مجمع فدراسیون فوتبال بلاخره کی برگزار می گردد؟

به گزارش گردشیا، مجمع سالیانه فدراسیون فوتبال بر اساس اعلام قبلی این فدراسیون باید تا سرانجام سال 97 برگزار گردد اما بعد از لغو مجمع سالیانه در دی ماه هنوز تاریخ جدیدی برای این رویداد اعلام رسمی نشده است.

مجمع فدراسیون فوتبال بلاخره کی برگزار می گردد؟

به گزارش گردشیا، مجمع سالیانه و عمومی فدراسیون فوتبال چندی پیش به خاطر حضور تیم ملی فوتبال در رقابت های جام ملت های آسیا در امارات لغو شد و مسئولان فدراسیون از برگزاری این مجمع در آینده ای نزدیک خبر دادند اما با وجود حذف تیم ملی در مرحله نیمه نهایی جام ملت های آسیا و حضور زودهنگام تیم ملی در تهران، هنوز خبری درباره اعلام تاریخ جدید برگزاری این مجمع نیست.

محمدرضا غفاری، عضو مجمع فدراسیون فوتبال در گفت وگو با گردشیا، پیرامون برگزاری مجمع عمومی این فدراسیون، گفت: تاکنون هیچ دعوتنامه یا دستورالعملی درباره برگزاری مجمع جدید به اعضا ابلاغ نشده است.

او با بیان اینکه طبق روال موجود، فدراسیون باید 15 روز زودتر برگزاری مجمع را اطلاع رسانی کند، اضافه نمود: با توجه به اینکه تاکنون اطلاع رسانی صورت نگرفته، احتمالاً مجمع در بهمن ماه برگزار نشود. البته مجموع کنونی دستورالعمل خاصی ندارد و فدراسیون شاید در فاصله یک هفته تا برگزاری مجمع هم اطلاع رسانی را انجام دهد.

رئیس هیأت فوتبال استان مرکزی درباره دستورالعمل این مجمع نیز، اظهار داشت: مطابق دستورالعمل سابق فدراسیون، اعضای درباره گزارش کار و گردش اقتصادی فدراسیون تصمیم گیری خواهند کرد.

به گزارش گردشیا، طرح موضوع درباره بازنشستگان فدراسیون فوتبال و خروج آنها از چرخه مدیریتی این فدراسیون از موضوعات مهم نشست آینده مجمع فوتبال است.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 17 خرداد 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: gardeshia.ir شناسه مطلب: 206

به "مجمع فدراسیون فوتبال بلاخره کی برگزار می گردد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مجمع فدراسیون فوتبال بلاخره کی برگزار می گردد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید