مخالفت روسیه علت لغو تورنمنت فوتسال کاسپین

به گزارش گردشیا، تورنمنت چهارجانبه فوتسال کاسپین قرار بود سال جاری هم با حضور تیم های ملی فوتسال ایران، قزاقستان، روسیه و آذربایجان برگزار گردد. کمیته فوتسال ایران قصد داشت این تورنمنت را قبل از جام ملت های آسیا (که آبان انجام می گردد) برگزار کند.

مخالفت روسیه علت لغو تورنمنت فوتسال کاسپین

همراه دور زمین باشید و با تور ارزان روسیه از کاخ کرملین دیدن کنید و در شهرهای زیبای مسکو و سوچی گشتی بزنید و خاطرات زیبایی برای خود رقم بزنید.

حتی ایران به دنبال رایزنی و دریافت میزبانی این تورنمنت بود و از شهر صدرا شیراز به عنوان میزبان احتمالی این تورنمنت یاد شد.

با این حال با اعلام کمیته فوتسال روسیه، این کشور قادر به حضور در تورنمنت کاسپین در فیفادی شهریور نیست و بنابراین امکان برگزاری این رقابت ها بدون روسیه وجود ندارد.

حسین شمس عضو کمیته فنی فوتسال در این ارتباط به گردشیا، گفت: روسیه اعلام نموده در آن تاریخ باید مسابقات پلی آف فوتسال خود را برگزار کند و نمی تواند به تورنمنت کاسپین بیاید. بدون روسیه هم برگزاری این تورنمنت معنا ندارد چون ایران و روسیه دو رکن اصلی این رقابت ها هستند. شاید این مسابقات را در یک تاریخ دیگر بعد از جام ملت های آسیا برگزار کنیم.

به گفته شمس، برنامه های تدارکاتی دیگری برای تیم ملی فوتسال ایران پیش بینی شده است که اگر شرایط بهداشتی کشورهای خارجی اجازه بدهد، عملیاتی خواهد شد.

پیش از این با تصمیم کادر فنی تیم ملی فوتسال، حضور تیم بزرگسالان کشورمان در تورنمنت تدارکاتی تایلند منتفی شده بود.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 7 شهریور 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: gardeshia.ir شناسه مطلب: 1215

به "مخالفت روسیه علت لغو تورنمنت فوتسال کاسپین" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مخالفت روسیه علت لغو تورنمنت فوتسال کاسپین"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید