مهدی پاشازاده: همه جوره فرهاد مجیدی را دعوت کردم ولی او نیامد ، مگر می گردد با همه دعوا کنیم؟

به گزارش گردشیا، مهدی پاشازاده می گوید همه جوره از فرهاد مجیدی دعوت نموده تا جلسه ای بین او و پاشازاده برگزار گردد ولی سرمربی استقلال به جلسه نیامده است.

مهدی پاشازاده: همه جوره فرهاد مجیدی را دعوت کردم ولی او نیامد ، مگر می گردد با همه دعوا کنیم؟

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، مهدی پاشازاده در گفتگوی تلفنی با ورزش و مردم گفت: شرایط را خودمان ایجاد می کنیم. ما با کارها، اعمال و رفتارمان می توانیم به تیم آرامش دهیم و کنار هم باشیم و بعلاوه می توانیم مقابل هم باشیم. یک سری صحبت ها دارم. هیچکس بزرگتر از نام استقلال نیست. هرچی داریم و هرچه دارند از استقلال و طرفداران است. من نوعی دنبال سهم خواهی نیستم که حرفی را می زنم بگویند دنبال سهم خواهی است. این چه ادبیات بدی است که به وجود آوردند؟ متاسفانه اتفاقات خیلی بدی طی چند وقت اخیر در استقلال اتفاق افتاده که در حال عادی شدن است. مگر جواد زرینچه کم کسی است؟ مگر اینجا خانه جواد نیست؟ مگر پرویز مظلومی برای تیم زحمت نکشیده؟ همین علامت چهاری که نشان می دهیم را پرویز مظلومی خلق نموده است. شاید اتفاقاتی یک جایی اتفاق افتاده و باختیم، به هرحال فوتبال است.

پاشازاده ادامه داد: متاسفانه در حال گرفتن اصل فوتبال از طرفداران استقلال هستیم. اصل فوتبال چیست؟ لذت بردن است. وقتی ما نتوانیم از کار و چیزی که دوست داریم لذت ببریم، تبدیل به یک مورد عذاب آور برای خودمان، خانواده و زندگی مان می گردد. آمدم به این باشگاه یاری کنم. امیدوارم خدا به علی پروین سلامتی بدهد. اصلا مدیر فنی در فوتبال اروپا وجود ندارد. مدیر فنی یعنی چی؟ یعنی همان دستیار. معاون ورزشی تعریفش این است باید بین کادر فنی و بازیکنان و بعلاوه کادر مدیریتی باشد.

پاشازاده در پاسخ به این سوال که آیا او توانسته این ارتباط را در استقلال برقرار کند گفت: مدیر ورزشی در فوتبال جهان تعریف شده است. مثل مالدینی میلان، ندود یوونتوس. الان شما در برنامه گفتید چرا قرارداد فلانی اینجور شد، چون مدیر ورزشی نبوده که خودش فوتبال بازی نموده باشد و بداند فلان قرارداد حق رشد می خواهد. این پستی است که در فوتبال ما وجود ندارد و به اشتباه گفتند مدیرفنی. نه، مدیر ورزشی تعریفش تعیین است. من به اسم یک دوست به فرهاد مجیدی زنگ زدم، دعوتش کردم، به اسم مدیر ورشی نامه کتبی زدم که هماهنگی بیشتری کنیم و ببینم چه می خواهد و چه نمی خواهد تا من بروم مطالباتم را از مدیریت بخواهم که کادرفنی من این موراد را می خواهد. همان پیراهنی که فرهاد پوشیده، من هم پوشیدم. قبل از این ها مصاحبه کردم و با تمام وجود از فرهاد حمایت کردم. نظرم فنی و درست هم هست. خود فرهاد این تیم را بسته، خودش تیم را می شناسد و باید بالا سر تیم باشد و بماند. خواسته یا ناخواسته فوتبال است، تیم فینال جام حذفی را از دست داده و بازی با الهلال را هم باختیم. با یک مساوی هم می بینید که کادر را عوض می نمایند ولی مدیریت ایستاد، بنده پشت فرهاد ایستادم و منطقی هم ایستادم که بماند و کارش را انجام دهد. ببینید اگر تصور کنیم روزی نام ما را روی سکوها صدا می زدند و بازوبند کاپیتانی تیم را بسته بودیم و محبوب بودیم، ما از استقلال بزرگتر هستیم؟ نه آقا. اگر من نوعی مهدی پاشازاده نباشم، استقلال می میرد؟ نه، خیلی از من بزرگترها هم رفته اند. سرنوشت استقلال را به یک نفر گره نزنید که اگر مهدی نبود، اینجوری می گردد. خودمان را مرکزیت استقلال ندانیم، کمی تعامل داشته باشیم. خودمان را به بعد و قبل از استقلال تقسیم نکنیم. باز هم می گویم اتفاقی که برای جواد زرینچه رخ داد که حکم بگیرد و همانجا بگذارد و برود، واقعا بد است.

پاشازاده در پاسخ به این سوال که آیا می دانید فرهاد مجیدی از چه چیزی دلخور است؟ گفت: واقعا نمی دانیم. خود من به شخصه نمی دانم. نظرم این است فرهاد تنها است و باید یاریش کرد. بنده از جنس خودش هستم و دوست او هستم. کسی بودم که بزرگتر و کاپپیتان او بودم. روزی که به استقلال آمد، یکی از دوستانش او را به من سپرد. رابطه خیلی خوب و حتی خانوادگی با هم داشتیم. زنگ زدم، اس ام اس دادم، نامه کتبی و رسمی نوشتم، من که سیاسی نیستم، ورزشی هستم، مثل او.

پاشازاده ادامه داد: فرهاد مجیدی با سه مدیرعامل کار نموده است. وقتی که حکم مان را می گیریم عکس بگیریم و بخندیم ولی بعد چند وقت بگوییم این ها بد هستند؟ الان که آقای سجاد آمدند و ورزشی هم هستند.

او در خصوص هیات مدیره استقلال گفت: علی اصغر ملکیان و پرویز مظلومی هستند و احمد مددی هم استعفا نموده که هنوز پذیرفته نشده است.

پاشازاده اضافه نمود: حرفم با طرفداران است. یک سری اتفاقات بد در استقلال افتاده و در حال رخ دادن است. اینکه بیاییم تجمع کنیم و از یک سری آدم های واقعی هم سواستفاده بگردد، معلوم است هیچکس مدیرعامل استقلال نمی گردد. مثلا من مهدی پاشازاده چرا باید مدیرعامل استقلال شوم و فحش بخورم؟ متاسفانه عده ای را از این فحاشی می ترسانند. متسفانه خودمان به خودمان در حال پشت پا زدن هستیم. هی نیاییم بگویم رقیب فلان، خودمان چه کردیم؟ خودمان برای اینکه تیم آرامش داشته باشد چقدر بهم یاری می کنیم؟ صحبت های افشین پیروانی را شنیدم. گفت آن طرف خیلی مسائل هست ولی به یکدیگر یاری می کنیم. من اینجا آمدم یاری کنم.

پاشازاده در خصوص ماندن خود در استقلال گفت: چه یک روز باشم، چه یک سال، کارم را می خواهم به درستی انجام بدهم و هیچ چیزی برایم از استقلال مهم تر نیست. نه از کسی می ترسم، نه باج می دهم ولی می گویم این کارهایی که اجرا شده چه نفعی برای استقلال داشته است؟ اگر طرفدار هستیم و استقلال را دوست داریم باید خیلی جاهان گذشت کنیم و پایین تر بیایم. نمی توانم با اسپانسر درگیر بشوم چرا که بیش از آنچه باید یاری کردند. باید با بقیه تعامل کنیم، نمی توانیم با همه دعوا بکنیم، نمی گردد واقعا. این موضوع دودش در چشم طرفدار و استقلال می رود. طرفدار حق دارد چون در حال اذیت شدن است. فوتبال ما حقیقی بوده است. من در فضای حقیقی فوتبال بازی کردم. به پرسپولیس گل زدم، قبول نشده، استقلالی ها تشویقم کردند، شاید چند پرسپولیسی هم فحش دادند. نباید از این ها بترسیم. از مدیریت می خواهم قوی تر باشد. از فرهاد مجیدی می خواهم آرامشش را حفظ کند و بتوانم تمرکز کند. من اینجا آمدم یاری کند ولی هرکس باید وظیفه خودش را بداند.

او بعلاوه در خصوص محرومیت فرهاد مجیدی گفت: راجع به این مساله هنوز به اتفاق نظر نرسیدم چون امروز هم تعطیل بود ولی کسانی که آرا را دادند باید بگویند چرا این اتفاق اتفاق افتاده است. باشگاه هم نظر خودش را دارد ولی سایت فدراسیون باید در این خصوص شفاف سازی کند.

پاشازاده در انتها گفت: امیدوارم استقلال آرامش خود را به دست بیاورد و کادر فنی و مدیریتی در آرامش کار خود را انجام دهند. طرفدار، برادر من، خواهر من، آرامش، آرامش، خواهش می کنم. به مقدار کافی بزرگ شدیم که به خاطر طرفدار بنشینیم و صحبت کنیم.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 11 مهر 1400 بروزرسانی: 11 مهر 1400 گردآورنده: gardeshia.ir شناسه مطلب: 1938

به "مهدی پاشازاده: همه جوره فرهاد مجیدی را دعوت کردم ولی او نیامد ، مگر می گردد با همه دعوا کنیم؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مهدی پاشازاده: همه جوره فرهاد مجیدی را دعوت کردم ولی او نیامد ، مگر می گردد با همه دعوا کنیم؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید