تور چین: ساخت 136 فرودگاه تازه در کشور چین

به گزارش گردشیا، ساخت فرودگاه، راه حل چین برای جذب مسافر

کشور چین با سرعت فوق العاده ای در حال پیشرفت است و صنعت های مختلف این کشور مخصوصا صنعت جهانگردی، در چند سال اخیر رشد زیادی نموده است. دولت چین در این چند سال، شیوه های متفاوتی را برای جذب جهانگرد استفاده نموده است و در برنامه نو خود میخواهد تا برای راحتی بیشتر مسافران و عدم نگرانی درباره کمبود فرودگاه برای سفر به این کشور، تا 8 سال دیگر، 136 فرودگاه نو بسازد. با جزییات بیشتری از این خبر همراه خبرنگاران باشید:

تور چین: ساخت 136 فرودگاه تازه در کشور چین

با ما همراه باشید و با تور چین از شگفت انگیزترین کشور دنیا دیدن کنید بر روی دیوار چین سلفی بگیرید، از قصر ممنوعه دیدن کنید و در خیابان شانگهای پیشرفته ترین آسیا قدم بزنید.

بر اساس خبری که یکی از منابع دولتی چین اعلام نموده، این کشور تا سال 2025 قرار است 136 فرودگاه نو بسازد. این کشور اعلام نموده برای ساخت این فرودگاه ها، زیر ساخت های نوی هم در نظر گرفته شده است که بر اساس استانداردهای دنیای است.

یکی از مهم ترین نگرانی هایی که افراد در سفر به شهرهای مختلف چین دارند، حمل و نقل هوایی و نبود فرودگاه در برخی از شهرهای این کشور است، این موضوع باعث شد تا دولت این کشور برای جذب بیشتر توریست و برطرف این نگرانی ها، اقدام به ساخت فرودگاه های نوی در نقاط مختلف آن کند. تعداد و ظرفیت فرودگاه هایی که در حال حاضر در چین وجود دارند، نتوانسته نیازهایی که وجود دارد را جوابگو باشند و این یکی از مشکل های اساسی مسافران است.

در واقع کشور چین از سال 2008 تا حالا، سرمایه گذاری زیادی در حمل و نقل نموده است و از همان سال بود که تصمیمم گرفت تا جدی تر وارد پروژه ساخت فرودگاه های نو گردد.

پکن مرکز این کشور می خواهد تا سال 2020، تعداد فرودگاه های نظامی خود را هم بیشتر کند و به 260 تا برساند. تا 2 سال قبل، تعداد این فرودگاه ها، 207 عدد بود و می توانست نهصد و ده میلیون نفر را پذیرا باشد و طبق برنامه ای که این کشور دارد، قرار است تا سال 2025، با بیشتر شدن تعداد، بتوانند پذیرای 2 میلیارد و دویست مسافر از سرتاسر دنیا باشد.

منبع: الی گشت
انتشار: 3 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 3 اردیبهشت 1401 گردآورنده: gardeshia.ir شناسه مطلب: 2147

به "تور چین: ساخت 136 فرودگاه تازه در کشور چین" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تور چین: ساخت 136 فرودگاه تازه در کشور چین"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید