بازسازی خانه 75 متری

به گزارش گردشیا، شرکتی که این آپارتمان را طراحی نموده، عادت به بهینه سازی فضاهای کوچک و فشرده و استفاده از ساده ترین قوانین ممکن برای بهبود کاربری و بازسازی خانه 75 متری محیط دارد. این خانه کوچک که در یکی از شلوغ ترین نقاط شهر شانگهای واقع شده است هم طبیعتا با همین روش ها طراحی شده چون با یک چرخش 10 درجه ای، به طرز عجیبی فضا عظیم تر شد.

بازسازی خانه 75 متری

جهت دریافت خدمات بازسازی مطب با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. از طراحی پلن بازسازی تا اجرای جز به جز بازسازی منزل، ویلا و ساختمان اداری تخصص ماست.

فضای قابل استفاده خانه 40 مترمربع بود ولی از امکانات ضروری روزمره مثل انباری، دفتر کار، فضای تفریح و بازی و غیره برخوردار نبود. برای حل این مشکل، تعدادی جعبه کاربردی برای ادغام این ضروریات طراحی شد تا همه آن ها داخل این جعبه ها قرار بگیرند. فضای خالی بین جعبه ها هم محل تفریح و بازی محسوب می گردد. آپارتمانی که یک اتاق معمولی بیشتر نبود، به یک فضای دلباز و یکسره و کاربردی تبدیل شد. کابینت زرد آشپزخانه، بیش از هر وسیله دیگری جلب توجه می نماید. با این بازسازی، در بازسازی خانه 75 متری این خانه از حالت خفقان و گرفتگی نجات پیدا کرد.

البته بعد از ساخت این جعبه ها، مسائل متعددی در دکوراسیون داخلی این آپارتمان کوچک به وجود آمد. به طور مثال جعبه تفریح و بازی، سد معبر کرد و جلوی دیده شدن کل خانه را گرفت. به همین خاطر تغییرات کوچکی در بازسازی خانه 75 متری ایجاد کردند و همه جعبه ها را 10 درجه چرخاندند. به این ترتیب همه مسائل به راحتی حل، و البته تقاطع های جالبی هم ایجاد شد. یکی از این تقاطع ها در کنار جعبه استراحت ایجاد شده که برای نصب یک پلکان با کمدهای مخفی جای بسیار مناسبی است. در تقاطع داخل نشیمن، یک جعبه نورِ مثلثی نصب شده که فضا را بسیار روشن و زیبا می نماید.

در بازسازی خانه 60 متری وجود انباری بسیار مهم است. انباری این آپارتمان، بیشترین حجم از فضا را به خود اختصاص داده. در بقیه جعبه های کاربردی هم شاهد تعدادی کمد و کشوی پراکنده هستیم که به صورت مخفی، نمایشی یا هل دادنی-کشیدنی طراحی شده اند. آشپزخانه اُپن، میز غذاخوری تاشو، و سرویس بهداشتی مخفی هم به صرفه جویی در استفاده از فضا یاری به سزایی نموده اند.

استفاده از آینه و اجزای حاوی آینه، به عظیمنمایی محیط یاری می نمایند. در چین، تا زمانی که در تخت هستید نباید به تصویر خود در آینه نگاه کنید چون تابو محسوب می گردد. آینه های عظیم، فضا را دنج تر و صمیمی تر می نمایند. اما این شرکت طراحی با ذکاوت تمام، آینه ها را جایی نصب نموده که هم جلوی چشم افراد نباشند، هم خانه را عظیم تر نشان بدهند.

در این بازسازی خانه 75 متری بخشی از ستون ها و دیوارهای قبلی خانه دست نخوره باقی مانده، و با ظاهر عریان خود، طرح اجمالی ساختمان را نشان می دهند. عریان بودن این سطوح، چرخش 10 درجه ای اجزای داخلی ساختمان را به وضوح نشان می دهد که به تنهایی فضای خانه را جالب تر می نماید. این شرکت، با یاری راهکارهای کاربردی و خلاقانه و بدون برهم زدن ساختار اصلی ساختمان، این خانه را به محیطی عظیم تر و دلبازتر تبدیل نموده.

منبع: بازسازی ساختمان
انتشار: 16 خرداد 1399 بروزرسانی: 29 شهریور 1400 گردآورنده: gardeshia.ir شناسه مطلب: 1081

به "بازسازی خانه 75 متری" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازسازی خانه 75 متری"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید