رویدادهای گردشگری بهترین فرصت برای معرفی قابلیت های آذربایجان غربی است

به گزارش گردشیا، مدیرکل میراث فرهنگی آذربایجان غربی گفت: رویدادهای گردشگری بهترین فرصت برای معرفی قابلیت های گردشگری استان است.

رویدادهای گردشگری بهترین فرصت برای معرفی قابلیت های آذربایجان غربی است

با وبسایت گردشگری تریپ ادوایزر همراه باشید.

به گزارش گردشیا به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی آذربایجان غربی، جلیل جباری با اعلام این که یکی از عوامل مهم در رونق گردشگری برگزاری جشنواره ها و رویدادهای گردشگری و فرهنگی است اضافه کرد: تبلیغات و معرفی جاذبه های گردشگری استان در جشنواره ها و فستیوال های فرهنگی و هنری می تواند نقش مهمی در شناساندن استان و ظرفیت های آن داشته باشد.

او اضافه کرد: در آینده ای نزدیک شاهد برگزاری دومین جشنواره ملی گردشگری در استان خواهیم بود، باید نهایت کوشش خود را برای معرفی ظرفیت ها و جاذبه های گردشگری استان انجام دهیم.

مدیرکل میراث فرهنگی آذربایجان غربی گفت: اگر جشنواره ها در زمان و مکان مناسب و به طور مستر برگزار شوند می توانند تأثیر بسزایی در رونق گردشگری داشته باشند.

او اضافه کرد: استان آذربایجان غربی آثار فرهنگی زیادی دارد که به ثبت ملی رسیده است،یکی از برنامه های اداره کل میراث فرهنگی تغییر ذائقه گردشگران از سفر به نقاط شمالی و جنوبی کشور به طرف غرب کشور است.

جباری توضیح داد: در این خصوص برنامه هایی تدوین شده که در قالب آن می خواهیم گردشگران را به سمت شمال غرب کشور سوق دهیم.

او نقش اصحاب رسانه و همچنین دفاتر خدمات مسافرتی و گردشگری استان را در شناساندن استان و جذب گردشگران مهم دانست و گفت: با حمایت ویژه، سرمایه گذاری و همچنین تشکیل ستاد خبری در جشنواره ملی گردشگری آذربایجان غربی، گردشگری شمال غرب کشور را تقویت کنیم.

منبع: میراث آریا
انتشار: 24 شهریور 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: gardeshia.ir شناسه مطلب: 378

به "رویدادهای گردشگری بهترین فرصت برای معرفی قابلیت های آذربایجان غربی است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رویدادهای گردشگری بهترین فرصت برای معرفی قابلیت های آذربایجان غربی است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید