کشف 223 راس دام قاچاق در منطقه مرزی دهلران

به گزارش گردشیا، جانشین فرماندهی مرزبانی استان ایلام از کشف 223 راس دام قاچاق به ارزش پنج میلیارد و 575 میلیون ریال در منطقه مرزی دهلران خبر داد.

کشف 223 راس دام قاچاق در منطقه مرزی دهلران

به گزارش گروه حوادث خبرنگاران و به نقل از خبرگزاری مهر، احمدرضا حاتمی اظهار کرد: در راستای انسداد نوار مرزی و مبارزه با قاچاق احشام، مرزبانان هنگ مرزی دهلران حین کنترل، متوجه حضور قاچاقچیان در نوار مرزی شدند.

وی افزود: مرزبانان با کنترل قاچاقچیان و در یک عملیات پیروز شدند، 223 راس دام سبک و همچنین دو راس اسب را قبل از خروج از کشور مهار کنند و این در حالی است که قاچاقچیان با مشاهده مرزبانان عرصه را بر خود تنگ دیدند و با استفاده از تاریکی شب از محل متواری شدند.

سرهنگ حاتمی با بیان اینکه تلاش مرزبانان برای دستگیری قاچاقچیان احشام در دستور کار واقع شده است، شرح داد: کارشناسان ارزش ریالی احشام کشف شده را پنج میلیارد و 575 میلیون ریال برآورد کرده اند.

جانشین فرمانده مرزبانی استان ایلام در پایان با بیان اینکه مبارزه با قاچاق احشام به طور ویژه در دستور کار مرزبانان استان واقع شده است، شرح داد: مرزبانی استان برای کاهش و از بین بردن هرگونه قاچاق، قاطعانه با قاچاقچیان برخورد و مقابله خواهند کرد.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 24 آذر 1399 بروزرسانی: 24 آذر 1399 گردآورنده: gardeshia.ir شناسه مطلب: 1439

به "کشف 223 راس دام قاچاق در منطقه مرزی دهلران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کشف 223 راس دام قاچاق در منطقه مرزی دهلران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید