تقویت بخش محصولات پزشکی ال جی با ارائه آشکارساز اشعه ایکس مجهز به نرم افزار هوش مصنوعی

به گزارش گردشیا، خبرگزاری خبرنگاران-نرم افزار استفاده از اشعه ایکس ال جی ضمن بهره مندی از الگوریتم هوش مصنوعی VUNO AIبا تشخیص ناهنجاری ها در تصاویر، زمان تجزیه وتحلیل را کاهش می دهد.

تقویت بخش محصولات پزشکی ال جی با ارائه آشکارساز اشعه ایکس مجهز به نرم افزار هوش مصنوعی

به گزارش خبرنگاران، ال جی الکترونیکس از یک نرم افزار آشکارساز اشعه ایکس بهبودیافته برای استفاده در محصولات تصویربرداری پزشکی Digital X-Ray Detector (DXD) این شرکت رونمایی نمود. نرم افزار DXD که با همکاری VUNO پیشرفته، اولین راه چاره مراقبت های بهداشتی ال جی است که از هوش مصنوعی بهره می برد. این نرم افزار پیشرفته به همراه LG DXD روشی راحت تر و کارآمدتر برای تجزیه وتحلیل تصاویر اشعه ایکس ارائه می نماید.

DXD ال جی با استفاده از نرم افزار دریافت اشعه ایکس که برای بیمارستان های عظیم و بعلاوه کلینیک های خصوصی* طراحی شده، از هوش مصنوعی پیشرفته برای یاری به پرسنل پرمشغله کادر پزشکی جهت تشخیص سریع ناهنجاری های قفسه سینه در تصاویر اشعه ایکس استفاده می نماید و با علامت گذاری اتوماتیک نتایج مشکوک بر روی تصویر نمایش داده شده، زمان آنالیز و مطالعه را کاهش می دهد. LG DXD با استفاده از الگوریتم های هوش مصنوعی VUNO که ازنظر بالینی هم تایید شده اند، متخصصان پزشکی را قادر می سازد تصاویر اشعه ایکس و تجزیه وتحلیل هوش مصنوعی را به شکل هم زمان مشاهده نمایند که برای تشخیص بیماری هایی مانند سل، ذات الریه یا سرطان ریه ایده آل است. LG DXD می تواند تصاویر اشعه ایکس را ازنظر پنومونی بینابینی (interstitial pneumonia)، پنوموتوراکس (pneumothorax) ، ادغام ریوی (consolidation)، پلورال افیوژن (pleural effusion) و برآمدگی/جرم مورد تجزیه وتحلیل قرار داده و کادر پزشکی را از هرگونه ناهنجاری مطلع کند و اندازه ناهنجاری را با نقشه حرارتی رنگی یا خطوط شناسایی نموده و هر ضایعه شناخته شده ای را تعیین می نماید.

ال جی با معرفی DXD بیسیم 17*14 اینچی با پنل اکسید که تصاویر را با وضوح بالا و دوز پایین ارائه می نماید، دامنه راه چارههای پزشکی باکیفیت بالا را افزایش داده است. استفاده از اکسید و سزیم یدید نورافشان ضخیم تر و نرم افزار بهبودیافته، به معنی کارایی آشکارسازی کوانتمی (DQE) بیشتر و درنتیجه تقریباً 50 درصد دوز تابش کمتر است. DXD نو با رتبه بندی IP68 در شرایط غبارآلود یا محیط های مرطوب هم قابل استفاده بود و عمر باتری 8 ساعتی آن به معنی قابلیت حمل آسان و امکان استفاده طولانی مدت است.

Jang Ik-hwan معاون ارشد و مدیر واحد فناوری اطلاعات شرکت راه چارههای تجاری ال جی الکترونیکس می گوید: آشکارساز اشعه ایکس دیجیتال ال جی اکنون با ادغام تکنولوژی هوش مصنوعی VUNO از قدرت بسیار بیشتری برخوردار شده است. ابزار تشخیص پیشرفته ما، مراکز پزشکی را قادر می سازد تا احتمال سوءتشخیص را کاهش داده، تجزیه وتحلیل نتایج را سریع تر انجام داده و به متخصصان مراقبت های پزشکی در تشخیص زودهنگام بیماری های قفسه سینه یاری نمایند.

نو ترین راه چاره پزشکی DXD ال جی ابتدا در آمریکای شمالی و پس ازآن در بازارهای کلیدی آسیا و اروپا در دسترس خواهد بود.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 30 تیر 1400 بروزرسانی: 30 تیر 1400 گردآورنده: gardeshia.ir شناسه مطلب: 1843

به "تقویت بخش محصولات پزشکی ال جی با ارائه آشکارساز اشعه ایکس مجهز به نرم افزار هوش مصنوعی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تقویت بخش محصولات پزشکی ال جی با ارائه آشکارساز اشعه ایکس مجهز به نرم افزار هوش مصنوعی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید