کنسرتحالا که می روی در بندرعباس به روی صحنه رفت

خبرنگاران/هرمزگان کنسرت حالا که می روی محمد معتمدی شب گذشته(هفتم دی ماه) با استقبال گسترده مردم بندرعباس در دو سانس در تالار شهید آوینی برگزار گردید.

کنسرتحالا که می روی در بندرعباس به روی صحنه رفت

وی در ابتدای کنسرتش گفت: خوشحالم که پس از سپری شدن یک سال از انتشار این آلبوم، توانستیم کنسرت حالا که می روی را روی صحنه ببریم و خوشحالم از اینکه توانستم در بندرعباس با مردم خونگرمش به روی صحنه بروم و زمانی که به این شهر سفر می کنی و از دریای خلیج فارس می گذری پی به آرامش و زیبایی آن می بری.

قطعه آرام من شروع گرد این کنسرت بود، در ادامه قطعه پناه آخر (تیتراژ سریال پناه آخر) با آهنگسازی محمدرضا چراغعلی و شعر سجاد عزیزی خوانده شد. در این قطعه رضا تاج بخش نوازنده پیانو بیش از دیگر افراد ارکستر هنرنمایی کرد.

دل های فروشی و باور نمی کنی قطعات دیگری از آلبوم حالا که می روی بود و در این کنسرت به اجرا درآمد. پنجمین قطعه اجراشده در کنسرت معتمدی نفرین بود؛ اثری که این خواننده سنتی از آرتوش بازخوانی نموده و با شعر پرویز وکیلی بود. این قطعه با تک نوازی پیانو اجرا شد.

در ادامه نوبت به اجرای قطعات کجایی، آفرینش و کوچه های انتظار رسید تا توسط محمد معتمدی به اجرا دربیاید.

قطعه حالا که می روی (تیتراژ سریال لحظه گرگ ومیش) این کنسرت را به اوج خود رساند تا جایی که حاضرین در لحظاتی به همراهمی با محمد معتمدی می پرداختند.

در ادامه قطعه پاییز و سپس سیانور با همراهی ویژه حاضران در سالن اجرا شد. قطعه سیانور هم بازخوانی اثری از ویگن بود که بابک افشار آن را آهنگسازی نموده بود. معتمدی سپس، از محمدرضا عقیلی نوازنده رهبر ارکستر و رضا تاج بخش نوازنده پیانو تشکر کرد و قطعه مشهور کویر را اجرا کرد.

حسن ختام کنسرت معتمدی اجرای قطعه ای ایران بود. نکته قابل توجه همراهی تمام حاضران سالن بود که در طول اجرای این قطعه معتمدی را همراهی کردند. معتمدی پیش از اجرای این قطعه از شهدای حافظ امنیت این مرزوبوم یادی کرد و تمامی کسانی که در این راه فعالیت می نمایند را مدافعان همواره بیدار یاد کرد.

در این کنسرت محمدرضا عقیلی(رهبر ارکستر و تنظیم نماینده)، محمدرضا تاجبخش(نوازنده پیانو و کیبورد)، امید فرهودنیا(نوازنده گیتار باس)، عظیم روحانی(نوازنده گیتار اسپانیش)، سروش عمومی(نوازنده درامز و فلوت)، علیرضا میرآقا(نوازنده پرکاشن و دف) و بهزاد رواقی(نوازنده تار و سه تار) اعضای گروه اجرانماینده کنسرت حالا که می روی به سرپرستی و خوانندگی محمد معتمدی را تشکیل می دادند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 29 بهمن 1398 بروزرسانی: 29 بهمن 1398 گردآورنده: gardeshia.ir شناسه مطلب: 801

به "کنسرتحالا که می روی در بندرعباس به روی صحنه رفت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کنسرتحالا که می روی در بندرعباس به روی صحنه رفت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید