وحید امیری: مسئولان باشگاه کوشش نمایند مشکل بازیکنان حل گردد

به گزارش گردشیا، بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس می گوید مسئولان این باشگاه باید کوشش نمایند مسائل بازیکنان حل گردد.

وحید امیری: مسئولان باشگاه کوشش نمایند مشکل بازیکنان حل گردد

به گزارش خبرنگاران، وحید امیری در نشست خبری پیش از ملاقات تیمش برابر گوای هند اظهار کرد: ما نصف بازی ها را با موفقیت پشت سر گذاشتیم و می دانیم هدف و خواسته ما چه چیزی است.می دانیم هنوز اتفاقی برای ما رخ نداده و صعود ما از گروه قطعی نشده است. ما پرسپولیس هستیم و خواسته طرفداران و کادر فنی این است که با قدرت ادامه بدهیم و صعود مقتدرانه داشته باشیم.

وی اضافه نمود: مسائل زیاد است. یکی از مسائل شرایط آب و هوایی اینجا است که کار را سخت نموده است. گوا برای ما یک سورپرایز بود اما ما هم پرسپولیس هستیم و کیفیت خودمان را در ایران و آسیا نشان دادیم و به دنبال این هستیم که موفقیت های خودمان را تکرار کنیم. آقای گل محمدی گفتند شرایط برای ما مناسب نیست، امیدوارم مسئولان باشگاه هم کوشش نمایند که هرچه سریعتر مسائل ما را حل نمایند تا تنها دغدغه ما درون زمین باشد.

او همچنین گفت: واقعا شرایط سختی است اما در بازی اول خودمان را با شرایط وفق دادیم. تیم ما شخصیتی دارد که به بردن عادت نموده است و تمام کوششش این است که ببرد و با حداکثر امتیازات و اقتدار کامل برنده باشد. ما نماینده ایران هستیم و دوست داریم روحیه شجاعانه و پیروزی طلبی را در خود حفظ کنیم.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 30 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 30 اردیبهشت 1400 گردآورنده: gardeshia.ir شناسه مطلب: 1742

به "وحید امیری: مسئولان باشگاه کوشش نمایند مشکل بازیکنان حل گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "وحید امیری: مسئولان باشگاه کوشش نمایند مشکل بازیکنان حل گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید