پیشنهادی برای حضورم در تیم ملی فوتسال نشده است

به گزارش گردشیا، محمود خوراکچی در مصاحبه با خبرنگاران، در خصوص حضورش در جلسه روز گذشته اعضای کمیته فوتسال با حضور سرمربی تیم ملی فوتسال گفت: آقای کامرانی فر دبیر کل فدراسیون فوتبال چند روز پیش با بنده تماس گرفت و خواست که در این جلسه حاضر شوم. ابتدا آقای ناظم الشریعه با اعضای کمیته فوتسال جلسه داشت و سپس من و آقای حسین شمس به این جلسه اضافه شدیم.

پیشنهادی برای حضورم در تیم ملی فوتسال نشده است

وی افزود: این جلسه کاملاً صمیمانه بود و در آن صادقانه درباره مسائل تیم ملی فوتسال صحبت شد. من هم واقعیت های تیم ملی را گفتم. ناظم الشریعه با این تیم نمره قبولی گرفته است و قهرمان آسیا و سوم جام جهانی (در سال 2016) شده است. تیم ملی در جام جهانی لیتوانی پیروز نبود و اشکالاتی وجود داشت اما این مسائل به اتفاقات قبل از جام جهانی بر می شود.

پیشکسوت فوتسال ایران تاکید کرد: لیگ سال گذشته به صورت پلی آف برگزار شد و عملاً بازیکنان 8 تیم نزدیک به 8 ماه بازی نکردند و تنها 6 تیم درگیر مسابقات بودند. ضمن اینکه فدراسیون قبلی، تیم ملی فوتسال را رها کرد و تنها فدراسیون نو با آقای عزیزی خادم بود که چند ماه مانده به جام جهانی، به این تیم توجه کرد.

خوراکچی در خصوص اینکه گفته می شود یکی از گزینه های دستیاری در تیم ملی فوتسال و همکاری با ناظم الشریعه است، شرح داد: پیشنهادی نه از طرف فدراسیون و نه از طرف آقای ناظم الشریعه به بنده نشده است. شاید این موضوع در تفکرات خودشان باشد ولی هنوز به من چیزی اعلام نشده ا ست.

وی همچنین جمع بندی کلی اعضای کمیته فوتسال برای ادامه همکاری با ناظم الشریعه را مثبت دانست و در خصوص مشخص رئیس کمیته فوتسال هم گفت: به عنوان یکی از اعضای خانواده فوتسال از آقای کامرانی فر دبیر کل فدراسیون فوتبال درخواست کردم رئیس کمیته فوتسال را مشخص کند. ایشان هم بیان نمود این موضوع در دست اقدام است و به زودی رئیس کمیته فوتسال مشخص خواهد شد.

پیشکسوت فوتسال ایران درباره طرح حضور دستیار خارجی در تیم ملی فوتسال هم گفت: این طرح از طرف یکی از اعضا مطرح شد اما بنده با آن مخالفت کردم. دلیلم این بود که مربی خارجی بازیکن ایرانی را درک نمی کند و تمام ناکامی های ما با مربی خارجی بوده است! به هر حال با پیشنهاد حضور مربی خارجی در تیم ملی موافقت نشد ولی قرار است کادر فنی تیم ملی با مربیان دیگر تقویت شود.

خوراکچی در پایان گفت: در پیروزیت سالهای اخیر فوتسال نقش بازیکنان هم پررنگ و تاثیرگذار بوده است. من همیشه گفته ام کشورهای دیگر اگر بخواهند بازیکنان ایران را داشته باشند باید میلیون ها دلار هزینه کنند!

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 15 آذر 1400 بروزرسانی: 15 آذر 1400 گردآورنده: gardeshia.ir شناسه مطلب: 2006

به "پیشنهادی برای حضورم در تیم ملی فوتسال نشده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیشنهادی برای حضورم در تیم ملی فوتسال نشده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید