مقاله: دوره های آنلاین MBA در کانادا، دوره های آموزش از راه دور MBA در کانادا

به گزارش گردشیا، دانشگاههای زیر دوره های آموزش از راه دور MBA را ارائه داده و در این راستا مدارک تخصصی را ارائه میکنند و بنابراین در بین دانشجویان بین المللی بسیار محبوب هستند:

مقاله: دوره های آنلاین MBA در کانادا، دوره های آموزش از راه دور MBA در کانادا

بیشتر دوره های آموزش از راه دور دانشگاه های عظیم و معتبر کانادا توسط ارگان هایی مانند AACSB، AMBA یا EQUIS به رسمیت شناخته شده اند. لذا، مجموعه ای از برنامه های mba آنلاین توسط دانشگاه های کانادا ارائه می گردد که با برنامه های زمانی متفاوت و شرایط حرفه ای افراد مختلف شاغل و غیر شاغل متناسب میباشند. کالج های برتر کانادا، برنامه های آموزش از راه دور اختصاصی ای را در این راستا طرحریزی کرده اند. البته شرایط لازم برای ادامه تحصیل به صورت انلاین در این دانشگاه ها متفاوت است.

امروزه مشهورترین برنامه های mba آنلاین در کانادا، برنامه mba عمومی و برنامه mba اجرایی است. مدت زمان و هزینه تحصیل در این دوره ها از دانشگاهی به دانشگاه دیگر متفاوت میباشد. لکن، محبوب ترین رشتههای تخصصی mba در کانادا اساساً شامل موارد زیر هستند: حسابداری و امور اقتصادی؛ مدیریت سلامت؛ فناوری اطلاعات؛ مدیریت عملیات؛ مدیریت زنجیره تامین؛ تجارت بین المللی؛ مدیریت پروژه؛ مدیریت استراتژیک؛ مدیریت منابع انسانی؛ منابع طبیعی و انرژی؛ خدمات عمومی؛ جهانگردی و مهمان نوازی؛ کشاورزی و جنگلداری سازمانی؛ اقتصاد؛ بازار یابی؛ مدیریت عمومی؛ و بسیاری از موضوعات یا زمینه های محبوب جهانی برای تخصص در MBA

منبع مقاله: دوره های آنلاین MBA در کانادا، دوره های آموزش از راه دور MBA در کانادا

انتشار: 28 دی 1399 بروزرسانی: 28 دی 1399 گردآورنده: gardeshia.ir شناسه مطلب: 1501

به "مقاله: دوره های آنلاین MBA در کانادا، دوره های آموزش از راه دور MBA در کانادا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مقاله: دوره های آنلاین MBA در کانادا، دوره های آموزش از راه دور MBA در کانادا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید