شناسایی نقاط حادثه خیز در محورهای مواصلاتی لرستان ضروری است

به گزارش گردشیا، خبرنگاران/لرستان فرماندار خرم آباد گفت: شناسایی نقاط حادثه خیز در محورهای مواصلاتی لرستان ضروری است

شناسایی نقاط حادثه خیز در محورهای مواصلاتی لرستان ضروری است

جعفر طولابی در جلسه ستاد خدمات سفرهای نوروزی که در محل سالن جلسات استانداری لرستان برگزار گشت، اظهار کرد: شرح وظایف کمیته ها در ستاد خدمات سفر کاملاً مشخص است.

وی گفت: با توجه به شرایط کرونایی، مدیریت بیماری کرونا در ایام نوروز با مسئولیت دانشگاه علوم پزشکی و سایر دستگاه های اسکان مسافران تشکیل شود و مسائل و خدمات بهداشتی درمانی کرونا را ارائه دهند.

فرماندار خرم آباد گفت: در شرایط مختلف در ایام نوروز شاهد تصادفات در محورهای مواصلاتی هستیم که ضرورت دارد نقاط حادثه خیز شناسایی شوند.

وی در در مورد حمل اجساد تصادفات جاده ای با بیان اینکه اختلاف نظر بین هلال احمر و شهرداری ها وجود دارد که باید مشخص تکلیف شود، گفت: باید بر اساس دستورالعمل ها وظیفه دستگاه ها مشخص شود.

طولابی گفت: ستاد مقابله با حوادث غیرمترقبه نیز در ایام نوروز ضروری است تا در حوادث احتمالی نظیر سیل آمادگی لازم را داشته باشد.

فرماندار خرم آباد گفت: کمیته اطلاع رسانی برای شناسایی ظرفیت های لرستان به ویژه خرم آباد برای جلب توجه مسافرین ضروری است.

وی مطرح نمود: همچنین تنظیم بازار در این ایام ضرورت دارد تا با توجه به اینکه افراد سودجو وجود دارند کمیته تنظیم بازار فعال و با خاطیان برخورد شود.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 23 فروردین 1401 بروزرسانی: 23 فروردین 1401 گردآورنده: gardeshia.ir شناسه مطلب: 2135

به "شناسایی نقاط حادثه خیز در محورهای مواصلاتی لرستان ضروری است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شناسایی نقاط حادثه خیز در محورهای مواصلاتی لرستان ضروری است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید