شروع اعلام پیامکی نتیجه دوم ثبت نام مسکن ملی به متقاضیان

به گزارش گردشیا، مدیرکل دفتر اقتصاد مسکن وزارت راه و شهرسازی از اتمام پالایش مرحله دوم ثبت نام اقدام ملی مسکن اطلاع داد و گفت: از امروز و به تدریج نتایج پالایش ها به متقاضیان واجد شرایط پیامک می گردد و پذیرفته شدگان برای احراز شرایط باید به ادارات کل راه و شهرسازی استان محل سکونت خود مراجعه نمایند.

شروع اعلام پیامکی نتیجه دوم ثبت نام مسکن ملی به متقاضیان

جهت دریافت خدمات فروشگاه آلاچیق با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. هر گونه خدمات طراحی و اجرای آلاچیق های مختلف را به ما بسپارید.

به گزارش گردشیا از پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، پروانه اصلانی در مورد پالایش مسکن ملی، گفت: پالایش مسکن ملی در سه مرحله اجرا شده و به اتمام رسیده است.

مدیرکل دفتر اقتصاد مسکن وزارت راه و شهرسازی با اعلام اینکه هم اکنون نتایج پالایش مسکن ملی در اختیار استان ها واقع شده است، تاکید نمود: هم اکنون معین است که چه افرادی واجد شرایط هستند که این نتایج به وسیله سامانه و با پیامک به متقاضیان واجد شرایط اعلام می گردد.

اصلانی ادامه داد: متقاضیانی که واجد شرایط هستند، از امروز به تدریج به آنها پیامک ارسال می گردد. پذیرفته شدگان باید برای احراز شرایط با مدارک و مستندات خود با معین وقت قبلی به ادارات کل راه و شهرسازی استان های محل سکونت خود مراجعه نمایند.

با شیوع بحران کرونا، متقاضیان مسکن ملی به وسیله سامانه به نشانی tem.mrud.ir و یا به وسیله پیامک اقدام به ثبت نام کردند که پالایش بیش از یک میلیون متقاضی مرحله دوم اجرا شده است.

به گفته معاونت مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی، مجموع ثبت نام نمایندگان مرحله اول و دوم طرح اقدام ملی مسکن بیش از یک میلیون و 600 هزار نفر است.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 5 تیر 1399 بروزرسانی: 4 مهر 1399 گردآورنده: gardeshia.ir شناسه مطلب: 1120

به "شروع اعلام پیامکی نتیجه دوم ثبت نام مسکن ملی به متقاضیان" امتیاز دهید

1 کاربر به "شروع اعلام پیامکی نتیجه دوم ثبت نام مسکن ملی به متقاضیان" امتیاز داده است | امتیاز: 1 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شروع اعلام پیامکی نتیجه دوم ثبت نام مسکن ملی به متقاضیان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید