این مدال تقدیم به مردم کشورم و شهدای بی ادعا

به گزارش گردشیا، در وزن منهای 57 کیلوگرم شاهکار کرد؛ ناهید کیانی. کوشش زیادی کرد اما سختی هم زیاد کشید. یک جورهایی انگاربار تکواندوی بانوان را به دوش می کشید. حالا اما خیالش راحت است.

این مدال تقدیم به مردم کشورم و شهدای بی ادعا

به گزارش خبرنگاران به نقل از روزنامه خبرنگاران، بلیت توکیو را در جیب دارد و می تواند امیدوار باشد

که در المپیک روی سکو قرار بگیرد. شاید خیلی ها بگویند که نباید ذهن او را درگیر کرد اما نه زمان زیادی تا آغاز رقابت های المپیک باقی مانده و نه ناهید دختری است که از زیر کارهای سخت شانه خالی کند.

سهمیه مال من بود، حق من بود

در زندگی یاد گرفته ام مصمم باشم و با اراده. من سهمیه المپیک را می خواستم و به خودم می گفتم که باید آن را بگیرم. باوری که به خودم داشتم خیلی یاری کرد. من می جنگم و برای کسب سهمیه هم جنگیدم. این سهمیه مال من بود، حق من بود. خیلی بی پروا بودم و در ذهنم فقط به دریافت سهمیه فکر می کردم. خودم را در المپیک می دیدم و این اعتماد به نفس یاری بزرگی به من کرد. من حالا ترسی هم ندارم و فقط به المپیک فکر می کنم.

رفتن روی سکو در المپیک؛ چرا که نه؟

اصلا هدف همین است. کسب سهمیه خیلی خوب است و اصلا نمی توانم حسی که داشتم را توصیف کنم اما مطمئنم که رفتن روی سکو حس عجیب دیگری دارد. می خواهم تجربه اش کنم.

این مدال و این سهمیه تقدیم به مردم و شهدا

به دعا اعتقاد زیادی دارم. می دانم که دعای خیر خانواده ام و خیلی از مردم پشت سرم بود. اگر حتی یک نفر از این مدال و این سهمیه المپیک شاد شده باشد من از کارم راضی ام. اگر یک نفر از مردم کشورم به خاطر این اتفاق لبخند زده باشد من راضی ام. می خواهم از صمیم قلبم این مدال و این افتخار را تقدیم کنم به شهدای کشورم. آنها که باعث عزت و سربلندی این مملکت بوده و هستند و هیچ ادعایی هم نداشتند.

ممنون خانم سرمربی

از مهرو کمرانی سرمربی خوبم تشکر می کنم. زحمات زیادی برای من کشیده است. اینجا اصلا حس بدی وجود ندارد و قشنگ یک خانواده هستیم. یک تشکر هم باید بکنم از فدراسیون. انصافا بین ما و پسران هیچ فرقی نگذاشتند. تشکر ویژه هم از خانواده ام که همواره پشتم بوده اند، حمایت نموده اند و از این گفته اند که ناهید برو جلو، حتما پیروز می شوی. متشکرم.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 30 خرداد 1400 بروزرسانی: 30 خرداد 1400 گردآورنده: gardeshia.ir شناسه مطلب: 1786

به "این مدال تقدیم به مردم کشورم و شهدای بی ادعا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "این مدال تقدیم به مردم کشورم و شهدای بی ادعا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید