین و آمریکا پرداخت و نظر خود را در این رابطه بیان کرد.

30 آبان 1399

جلوگیری سامانه جامع انبارها از احتکار وقاچاق کالا

رئیس سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان گفت: پس از ابلاغ شیوه نامه بازرسی از انبارها و مراکز نگهداری کالا، تا به امروز بیش از 100 هزار و 698 بازرسی از انبارها و مراکز نگهداری کالا در سراسر کشور اجرا شده است.

30 آبان 1399

آمادگی بازگشت فضانورد ناسا به زمین

فضانورد ناسا که در ایستگاه فضایی بین المللی اقامت دارد، با انتشار توئیت و پوشیدن ماسک آمادگی خود برای بازگشت به زمین را نشان داد.

28 آبان 1399

سیگنال فروشی جرم است، با آن برخورد می کنیم

مدیر روابط عمومی سازمان بورس با بیان اینکه سیگنال فروشی برای سهام قطعاً غیرقانونی و جرم است، گفت: سازمان بورس با این مجرمان برخورد می نماید.

27 آبان 1399

خروج رسمی ایالات متحده از توافق اقلیمی پاریس

همزمان با برگزاری انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده و شمارش آرا، این کشور به طور رسمی از توافق اقلیمی پاریس خارج شد.

23 آبان 1399

تشکیل 758 پرونده عدم رفع تعهد ارزی در تعزیرات تهران

مدیرکل تعزیرات شهر تهران گفت: در 6 ماهه سال جاری حدود 758 فقره پرونده ارزی تحت عنوان عدم انجام تعهدات ارزی در سازمان تعزیرات تشکیل و برای عمده این پرونده ها حکم صادر شده است.

21 آبان 1399

چین از آمریکا در سازمان ملل و WTO شکایت کرد

تهران (پانا) - نمایندگان چین در دو نهاد بین المللی سیاسی و مالی دنیا یعنی سازمان ملل و WTO (سازمان تجارت دنیای)، به طور جداگانه از دولت آمریکا شکایت کردند.

20 آبان 1399

درخواست مجلس اروپا برای مجازات عربستان

مجلس اروپا از عربستان به دلیل پرونده قتل خاشقجی و نقض حقوق بشر در این کشور انتقاد و بر لزوم تحریم ریاض و لغو نمایندگی اتحادیه اروپا در نشست گروه20 در عربستان تاکید نمود.

19 آبان 1399

از شفاخانه دولتی تا مریضخانه پایتخت

در سال 1252 شمسی در محدوده شهر در حد شمالی غربی نخستین بیمارستان مدرن ایران و البته تهران کار خود را آغاز کرد.مریضخانه دولتی که هنوز هم بعد از 132 سال در همان جای شهر تهران که حالا مرکز شهر شده یعنی خیابان امام خمینی قرار گرفته است و ما آن را به اسم بیمارستان...

15 آبان 1399

احداث 887 واحدطرح اقدام ملی مسکن درشهرستان اهر

خبرگزاری خبرنگاران-رئیس اداره راه و شهرسازی اهر از ثبت نام 1650 متقاضی در طرح اقدام ملی مسکن در این شهرستان اطلاع داد، گفت: 887 واحد طرح اقدام ملی مسکن در شهرستان اهر احداث می گردد .

13 آبان 1399

خودکرده را تدبیر نیست

روحانی از شرایط کشور ناراضی است! این گزاره را می توان در سخنرانی دیروز وی مشاهده کرد. البته این نخستین بار نیست که روحانی نسبت به شرایط تحت مدیریت خود ابراز نارضایتی می نماید و خطاب به مخاطب مجهولی دستور به رسیدگی و اصلاح امور می دهد.

12 آبان 1399

تعبیر خواب استخوان

با تعبیر خواب استخوان،تعبیر خواب استخوان مرده،تعبیر خواب استخوان با گوشت،تعبیر خواب استخوان بدن و تعبیر خواب استخوان حیوانات مختلف آشنا شوید

12 آبان 1399

مکرون: تا 15 روز دیگر دولت جدید در لبنان تشکیل می گردد

رئیس جمهور فرانسه از تشکیل دولت جدید در لبنان طی 15 روز آینده اطلاع داد.

10 آبان 1399

فراخوان پذیرش مقاله در فصلنامه دانشجویی روزگاران

انجمن علمی دانشجویی تاریخ دانشگاه اصفهان در نظر دارد ویژه نامه فصلنامه روزگاران را منتشر کند.

8 آبان 1399

خبرنگاران 31 شرکت سهامی زراعی در کشور فعالیت دارند

تهران - خبرنگاران - مدیرعامل شرکت سهامی زراعی فعالیتهای کشاورزی و غیر کشاورزی ایران گفت: اکنون 70 هزار هکتار اراضی زراعی و باغی خرد مالکی تحت پوشش 31 شرکت سهامی زراعی فعال است که انتظار می رود برای ارتقای بخش کشاورزی باید توسعه یابد.

4 آبان 1399
تعداد: (396)