اولین فروش فوق العاده ایران خودرو با قیمت های نو؛ 21 آذر 1400

به گزارش گردشیا، گروه صنعتی ایران خودرو پس از قریب به یکماه که فروش فوق العاده ای با روش قرعه کشی (بدون در نظر گرفتن فروش نقدی هایماها) نداشت، از امروز اولین فروش فوق العاده محصولات خود را با عرضه 7 محصول خود آغاز کرده و تا خاتمه روز سه شنبه (23 آذرماه) به متقاضیان فرصت ثبت نام می دهد.

اولین فروش فوق العاده ایران خودرو با قیمت های نو؛ 21 آذر 1400

به گزارش ایسنا، بیست و پنجمین طرح فروش فوق العاده چهار محصول ایران خودرو پس از افزایش قیمت های قبلی که سپس لغو شد و قیمت ها به پیش از افزایش قیمت بازگشت، برگزار شد.

حال این گروه خودروسازی پس از اعمال افزایش قیمت 18 درصدی مصوب ستاد تنظیم بازار، بیست و ششمین طرح فروش فوق العاده محصولات ایران خودرو با موعد تحویل حداکثر سه ماهه و با قیمت قطعی از امروز (یکشنبه/ 20 آذر ماه) به مرحله اجرا در آورده است و به مدت سه روز (تا پایان روز سه شنبه/23 آذر ماه) اجرا می کند.

در این مرحله از فروش هفت محصول پارس TU5, پارس سال، راناپلاس، سورن پلاس، پژو 26 تیپ2، پژو 207 دستی پانوراما و تارا دستی با قیمت های نو عرضه شده است.

متقاضیان این طرح، طی این سه روز فرصت دارند تا با مراجعه به سایت فروش اینترنتی محصولات ایران خودرو به نشانی esale.ikco.ir نسبت به ثبت نام اقدام کنند.

مراسم قرعه کشی برای تعیین مشتریان نهایی، پس از پایان مهلت ثبت نام در حضور کنندگان نهاد های نظارتی برگزار خواهد شد. پس از قرعه کشی، اسامی منتخبان از طریق درج اسامی در سایت رسمی فروش محصولات این شرکت و ارسال پیامک اعلام خواهد شد.

منتخبان ظرف مدت سه روز فرصت دارند تا وجه کامل خودرو را از طریق سایت فروش اینترنتی ایران خودرو واریز کنند. بدیهی است که طبق روال، عدم واریز وجه در موعد مقرر، به معنای انصراف از خرید بوده و ثبت نام کان لم یکن تلقی می شود.

لازم به یادآوری است که پیش از اعلام اسامی منتخبان، مشتری هیچگونه وجهی واریز نخواهد کرد و کماکان این امکان برای منتخبان طرح های قبلی ایران خودرو که پیروز به واریز وجه نشدند، وجود دارد که دوباره بتوانند در این مرحله از فروش ایران خودرو، اقدام به ثبت نام کنند.

محدودیت های فروش فوق العاده نیز همچنان در این طرح اجرا می شود و براین اساس شروطی از جمله اختصاص یک دستگاه خودرو به هر کدملی، حداقل فاصله 48 ماهه از خرید (ثبت نام یا تحویل خودرو) از شرکت های ایران خودرو و سایپا، عدم پلاک فعال انتظامی برای فرد متقاضی، ارائه گواهی نامه معتبر، تعلق شماره حساب و شماره تماس اعلامی به شخص متقاضی و... اعمال خواهند شد.

شایان ذکر است که براساس تصمیم ایران خودرو در راستای اجرای سیاست های وزارت صمت در افزایش عرضه خودرو و تنظیم بازار، برنامه های فروش هفتگی محصولات این گروه صنعتی در روز های دوشنبه هر هفته قرار است اجرایی شود؛ اما این هفته استثنا به جای دوشنبه، امروز (یکشنبه) فروش محصولات در قالب فروش فوق العاده اجرا شده است.

اولین فروش فوق العاده ایران خودرو با قیمت های نو

منبع: فرارو
انتشار: 15 بهمن 1400 بروزرسانی: 15 بهمن 1400 گردآورنده: gardeshia.ir شناسه مطلب: 2074

به "اولین فروش فوق العاده ایران خودرو با قیمت های نو؛ 21 آذر 1400" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اولین فروش فوق العاده ایران خودرو با قیمت های نو؛ 21 آذر 1400"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید