مبلغ جایزه مصطفی(ص) به وسیله صندوق نیکوکاری تامین می گردد

به گزارش گردشیا، دبیر عملی کمیته تامین اقتصادی علم و فناوری نشست کشورهای اسلامی گفت: در صدد این هستیم که مبلغ جایزه مصطفی(ص) را خودمان به وسیله صندوق های نیکوکاری تامین کنیم و هیچگونه وابستگی به دولت نداشته باشیم.

مبلغ جایزه مصطفی(ص) به وسیله صندوق نیکوکاری تامین می گردد

به گزارش خبرنگار گروه علمی و دانشگاهی گردشیا، مهدی صادقی رئیس دانشکده اقتصاد و معارف اسلامی دانشگاه امام صادق (ع) در نشست خبری ششمین مراسم تبادل تجربیات علم و فناوری در کشورهای اسلامی که صبح امروز در دانشگاه صدا و سیما برگزار گردید گفت: تامین اقتصادی جایزه مصطفی(ص) از سال های گذشته پیگیری کردیم که خوشبختانه توانستیم به وسیله صندوق های نیکوکاری و سایر مراکز علمی آن را بدون وابستگی به دولت تامین کنیم که درواقع این کار یکی از اولویت های ما در تامین جایزه مصطفی(ص) است.

وی اضافه نمود: در حال حاضر در طول 6 ماهه گذشته ما توانستیم از شخصیت هایی که در حوزه اقتصادی فعالیت دارند برای حضور در این مراسم دعوت کنیم به طوری که مشارکت کنندگان تامین اقتصادی جایزه مصطفی از کشورهای مالزی، اندونزی هستند که در این مراسم سخنرانی خواهند کرد. این در حالی است که در ششمین نشست تبادل علم و فناوری مشارکت سازمان اوقاف را داریم که در این خصوص ریاست این سازمان در قالب یک نشست تخصصی به سخنرانی خواهم پرداخت.

صادقی توضیح داد: یکی از اهداف ما در کمیته اقتصادی تامین علم و فناوری این است که بتوانیم صندوق وقفی علم و فناوری در دنیا اسلامی را تاسیس کنیم که در این رابطه نیز مجمعی از متخصصان تامین اقتصادی علم و فناوری تشکیل داده ایم.

وی در سرانجام گفت: ما برای تامین اقتصادی جایزه مصطفی از ظرفیت نهادهای اقتصادی مانند شرکت های سرمایه گذاری و صندوق های نیکوکاری بهره خواهیم برد.

انتهای پیغام/

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 18 آذر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: gardeshia.ir شناسه مطلب: 625

به "مبلغ جایزه مصطفی(ص) به وسیله صندوق نیکوکاری تامین می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مبلغ جایزه مصطفی(ص) به وسیله صندوق نیکوکاری تامین می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید