از تبلیغ شیطان پرستی تا ظهور موجوداتی عجیب با آزمایشات هسته ای، ماجرا هایی عجیب در پشت پرده کارتون ها!

به گزارش گردشیا، گاهی در فضای مجازی، تئوری و فرضیه های مختلفی در خصوص کارتون های معروف مطرح می گردد.

از تبلیغ شیطان پرستی تا ظهور موجوداتی عجیب با آزمایشات هسته ای، ماجرا هایی عجیب در پشت پرده کارتون ها!

با ما همراه باشید و درباره وبلاگ دیزل بیشتر بدانید.

به گزارش خبرنگاران به نقل از خبرنگاران، کاریکاتور هایی که مردم در کودکی دوست داشته اند، همچنان در بزرگسالی هم در فکر آن ها خواهد ماند. بسیاری از بینندگان بزرگسال تلویزیون احتمالا قبل از بزرگسالی و غرق شدن در انبوهی از فیلم ها و سریال ها با داستانی پیچیده تر، به کارتون هایی علاقه داشته اند که از کودکی آن ها را دیدن می کردند. علاقه به کارتون های قدیمی ممکن است عده ای را ترغیب کند که تئوری و فرضیه هایی را در خصوص این آثار مطرح نمایند.

همه ما می دانیم که مطالب متفاوتی در اینترنت مطرح می گردد و فرضیه های هواداران در خصوص کارتون های محبوب بچه ها هم از این قاعده مستثنی نیستند. در اینجا بعضی از عجیب ترینِ این نظریه های مطرح شده را می خوانید.

دنیای باب اسفنجی محصول یک آزمایش هسته ای است

این موضوع هیچگاه از طرف عوامل این کارتون و سازندگان آن تایید نشده است، اما تصورات قاطعی وجود دارد که دنیای کارتون باب اسفنجی شلوار مکعبی نتیجه آزمایشات هسته ای است. شهری که داستان های باب اسفنجی در آن روایت می گردد در زیر جزیره Bikini Atoll قرار گرفته. مکانی که در دنیای واقعی وجود دارد و استان متحده طی جنگ سرد 23 بمب هسته ای را در آنجا منفجر نموده است. این تئوری می گوید که این آزمایشات گسترده، جانوران منطقه مذکور را تحت تاثیر قرار داده و دنیای باب اسفنجی و دوستانش شکل گرفته است.

تمام نوزادان انیمیشن راگرتز مرده اند

طبق این فرضیه تمام نوزادانی که در انیمیشن راگرتز دیده ایم مرده اند و در خیالات شخصیت اصلی یعنی آنجلیکا وجود دارند. این فرضیه بعلاوه رفتار والدین این بچه ها و بعلاوه عدم مراقبت از آن ها را توجیه می نماید چرا که در حقیقت آنها وجود خارجی ندارند.

به کما رفتن شخصیت اصلی در پوکمون

انیمه پوکمون، حدود دو دهه پیش به یکی از سریال های محبوب تبدیل شده بود، اما با وجود اینکه چندین سال از فراوری آن می گذشت، اما شخصیت اصلی آن همچنان در 10 سالگی به سر می برد. در بیشتر کارتون ها شخصیت های اصلی افزایش سن پیدا نمی نمایند، اما شخصیت اَش کچام در پوکمون چندین سال ماجرایی را پشت سر گذاشته بود و طبیعتا باید سن او در سریال افزایش پیدا می کرد. یکی از نظریه هایی که در این مورد مطرح می گردد این است که این کاراکتر بعد از سانحه دوچرخه سواری که در قسمت اول برای او رخ می دهد به کما می رود و هر اتفاقی که بعد از آن می افتد یک رویاست.

اسکوبی دو و دوستانش روح هستند

صحبت از عدم افزایش سن شخصیت های کارتونی شد و در این رابطه یک فرضیه هم در خصوص انیمیشن اسکوبی دو وجود دارد. شخصیت اسکوبی دو و دوستانش هرگز سنشان بیشتر نمی گردد که به علت روح بودن آن هاست. این شخصیت های انیمیشنی را طی دهه ها دیده ایم، اما از آنجایی که گروهی از ارواح سرگردان هستند هرگز پیر نمی شوند.

انیمیشن دیزنی که تبلیغات برای شیطان پرستی بود

انیمیشن فانتزی خانه جغد جدیدترین فیلم این فهرست است که به علت محتوایش مدت ها در صدر اخبار بود. این سریال داستان دختر نوجوانی به نام لوز را روایت می نماید که به صورت تصادفی و به وسیله یک پرتال به دنیای شیطان ها و جادوگران وارد می گردد. عده ای معتقدند که دیزنی با این اثر سعی نموده با ویکا و شیطان پرستی، فکر افراد جوان را فاسد کند.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 23 تیر 1400 بروزرسانی: 23 تیر 1400 گردآورنده: gardeshia.ir شناسه مطلب: 1829

به "از تبلیغ شیطان پرستی تا ظهور موجوداتی عجیب با آزمایشات هسته ای، ماجرا هایی عجیب در پشت پرده کارتون ها!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "از تبلیغ شیطان پرستی تا ظهور موجوداتی عجیب با آزمایشات هسته ای، ماجرا هایی عجیب در پشت پرده کارتون ها!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید