اعضای تیم ملی فوتبال هم واکسینه می شوند؟

به گزارش گردشیا، با اعلام رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی در صورتی که امکان وجود داشته باشد، تیم ملی فوتبال هم جزو اولویت های واکسن زدن قرار خواهد گرفت.

اعضای تیم ملی فوتبال هم واکسینه می شوند؟

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرنگاران، ورزشکاران المپیکی و پارالمپیکی ایران در روزهای اخیر، اولین دوز واکسن کرونا را دریافت کرده اند و قرار است تا یک ماه دیگر دوز دوم نیز به آنها تزریق شود.

در همین رابطه دکتر غلامرضا نوروزی رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی به برنامه تهران ورزشی گفت: توانستیم با پیگیری های لازم مرحله اول واکسن پارالمپیکی ها و بخشی از المپیکی ها را انجام دهیم. عده ای هم که از تزریق واکسن جا مانده اند در مسابقات خارج از کشور هستند و بعد از بازگشت تزریق واکسن برای آنها نیز صورت خواهد گرفت.

وی درباره اینکه واکسن استفاده شده برای ورزشکاران از چه نوعی است، گفت: واکسن تزریقی، سینوفارم چین است که مورد تایید سازمان بهداشت جهانی و وزارت بهداشت ایران است.

نوروزی درباره اینکه آیا برنامه ای برای واکسیناسیون اعضای تیم ملی فوتبال ایران نیز وجود دارد، اعلام کرد: اولویت ها مشخص شده و هنوز درباره فوتبال تصمیمی گرفته نشده ولی اگر امکان این کار وجود داشته باشد، تیم ملی فوتبال هم جزو اولین اولویت ها قرار می گیرد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 8 خرداد 1400 بروزرسانی: 8 خرداد 1400 گردآورنده: gardeshia.ir شناسه مطلب: 1757

به "اعضای تیم ملی فوتبال هم واکسینه می شوند؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعضای تیم ملی فوتبال هم واکسینه می شوند؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید