نگرانی مراکشی ها از تکرار سرنوشت ویلموتس ، ایران در کازابلانکا

به گزارش گردشیا، به گزارش خبرنگاران، سایت البطوله به موانع فسخ قرارداد مارک ویلموتس سرمربی بلژیکی تیم راجا کازابلانکا اشاره کرده است.

نگرانی مراکشی ها از تکرار سرنوشت ویلموتس ، ایران در کازابلانکا

این رسانه عربی زبان نوشت: قرارداد مخفی ویلموتس با راجا و نظارت همسر وکیلش بر شرایط آن ممکن است فسخ قرارداد را دشوارتر کند. فعالیت های باشگاه ورزشی راجا در انتظار تصمیمی است که رئیس باشگاه تا 24 ساعت آینده در مورد مارک ویلموتس سرمربی بلژیکی با توجه به درخواست های زیاد هواداران مبنی بر اخراج وی اتخاذ خواهد کرد.

بند غرامت فسخ قرارداد ویلموتس یکی از مواردی است که با توجه به ابهامات موجود در مورد رقم واقعی که سرمربی بلژیکی در صورت اخراج به آن خواهد رسید، نگرانی رجاوین را برانگیخته است. انیس محفوظ رئیس باشگاه قرارداد ویلموتس را با راجا مخفی کرد و حتی بعضی از مدیران باشگاه هم از بندهای آن بخصوص بند فسخ قرارداد بی اطلاع بودند.

البطوله در ادامه این گزارش خود به نقش کاترین همسر ویلموتس که وکیل است پرداخت و نوشت: کاترین کسی است که دقیق ترین جزئیات را با باشگاه ها و تیم های ویلموتس مشخص می کند و باعث شد او در بسیاری از دعواهای قبلی خود پیروز شود که آخرین آن برابر فدراسیون فوتبال ایران بود.

کاترین دفاتر وکالت را ترک کرد تا فقط خود را وقف قراردادهای شوهرش با تیم هایش کند، زیرا مطبوعات بلژیکی قبلاً تأیید کرده بودند که او وکیلی است که جز شوهرش موکلی ندارد. فیفا پیش از این حکمی به نفع ویلموتس صادر کرده بود که بر اساس آن فدراسیون ایران پس از جدایی دو طرفه محکوم به پرداخت غرامتی به مبلغ 6 میلیون یورو شده بود. ویلموتس برای مدت 3 سال قراردادی را برای هدایت تیم ملی ایران امضا کرد، اما تنها در 6 بازی سرمربی بود زیرا پس از 7 ماه به دلیل آنچه نقض قرارداد عنوان شد، تیم ایران را ترک کرد.

در بخش پایانی گزارش این رسانه آمده است که اعضای باشگاه راجا امروز یکشنبه در انتظار برگزاری جلسه فوری با انیس محفوظ رئیس باشگاه هستند تا درباره سرنوشت ویلموتس تصمیم گیری کنند.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 1 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 1 اردیبهشت 1401 گردآورنده: gardeshia.ir شناسه مطلب: 2144

به "نگرانی مراکشی ها از تکرار سرنوشت ویلموتس ، ایران در کازابلانکا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نگرانی مراکشی ها از تکرار سرنوشت ویلموتس ، ایران در کازابلانکا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید