مقاله: 10 جاذبه طبیعی تور تایلند

به گزارش گردشیا، آبشار تی لو سو در منطقه حفاظت شده حیات وحش امفانگ (Umphang) واقع شده است و زیباترین آبشار کشور تایلند به حساب می آید. این آبشار از ارتفاع 300 متری سرچشمه می گیرد و توسط جنگل بکری احاطه شده است و از دفتر مرکزی حراست از حیات وحش توسط مسیری ردگذاری شده قابل دسترسی است و حدود 15 دقیقه پیاده طول می کشد. در طول مسیر مکان هایی برای توقف و ستایش و لذت بردن از محیط اطراف در آن ارتفاع وجود دارد. البته باید در تور تایلند توجه داشته باشید که تمامی بازدیدکنندگان حتما باید در مسیر تعیین شده حرکت کنند.

مقاله: 10 جاذبه طبیعی تور تایلند

Phu Phra Bat نام یک پارک جنگلی واقع در استان اودون تانی تایلند، یعنی شمالی ترین نقطه تایلند، است. نام این منطقه بر اساس دو رد پا از بودا که در یکی از سنگ های درون غار نقش بسته، نامگذاری شده است. مساحت این پارک حدود 13 کیلومترمربع است. اگر می خواهید در تور تایلند همزمان هم از جاذبه های طبیعی و هم جاذبه های تاریخی لذت ببرید، بهتر است بدانید که این پارک جنگلی یک سایت باستان شناسی نیز هست که دارای چندین بنای باستانی و اشیایی است که متعلق به دوره ماقبل تاریخ و دوره های تاریخی هستند.

Tham Lot یک سیستم غاری عظیم است که در استان مائه هونگ سون (Mae Hong Son) در شمال تایلند واقع شده است. رودخانه نام لانگ (Nam Lang River) از میان این غار جریان دارد و باعث به وجود آمدن گلفهشنگ ها و استالاگمیت های فوق العاده زیبایی شده که یکی از شگفتی های تور تایلند را رقم زده است. این مکان زمانی محل سکونت انسان های پیش از تاریخ بوده است. علاوه بر این این غار ماوای صدها خفاش است.

منبع مقاله: 10 جاذبه طبیعی تور تایلند

انتشار: 11 بهمن 1400 بروزرسانی: 11 بهمن 1400 گردآورنده: gardeshia.ir شناسه مطلب: 2068

به "مقاله: 10 جاذبه طبیعی تور تایلند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مقاله: 10 جاذبه طبیعی تور تایلند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید