شروع ساخت کارخانه آلیاژ سیلیکون-منگنز توسط چینی ها در اسلام آبادغرب

به گزارش گردشیا، خبرنگاران/کرمانشاه عملیات ساخت کارخانه آلیاژ سیلیکون-منگنز که قرار است توسط سرمایه گذاران چینی اجرا گردد، در شهرک صنعتی مرصاد اسلام آبادغرب شروع شد.

شروع ساخت کارخانه آلیاژ سیلیکون-منگنز توسط چینی ها در اسلام آبادغرب

با تور چین سفری خاطره انگیز را تجربه کنید و از قدیمیترین تاریخچه آسیا دیدن کنید.

راهنمایی حاتمی معاون مالی استانداری کرمانشاه در مراسم شروع ساخت این کارخانه گفت: ایران و چین روابط مالی گسترده ای دارند و ما کوشش داریم بخشی از سرمایه گذاری چینی ها را به استان جذب کنیم.

حاتمی اضافه کرد: با وجود جذابیت ها و امتیازاتی که استان ما در مقایسه با دیگر استان ها دارد، می توانیم در این زمینه پیروز بشویم.

وی همچنین اسلام آبادغرب را چهارراه تجاری استان ذکر کرد و گفت: با وجود منطقه ویژه مالی و فاز دوم شهرک صنعتی این شهرستان، ظرفیت و پتانسیل لازم برای سرمایه گذاری در این منطقه وجود دارد و در کوششیم فرایند سرمایه گذاری داخلی و خارجی در این شهرستان ادامه داشته باشد.

معاون استاندار کرمانشاه گفت: امیدواریم ساخت کارخانه آلیاژ سیلیکون - منگنز بعنوان یکی از صنایع مفقود در استان که با سرمایه گذاری چینی ها عملیات اجرایی آن شروع شده، شروعی برای سرمایه گذاری های بزرگتر در سطح استان و شهرستان اسلام آبا غرب باشد.

این پروژه با ظرفیت فراوری 1500 تن در سال و سرمایه گذاری 10 میلیون یورو، اشتغا زایی 210 نفر به صورت مستقیم و بیش از 400 نفر را به صورت غیرمستقیم در پی دارد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 5 بهمن 1398 بروزرسانی: 7 مهر 1399 گردآورنده: gardeshia.ir شناسه مطلب: 734

به "شروع ساخت کارخانه آلیاژ سیلیکون-منگنز توسط چینی ها در اسلام آبادغرب" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شروع ساخت کارخانه آلیاژ سیلیکون-منگنز توسط چینی ها در اسلام آبادغرب"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید