تجربه پرواز فِرست کلاس در یک پرواز کلاس مالی

به گزارش گردشیا، تصور کنید که یک پرواز 16 ساعته از نیویورک به هنگ کنگ دارید. برای آنکه پرواز طولانی راحت داشته باشید باید از پروازهای فرست کلاس و یا بیزنس کلاس بهره ببرید. حال از آنجایی که رئیس شما هزینه بلیط برای پرواز های فِرست کلاس و یا بیزینس کلاس را به شما نمی دهد ، مجبورید از اکونومی کلاس(پرواز کلاس مالی) بهره ببرید. قبل از اینکه بخواهید به طور جدی به مزایا و مصالح فکر کنید، ما به شما چند توصیه مفید ارائه می دهیم تا پرواز مالی راحت داشته باشید. پرواز باکیفیت که خود به میزان ای احساس راحتی کنید که انگار یک پرواز فِرست کلاس گرفته اید.

تجربه پرواز فِرست کلاس در یک پرواز کلاس مالی

بسته لوازم آسایش برای پرواز مالی راحت خود بسازید

بسته لوازم آسایش، بسته ای است که در پرواز های فِرست کلاس به مسافران داده می گردد و در آن تعدادی لوازم واقع شده است که باعث می گردد تجربه سفر خوشایندی برای مسافران به ارمغان بیاورد. از انجایی که در پرواز های کلاس مالی ، به شما چنین بسته ای نمی دهند، برای داشتن یک پرواز باکیفیت در یک پرواز مالی راحت، چرا یکی از این بسته ها را با خود به همراه نبرید؟

پکیجی که باعث می گردد که یک پرواز طولانی راحت به همراه داشته باشید، احتیاج های مسافر در حین پرواز را پیش بینی کند و راهکاری برای احتیاج های احتمالی باشد. وقتی که می خواهید در خانه، یکی از این بسته ها را برای خود بسازید، به این فکر کنید که چه چیزهایی می تواند باعث راحتی و اسایش شما در یک پرواز باکیفیت گردد ، در اینجا ما تعدادی پیشنهاد برای شما داریم که شامل لوازمی است که اغلب شرکت های هوایی معروف در پکیج های فرست کلاس خود برای یک پرواز باکیفیت قرار می دهند: مرطوب نماینده کوچک مسافرتی، تقویت نماینده پوست صورت(اغلب شامل ویتامین c می گردد و برای شاداب کردن پوست استفاده می گردد)، دستمال مرطوب، گوش گیر یا هدفون هایی که قابلیت حذف سر و صدا را دارند، چشم بند، مسواک و دهانشویه، آدامس و اسپری اسطوخودوس.

نگه داشتن آرایش و زیباسازی در پرواز های طولانی مدت کاری سخت است اما ترک مراقبت های پوستی به ویژه در سفرهایی که ساعات طولانی مجبورید در هواپیما باشید می تواند باعث به وجود امدن احساس بسیار بدی در شما گردد. مرطوب نگه داشتن پوست و تمیز کردن دندان ها به شما احساس تمیزی و سلامتی می دهد و باعث می گردد حس یک تن ماهی فشرده شده را نداشته باشید. به یاد داشته باشید که آب هواپیما آشامیدنی نیست پس باید از مهماندار بخواهید که برای مسواک زدن یک بطری اب به شما بدهد. تقویت نماینده پوست صورت می تواند پوست شما را شاداب کند و باعث می گردد سختی ها و خستگی های سفر در چهرتان آشکار نباشد. اسطوخودوس با رایحه خوبی که دارد یک آرام بخش طبیعی در طول پرواز طولانی راحت شما محسوب می گردد.مقداری از آن را روی بالشت و صورتتان اسپری کنید تا ارام و ریلکس شوید.

اگر صندلی شما در نزدیکی توالت است برترین راه برای نجات از بوی بد این است که دستان خود را معطر کنید زیرا نمی توانید مدام در هوایپیما عطر اسپری کنید چون باعث آزار دیگر مسافران می گردد و ممکن است به عطر شما حساسیت داشته باشند. اما یک بوی طبیعی خوب در موقعیت مناسب می تواند بسیار دلپذیر باشد.

جویدن ادامس باعث می گردد فشار داخل گوش شما کم گردد ،بعلاوه اگر مسواک نزده باشید با حس تازگی و طعم خوبی که در دهان شما ایجاد می نماید حال شما را بهتر می نماید. به علاوه اگر کسی که در صندلی کناری شما نشسته نفس بدبویی دارد، می توانید با مهربانی به او یک ادامس بدهید و اینگونه مشکلتان حل می گردد. اگر کمی در خصوص بهداشت وسواس دارید،دستمال مرطوب بهداشتی برترین دوست شما در سفر خواهد بود. برای بقیه افراد، دستمال مرطوب می تواند مایه ایجادآرامش و ریلکسی در طول پرواز باکیفیت شما باشد.

در پرواز باکیفیت خود، غذایتان را بیاورید

غذای هواپیما را دوست ندارید؟ راهکار بسیار ساده است. غذای خودتان را بیاورید... البته این کار را با ملاحظات خاصی انجام دهید. یک ساندویچ درست کنید،مقداری سالاد در ظرف شیشه ای قرار دهید،مقداری پنیر و بعلاوه کمی میوه با خود به همراه داشته باشید.یک بسته چوب شور ،مجموعه ای خوراکی های پروتئین دار یا هرگونه مواد غذایی که می خواهید در سفر بخورید با خود داشته باشید. اگر یک خوراکی خوشمزه و مغذی با خود داشته باشید دیگر احتیاجی نیست شام بی کیفیتی که در هواپیما سرو می گردد را بخورید. به یاد داشته باشید که در سفر مالی راحت خود می توانید با خود چای کیسه ای ببرید. و تنها کاری که ضروری است انجام دهید این است که از مهماندار بخواهید یک لیوان آب جوش به شما بدهد. اگر دوست دارید در چای خود لیمو بریزید، در خانه چند برش از لیمو تهیه کنید و در کیف دستی خود قرار دهید. مقداری از آن را در لیوان آب خود بریزید تا طعم قوی آن را حس کنید.

به علاوه هرچه مواد مغذی بیشتری به همراه داشته باشید به شما یاری می نماید تا از سرماخوردگی احتمالی در طول سفر باکیفیت خود پیشگیری کنید.(سرماخوردگی که از هوای آلوده ای که همه مسافران در ان نفس می کشند ناشی می گردد). گفته می گردد که مسافران اغلب از کسانی که با خود غذا می آورند متنفرند. غذا کثیف است، ممکن است بو بدهد و می تواند روی اعصاب کسی باشد که کنار شما می نشیند. اگر می خواهید خیلی مودب و بانزاکت باشید، صبر کنید و زمانی که همه در حال غذا خوردن هستند شما هم غذای خود را بخورید تا باعث ازار دیگران نشوید.

در پرواز باکیفیت خود راحت باشید اما خوب به نظر برسید

وقتی نمی توانید از پرواز فِرست کلاس بهره ببرید، باید سفر طولانی راحت داشته باشید. در سفر های طولانی، ایجاد آسایش و راحتی حرف اول را می زند. حتی پرواز های کوتاه هم باعث می شوند آرزو کنیم کاش می توانستیم پیژامه خود را بپوشیم و در گوشه ای بخوابیم.(فرض را بر این میگذاریم که شما یک کودک نیستید و درست نیست که لباس راحتی و دمپایی بپوشید) اگر قصد دارید پرواز مالیتان بیشتر به پرواز های فرست کلاس شبیه باشد، باید سعی کنید تیپ مناسبی داشته باشید. خوشبختانه،راحتی و تیپ و استایل انحصاری نیستند. ما به شما نمی گوییم که کفش پاشنه بلند یا کت و شلوار سه تکه بپوشید اما داشتن تیپ شیک و مناسب راه خوبی است تا تجربه پرواز باکیفیت داشته باشید. و باعث می گردد که کمتر احساس خستگی و مریضی کنید و یاری می نماید تا با چشمانی باز و حال خوب منتظر رسیدن به مقصد خود باشید اما نباید به کلی قید راحتی را بزنید زیرا یکی از بدترین چیزهایی که در طول یک سفر طولانی می توانید داشته باشید همین نداشتن راحتی و اسودگی است. خانم ها می توانند به جای شلوار یوگا و صندل از شلوار های اسپورت شیک و کفش های تخت و یا پوتین استفاده نمایند. پوشیدن تاپ هم می تواند راحت باشد. یک شال بزرگ هم اضافه کنید، اگر بتوانید یک شال پیدا کنید که جیب هم داشته باشد که دیگر نهایت خوش شانسی شما است. یک ژاکت گرم یا کت اسپورت هم می تواند شیک و راحت باشد. لازم نیست برترین کت و شلوار خود را بپوشید اما احتیاجی هم نیست که شلوار ورزشی با سوییشرت کلاه دار بپوشید. برخی از مردم برترین لباس خود را در فرودگاه میپوشند و در دستشویی هواپیما لباس خود را عوض می نمایند، این کار ساده ای نیست وممکن است شما خودخواهانه ، مدت زمان زیادی توالت را اشغال کنید.

برای داشتن یک پرواز مالی راحت صندلی خود را انتخاب کنید

برای اینکه بتوانید پرواز مالی راحت داشته باشید، قطعا می خواهید هرچه زودتر صندلی ها را چک کنید. بیشتر شرکت های هواپیمایی این امکان را به شما می دهند که تا 24 ساعت قبل از پرواز ، به صورت آنلاین این کار را انجام دهید. اگر در اسرع وقت به صورت آنلاین به آنالیز صندلی ها بپردازید این شانس را دارید که بتوانید صندلی خود را عوض کنید و یا صندلی خوبی را که رزرو نموده بودید خریداری کنید. اگر یک صندلی خاص مد نظر شما است می توانید به راحتی از نماینده فروش بلیط بخواهید که ان صندلی را برای شما رزرو کند. البته این ها بستگی به عملیات خطوط هوایی دارد اما یک جستجوی ساده در اینترنت می تواند به تشخیص این موضوع یاری کند. نماینده فروش بلیط می تواند روز شما را بسازد یا خراب کند،شما احتیاج دارید که ان ها طرف شما باشند پس نسبت به هیچ یک از کارکنان هواپیمایی سختگیر و بداخلاق نباشید قطعا شما نمی خواهید که نماینده فروش بلیط یا نگهبان ورودی از شما عصبانی باشند. فقط به ما اعتماد کنید. کنار پنجره یا راه روی خروجی هم می تواند جای خوبی باشد البته این هم به شرطی که ارزان باشد. همواره دو ردیف در راهروی خروجی وجود دارد.صندلی های یکی از این دو ردیف معمولا قابلیت خم شدن ندارند. با توجه به این موضوع شما علاوه بر اینکه از صندلی هایی که خم نمی شوند اجتناب می کنید شدیدا مایلید که صندلی هایی را رزرو کنید که پشت سر این گونه صندلی ها باشند...اگر قابلیت خم شدن نداشته باشند به این معنا است که صندلی رو به روی شما به سمت پایتان خم نمی گردد. از سوی دیگر،ردیف هایی که فضای باز زیادی دارند معمولا به وسیله مادرانی که بچه ها کوچک و کالسکه دارند پر میگردد بنابر این گوش گیر های خود را سردست بگذارید. افرادی که زیر سن قانونی هستند نمی توانند در ردیف خروجی بنشینند. بعلاوه برای داشتن پرواز مالی راحت تصمیم بگیرید که یک صندلی سر ردیف و نزدیک به راهرو می خواهید(بیشتر مناسب کسانی است که زیاد به توالت می روند یا به هر دلیلی زیاد از جای خودبلند می شوند) یا یک صندلی کنار پنجره(بیشتر مناسب کسانی است که می خواهند چشم انداز بیرون را دیدن نمایند یا اینکه می خواهند رفت و امد در اطرافشان کم باشد.) کدام یک بدتر است؟ در طول پرواز طولانی راحت خود اینکه صندلی کنار پنجره را بردارید و هر بار برای رفتن به توالت مجبور باشید روی افرادی که سر راه هستند بخزید یا اینکه صندلی نزدیک راهرو داشته باشید و هر بار که می خواهید بخوابید کسی برای رفتن به توالت روی شما بخزد؟ با توجه به ویژگی های شخصیتی خود، انتخاب عاقلانه ای داشته باشید. اگر روی صندلی هایی بنشینید که نزدیک به توالت هستند، ممکن است به خاطر بوی نامطبوع اذیت شوید. شرکت های هوایی زیادی وجود دارند که برای ایجاد فضای بیشتر برای پاها، رزرو صندلی در راهرو خروجی و یا انتخاب صندلی شما، هزینه های اضافی دریافت می نمایند، پس کاملا آنالیز کنید که شرایط شرکت هواپیمایی شما چگونه است و اطمینان حاصل کنید که با برترین قیمت می توانید به بیشترین اندازه راحتی و اسایش در پرواز باکیفیت خود دست پیدا کنید.

فضای قرار گرفتن پاها در طول پرواز طولانی راحت شما باید مناسب باشد

خب، بیایید فکر کنیم که برای داشتن پرواز باکیفیت پیروز نشدید صندلی مورد نظر خود را بگیرید، و فضای قرار گرفتن پای شما به خطر افتاده برای داشتن پرواز طولانی راحت تاجایی که امکان دارد وسائل خود را به جای اینکه روی زمین در جلوی خود بگذارید، در قفسه بالای سر خود قرار دهید. قبل از اینکه بر روی صندلی خود بنشینید،تبلت ، موبایل ، چشم بند و پکیج اسایش خود را بیرون بیاورید. اگر به کیف دستیتان احتیاج دارید آن را زیر صندلی قرار دهید. به ما اعتماد کنید، فضای قرار گرفتن پاها در پرواز های طولانی ، بسیار مهم و تاثیرگذار است. یک گزینه دیگر هم برای ایجاد فضای پاها واقع شده است که شرکت های هواپیمایی با گرفتن هزینه بیشتر در اختیار شما قرار می دهند، که با توجه به طول مدت پرواز می تواند ارزشمند باشد.

تفریح هایی با خود در پرواز باکیفیت خود به همراه داشته باشید

شاید چشمانتان از نور صفحه نمایش خسته شده یا باتریتان تمام شده یا دیگر نمی خواهید برای وای فای هزینه بپردازید. فارغ از دلایلی که دارید، خوب است که رمان، بازی و یا هرگونه وسیله تفریح که الکترونیکی نیست با خود به همراه داشته باشید تا یک پرواز طولانی راحت داشته باشید.

در پرواز مالی راحت خود،محدوده شخصی خود را بسازید

دو مورد از خوبی های پرواز فرست کلاس که می توان نام برد ،یکی داشتن فضای بیشتر،که به معنای راحتی بیشتر است و دیگری داشتن حریم خصوصی می باشد. اگر از کلاس مالی بهره ببرید برای داشتن پرواز مالی راحت، مطمئنا فضای زیادی نخواهید داشت ،اما با قرار دادن چند وسیله اضافه در کیف دستی خود می توانید یک حریم خصوصی کوچک در ردیفتان به وجود اورید. شما برای داشتن پرواز طولانی راحت احتیاج به یک پتوی نرم، چشم بند، گوش گیر یا هدفون با قابلیت حذف صدا (بستگی به شما دارد که می خواهید 2 دلار خرج کنید یا 300 دلار)، یک پلی فهرست که احتیاج به وای فای نداشته باشد، برای زمانی که می خواهید بخوابید(چرا وقتی می خواهید بخوابید برای وای فای پول پرداخت کنید!)، بالشت واقعی یا بادی، قرص های خواب اور و یک شال خیلی بزرگ خواهید داشت. قرص های خواب را با خود بیاورید اما از چیز جدیدی که تا به حال استفاده ننموده اید، استفاده نکنید چون ممکن است عوارض جانبی داشته باشد که در هواپیما برای شما خطر افرین می گردد. در عوض از داروهایی بهره ببرید که به طور معمول برای خواب راحت از ان استفاده می کنید، این داروها یاری می نمایند تا بدن با تغییرات به وجود امده راحت تر کنار بیاید. گوش گیرها را در گوش خود قرار دهید و یا با هدفون خود به موسیقی های ریلکسیشن که برای خوابیدن اماده نموده اید،گوش دهید تا یک پرواز طولانی راحت داشته باشید. هنگامی که شما تاثیر به وجود اوردن حس حریم خصوصی را ببینید شگفت زده خواهید شد و تا حد زیادی احساس ارامش می کنید و راحت تر به خواب می روید و یک پرواز مالی راحت خواهید داشت. برترین و راحت ترین حالت را برای خود پیدا کنید و چشم بند را به چشمان خود بزنید و دنیای اطرافتان را فراموش کنید. زمانی که بحث بالشت باشد ، مطمئنا شما دوست ندارید که یک بالش بزرگ با خود به فرودگاه ببرید اما قطعا بالشت راحت ، برترین راه برای داشتن یک خواب راحت است. اگر می خواهید در پرواز باکیفیت خود کمی محتاط تر عمل کنید یک بالشت بادی با خود ببرید. بالشت های بادی زیادی وجود دارند که کمتر حس یک استخر بادی را به شما می دهند و می توانید راحت از ان ها بهره ببرید. یکی دیگر از فرصت هایی که می توانید از شال بزرگ خود بهره ببرید، این است که شال خود را لوله کنید و زیر سرتان و یا پشت کمرتان بگذارید تا احساس راحتی بیشتری در پرواز باکیفیت خود داشته باشید.

منبع: همگردی
انتشار: 1 بهمن 1401 بروزرسانی: 1 بهمن 1401 گردآورنده: gardeshia.ir شناسه مطلب: 2322

به "تجربه پرواز فِرست کلاس در یک پرواز کلاس مالی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تجربه پرواز فِرست کلاس در یک پرواز کلاس مالی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید