استفاده از اسکنر برای بررسی شرایط دریاچه چیتگر، هنوز خبری از تمساح نیست

به گزارش گردشیا، سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران با اشاره به استفاده از اسکنر برای بررسی شرایط درون دریاچه چیتگر گفت: در عملیات جست وجوی آتش نشانان هنوز تمساحی در این دریاچه پیدا نشده است.

استفاده از اسکنر برای بررسی شرایط دریاچه چیتگر، هنوز خبری از تمساح نیست

به گزارش گروه اجتماعی خبرنگاران، جلال ملکی سخنگوی آتش نشانی شهرداری تهران، درباره آخرین فرایند بررسی دریاچه چیتگر از لحاظ وجود تمساح گفت: نه عکسی که در این زمینه منتشر شده و نه فردی که این عکس را گرفته مورد تأیید بوده، ولی با این وجود پایش ها از آب دریاچه چیتگر طی سه روز گذشته انجام گرفته است.

وی گفت: استفاده از اسکنر برای بررسی شرایط درون دریاچه چیتگر مدنظر قرار گرفت و در 9 نقطه مشخص شده با پالس های صوتی شرایط دریاچه را رصد کرده ایم.

سخنگوی آتش نشانی شهرداری تهران گفت: تا کنون هیچ سند و مدرکی مبنی بر وجود تمساح در دریاچه چیتگر مشخص نشده است و حتی ردپا یا لاشه حیوانی که تمساح آن را خورده باشد گزارش نشده است.

ملکی گفت: جستجو ها در 6 گروه تا آخر هفته ادامه خواهد داشت.

به گزارش فارس، از ابتدای هفته جاری در فضای مجازی، شبکه های اجتماعی و رسانه ها خبر هایی مبنی بر وجود یک تمساح 3.5 متری در دریاچه چیتگر منتشر شد و این موضوع واکنش های مختلفی را به همراه داشته است

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 29 دی 1399 بروزرسانی: 29 دی 1399 گردآورنده: gardeshia.ir شناسه مطلب: 1503

به "استفاده از اسکنر برای بررسی شرایط دریاچه چیتگر، هنوز خبری از تمساح نیست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استفاده از اسکنر برای بررسی شرایط دریاچه چیتگر، هنوز خبری از تمساح نیست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید