تماشایی ترین سریال های دیزنی پلاس که حتما باید ببینید

به گزارش گردشیا، اینترتینمنت ویکلی مجموعه ای از تولیدات دیزنی پلاس را معرفی کرده که از نگاه این سرویس اشتراک و پخش ویدئویی آمریکایی، از تماشایی ترین سریال هاست.

تماشایی ترین سریال های دیزنی پلاس که حتما باید ببینید

به گزارش خبرنگاران، از سفینه های فضایی و ابرقهرمان ها گرفته تا اسناد راک و ترن هوایی، بهترین سریال های نسخه اصلی در دیزنی پلاس است که باید آن ها را تماشا کرد.

تارنمای اینترتینمنت ویکلی، یکی از این آثار را مجموعه تلویزیونی وسترن فضایی آمریکایی مندلور یا مندلوریان The Mandalorian به کارگردانی جان فاورو معرفی کرده که در سال 2019 برای سرویس پخش اینترنتی دیزنی پلاس ساخته شد. مندلوری، نخستین سریال لایو اکشن در مجموعه جنگ ستارگان است.

بیتلز: بازگشت The Beatles: Get Back مجموعه دیگری است که به عنوان تماشایی ترین های دیزنی پلاس معرفی می شود. این مجموعه مستند محصول سال 2021 به کارگردانی و تهیه کنندگی پیتر جکسون است.

هاکای Hawkeye نیز به عنوان یکی دیگر از تماشایی ترین های دیزنی پلاس یک مینی سریال تلویزیونی آمریکایی به کارگردانی جاناتان ایگلا برای سرویس استریمینگ دیزنی پلاس است که بر پایه شخصیت های کلینت بارتون، هاکای و کیت بیشاپ و هاکای از مارول کامیکس ساخته شد.

  • ببینید | تنها سریال تاریخ که یک اپیزودش نمره کامل 10 را در IMDb گرفته است

موپتز ناو Muppets Now هم یک مجموعه پرتماشا در میان آثار دیزنی پلاس است؛ این مجموعه کمدی ابتکاری هم از طریق استدیو موپتز و برای سرویس استریمینگ دیزنی پلاس به کارگردانی کیرک تاچر محصول 2020 است.

دیگر سریال تماشایی دیزنی پلاس، مستند آمریکایی پراپ کالچر Prop Culture محصول سال 2020 به کارگردانی جو جانستن را شامل می شود.

  • به یادماندنی ترین نقش های مرلین مونرو در سینمای کلاسیک

نور و جادو Light & Magic به کارگردانی لورنس کاسدان هم یک سریال مستند آمریکایی است که در سال 2022 منتشر شد.

خانم مارول Ms. Marvel تولید سال 2022 نیز در میان پرمخاطب ترین سریال های دیزنی پلاس قرار گرفته است؛ خانم مارول، یک مینی سریال تلویزیونی آمریکایی محصول سرویس استریم دیزنی پلاس است که از طریق بیشا کی. علی بر اساس کاراکتر کامالا خان / خانم مارول از مارول کامیکس ساخته شد.

  • یک خبر هیجان انگیز درباره سریال بازی مرکب

همچنین جهان به روایت جف گلد بلام The World According to Jeff Goldblum مجموعه مستندی است که از طریق گلد بلام در سال 2019 ساخته شده است.

دیگر مجموعه پربیننده و تماشایی دیزنی پلاس، جهان شگفت انگیز می کی موس The Wonderful World of Mickey Mouse است که از طریق مرکوری فیلم ورکز در سال 2013 ساخته شد.

داستان تخیل The Imagineering Story هم به عنوان یک مجموعه تماشای، مجموعه مستند محصول 2019 به کارگردانی و تهیه کنندگی لزلی ایورکز است.

شوالیه ماه Moon Knight نیز یک مینی سریال تلویزیونی آمریکایی است که از طریق جرمی اسلیتر برای سرویس پخش اینترنتی دیزنی پلاس ساخته شد. این مینی سریال بر پایه شخصیتی به همین نام از مارول کامیکس تولید شده است.

جنگ ستارگان: چشم اندازها Star Wars: Visions به تهیه کنندگی لوکاس فیلم هم یکی دیگر از تماشایی ترین های دیزنی پلاس است. این مجموعه در سال 2021 ساخته شد.

کله گنده Big Shot هم یک سریال کمدی درام ورزشی است به تهیه کنندگی و کارگردانی دیویدای کلی، دین لوری و براد گارتی محصول 2021 به عنوان یکی دیگر از تماشایی ترین های دیزنی معرفی شده است.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 9 آبان 1401 بروزرسانی: 9 آبان 1401 گردآورنده: gardeshia.ir شناسه مطلب: 2285

به "تماشایی ترین سریال های دیزنی پلاس که حتما باید ببینید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تماشایی ترین سریال های دیزنی پلاس که حتما باید ببینید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید