زمینه سرمایه گذاری کشورهای منطقه در عمان فراهم است

به گزارش گردشیا، خبرنگاران: رئیس اتاق بازرگانی و کشاورزی عمان با اشاره به سابقه تاریخی روابط ایران و عمان، گفت: زمینه سرمایه گذاری کشورهای منطقه در عمان فراهم است.

زمینه سرمایه گذاری کشورهای منطقه در عمان فراهم است

با تور عمان از نگین خاورمیانه دیدن کنید.

به گزارش گردشیا از نور، ابراهیم سعید النهبانی صبح امروز در دیدار هیئت بازرگانی و دولتی مازندران با هیئت عمانی در هتل نارنجستان نور اظهار کرد: روابط ایران و عمان ریشه تاریخی دارد.

وی با بیان اینکه مازندران در زمینه مالی و بازرگانی سابقه طولانی دارد، اضافه کرد: از سرمایه گذاران مازنی در زمینه های عمومی و استراتژیک دعوت می کنیم.

رئیس اتاق بازرگانی کشور عمان با اشاره به ساخت مناطق استراتژیکی و احداث بندر دب در این کشور، توضیح داد: این بندر در منطقه پس از احداث بی نظیر می گردد.

سعید النهبانی با بیان اینکه سه منطقه صنعتی در جوار بندر دب عمان در حوزه صنایع سنگین و پتروشیمی احداث می گردد، اضافه کرد: مناطق گردشگری نیز در جوار بندر احداث می گردد.

وی با اعلام اینکه زمینه برای سرمایه گذاری کشورهای منطقه در عمان فراهم است، گفت: با توسعه گردشگری همه زیربخش های توسعه ای رشد خواهد یافت.

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع و کشاورزی عمان با تقدیر از اتاق بازرگانی مازندران به واسطه میهمان نوازی مناسب آنان، اضافه کرد: امیدواریم در این سفر بتوانیم به توسعه مراودات برسیم.

بازدید از شرکت کاله آمل و حضور در ضیافت شام معاونت برنامه ریزی استاندار در آمل از برنامه های سفر روز نخست این هیئت عربی به مازندران است.

هیئت مالی دولتی عمان روز چهارشنبه از کارخانجات فرش ساوین و صنایع چوب و کاغذ مازندران و باغداری فجر در شهرهای قائم شهر و ساری بازدید و در ضیافت شام استاندار مازندران در رستوران حاج حسن ساری شرکت می نمایند.

بازدید از مجتمع تفریحی نمک آبرود چالوس و بازدید از شرکت شمال پیروز و برگزاری نشست جمع بندی در هتل نارنجستان نور از برنامه های آخرین روز سفر این هیئت عربی به مازندران است.

قالب گروه های کالایی این هیئت بازرگانی عمومی، مصالح ساختمانی، تجهیزات استخراج معدن، طراحی دکوراسیون داخلی ساختمان، محصولات غذایی و کشاورزی، محصولات پلاستیکی، انواع سنگ های ساختمانی و گرانیت و خدمات فنی و مهندسی است.

ج

منبع: تسنیم
انتشار: 16 شهریور 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: gardeshia.ir شناسه مطلب: 359

به "زمینه سرمایه گذاری کشورهای منطقه در عمان فراهم است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "زمینه سرمایه گذاری کشورهای منطقه در عمان فراهم است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید