محمد حسین کنعانی زادگان عذرخواهی کرد

به گزارش گردشیا، کنعانی زادگان در ابتدای صحبت هایش با محمدحسین میثاقی و برنامه فوتبال برتر درباره کاپیتانی اش در الاهلی در بدو حضور در این تیم قطری گفت: یک جریانی دارد که با شرح بدهم. دقیقه 50 بود که دفاع راست ما تعویض شد و بازوبند را زمین انداخت و دیدم کسی برنمی دارد. دقیقا هم نزدیک من بود و باید پرتاب اوت می کردم. من هم رفتم بازوبند را برداشتم و آن را روی بازویم انداختم و بازی کردم. بازی بعدی هم همان دقایق بود که بار دیگر دفاع راست ما تعویض شد و اینبار خودش آمد و بازوبند را به من داد. چون در آن بازی استوری گذاشته بودم، خودش آمد بازوبند را داد.

محمد حسین کنعانی زادگان عذرخواهی کرد

وی درباره شرایط تیمش گفت: یکی دو بازیکن ایرانی الاصل در الاهلی داریم. تیم جوانی داریم و تا حدی هم انگلیسی بلدم.

کنعانی زادگان در واکنش به اینکه شجاع خلیل زاده مدعی شده او انگلیسی بلد نیست و در یکی از بازی ها داور را با کوچ (مربی) صدا زده بود گفت: در آن بازی اعصابم را داور خراب نموده بود و به اشتباه او را صدا کردم. شجاع گفت حواست باشد. در آن بازی داور گل ما را قبول ننموده بود و واقعا اعصابم را خراب کرد. در یکی از بازی ها هم که با شجاع کل کل می کردیم، داور گفت مودب باشید، من فارسی بلدم!

مدافع اسبق پرسپولیس که در این تیم و بعلاوه تیم ملی با شجاع خلیل زاده همبازی بوده، در تمجید وی با کنایه گفت: من همواره برای او احترام قائلم و البته او خیلی قدیمی است. به نظرم در جام تخت جمشید هم بازی نموده است! خیلی چیز ها از او یاد گرفتم. هم شجاع و هم آقا سید (سیدجلال حسینی) چیز های زیادی یاد گرفتم. آقا سید خیلی چیز ها به من یاد داد و خیلی سرم غر زده، اما باعث شد تا پیشرفت زیادی داشته باشم.

وی درباره هماهنگی اش در خط دفاعی گفت: ما دیگر ارتباط چشمی داریم و وقتی یک حرف کوتاه می زند متوجه می شوم که چه می خواهد و چشم بسته همدیگر را متوجه می شوم.

کنعانی زادگان درباره همبازی بودنش با کادرفنی کنونی تیم ملی گفت: آن سال که در پرسپولیس بودم سال آخر بازی آقا کریم (باقری) بود. آقا مهدوی کیا بود و بعلاوه وحید هاشمیان در آن حاضر بودند. سن من خیلی کم بود و 17 سالم بود. 3-2 بازی هم کردم.

مدافع تیم ملی که کری های شدیدی با رقیب داشته، اکنون با عذرخواهی از طرفداران حریف اینطور می گوید: اگر کسی از این بابت از دست من ناراحت شده، چه سپاهان و استقلال و ... من عذرخواهی می کنم. من فقط برای کل کل و جذابیت طرفداران این کار را کردم و قصد بی احترامی به کسی را نداشتم.

کنعانی زادگان درباره اینکه آیا قصد ازدواج دارد یا خیر گفت: نه، فعلا نه. ازدواج قطعا مسوولیت سنگینی دارد و فعلا باید خودم را جمع و جور کنم و به خانواده ام برسم و آن هم به موقع اش.

مدافع تیم ملی درباره عملکرد شاگردان اسکوچیچ در ملاقات های اخیر و جدال با کره جنوبی گفت: جا دارد از آقای اسکوچیچ و کادرفنی اش تشکر کنم. کره جنوبی هم تیم قدرتمندی است، اما ما ایران هستیم و با قدرت در این بازی حاضر خواهیم شد و انشاالله به سه امتیاز برسیم. چیزی جز سه امتیاز ما را راضی نخواهد کرد و مردم ما را شاد نمی کند.

خبرورزشی

منبع: فرارو
انتشار: 8 آبان 1400 بروزرسانی: 8 آبان 1400 گردآورنده: gardeshia.ir شناسه مطلب: 1969

به "محمد حسین کنعانی زادگان عذرخواهی کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "محمد حسین کنعانی زادگان عذرخواهی کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید