ورود موج ناپایدار به اصفهان در روز آدینه

به گزارش گردشیا، خبرنگاران/اصفهان کارشناس پیش بینی اداره کل هواشناسی استان اصفهان از ورود موج ناپایداری به استان اصفهان در روز آدینه این هفته اطلاع داد و گفت: با ورود این موج، بارش های پراکنده ای در شهر اصفهان پیش بینی می گردد.

ورود موج ناپایدار به اصفهان در روز آدینه

فاطمه زهرا سیدان در گفت وگو با گردشیا، اظهار کرد: آنالیز نقشه های هواشناسی نشان می دهد که امروز و فردا ناپایداری های ضعیفی درآسمان استان اصفهان داریم و بر این اساس گاهی افزایش ابر پیش بینی می گردد.

وی اضافه نمود: بر اساس پیش بینی های هواشناسی در مناطق غرب و شمال شرق استان احتمال بارش خفیف وجود دارد، اما بیشتر افزایش ابر در آسمان استان پیش بینی می گردد.

کارشناس پیش بینی اداره کل هواشناسی استان اصفهان با اشاره به ورود موج ناپایداری به استان در روز آدینه این هفته، گفت: این موج ناپایدار افزایش ابر و بارش های پراکنده در استان را به دنبال دارد. همچنین برای مناطق غرب و جنوب استان بارش برف و باران داریم.

وی بابیان اینکه انتظار بارش سنگین در روز آدینه در سطح استان نداریم، اضافه نمود: در مناطق غرب و جنوب استان بارش برف و باران خواهیم داشت، اما سنگین نیست. در بقیه مناطق و از جمله در شهر اصفهان نیز بارش های پراکنده پیش بینی می گردد.

سیدان با اعلام اینکه دمای هوای اصفهان بین یک تا دو درجه فرایند کاهشی می گیرد، گفت: بیشینه دمای هوا 13 درجه سانتی گراد و کمینه دما یک درجه سانتی گراد خواهد بود.

به گفته وی، گرم ترین شهر استان خور و بیابانک با 17 درجه سانتی گراد و سردترین نقطه استان بوئین میاندشت با منفی 13 درجه سانتی گراد پیش بینی می گردد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 7 بهمن 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: gardeshia.ir شناسه مطلب: 742

به "ورود موج ناپایدار به اصفهان در روز آدینه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ورود موج ناپایدار به اصفهان در روز آدینه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید