تعداد کاروان ورزش ایران در اندونزی معین نیست، آنالیز گزینه سرپرستی

به گزارش گردشیا، به گزارش خبرنگاران، در خاتمه دومین نشست اعضای هیات اجرایی کمیته ملی المپیک که امروز در محل این کمیته برگزار گردید، شاهرخ شهنازی به عنوان سخنگو در خصوص اهم موضوعات مطرح شده و نتایج بدست آمده شرح داد.

تعداد کاروان ورزش ایران در اندونزی معین نیست، آنالیز گزینه سرپرستی

برای دیدن زیباترین جزیره اندونزی با تور بالی همراه شوید.

وی با یادآوری اینکه پیش از این در قالب نشست تخصصی با فدراسیون ها و همچنین نشست های برگزار گردید در ستاد عالی بازیهای المپیک، آنالیز هایی در خصوص وضعیت فدراسیون ها برای حضور در بازیهای آسیایی صورت گرفته بود گفت: در نشست امروز گزارش حاصل از همه این نشست ها و نتایج آن هم به دیگر اعضای جدید هیات اجرایی ارائه شد تا براساس آن رسیدگی های بعدی و تصمیم گیری های بعدی انجام گردد.

سخنگوی هیات اجرایی با یادآوری ترکیب کاروان ایران در دو دوره گذشته بازیهای آسیایی اعلام نمود: در بازیهای 2010 گوانجو 359 ورزشکار شامل 88 ورزشکار خانم و 271 ورزشکار مرد ترکیب کاروان را تشکیل دادند. در آن بازیها ایران با 20 مدال طلا، 15 نقره و 20 برنز در رده چهارم ایستاد. در اینچئون هم کاروان ایران با 276 ورزشکار شامل 57 ورزشکار زن و 219 ورزشکار مرد در بازیها شرکت کرد و با 21 مدال طلا، 18 نقره و 18 برنز پنجم شد.

دبیرکل کمیته المپیک ادامه داد: دلیل این سقوط یک پله ای به خاطر وضعیت قزاقستان بود. این کشور در گوانجو بعضی از قهرمانان خود و از جمله ورزشکاران بوکس را در اختیار نداشت. به هر حال قزاقستان رقیب نزدیک به ایران بوده است.

شهنازی در خصوص وضعیت کاروان ایران برای بازیهای اندونزی گفت: تا به امروز بر اساس آنالیز های صورت گرفته و پیش بینی اولیه 435 ورزشکار به اندونزی اعزام می شوند. این رقم در واقع براساس درخواست مطرح شده از طرف فدراسیونهاست و اصلا قطعی و نهایی نیست. تعداد دقیق ورزشکارانمان بعد از آنالیز های تکمیلی تعیین می گردد. هنوز نمی توان به طور دقیق گفت که کاروان ایران به صورت کیفی به بازیها اعزام می گردد یا جنبه کمی آن هم لحاظ می گردد. این موضوع در نشست هفته آینده تعیین خواهد شد.

دبیرکل کمیته ملی المپیک با بیان اینکه در خصوص سرپرستی کاروان صحبت شد و آنالیز هایی هم در خصوص گزینه ها انجام شد اظهار داشت: در نشست هفته آینده سرپرست کاروان نیز تعیین می گردد.

شاهرخ شهنازی همچنین با بیان اینکه در خصوص سرپرست کاروان ایران برای المپیک آرژانتین جوانان به موقع خود تصمیم گیری می گردد گفت: صالحی امیری بر تشکیل کمیته مالی و اسپانسرینگ و فعالیت آن تاکید دارد. البته هنوز اعضای این کمیته تعیین نیستند. ضمن اینکه باید این موضوع را لحاظ کنیم که در رابطه با بخش تبلیغات حضور در بازیهای آسیایی محدودیت هایی وجود دارد اما این تبلیغات به صورت داخلی قابل گسترش است و ما برای آن برنامه داریم.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 11 مهر 1398 بروزرسانی: 18 مهر 1399 گردآورنده: gardeshia.ir شناسه مطلب: 434

به "تعداد کاروان ورزش ایران در اندونزی معین نیست، آنالیز گزینه سرپرستی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تعداد کاروان ورزش ایران در اندونزی معین نیست، آنالیز گزینه سرپرستی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید